Sluchátka - cena: do 1500kč, typ: špunty

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod St3v3 23. 1. 2007 17:01

Ahoj, chtěl bych si koupit sluchátka - cena: do 1500kč, typ: špunty :mrgreen:. Má někdo nějaký tip na dobrou koupy?
St3v3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pointmann 23. 1. 2007 17:18

jojo přesně by mě to taky zajímalo,ptž nosím čepici a to by mě neslušelo nosit sluchátka přes hlavu ještě.Taky díky za rady
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 23. 1. 2007 17:25

Pointmann:
Ony existuji sluchatka ktera maji most za hlavou takze cepici neprekazeji napr. KOSS SPORTA PRO.

PS podobny vlakna o sluchatkach tu uz byly takze zkuste hledat :wink:
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zara 23. 1. 2007 17:32

vyberte si, jinak se to tady resi vobden, staci hledat
zara
Junior

Odeslat příspěvekod St3v3 23. 1. 2007 17:41

Prostě napište co máte a Vaše hodnocení a to omrknu...
St3v3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 23. 1. 2007 17:50

St3v3:

Hodnoceni uzivatelu bez moznosti porovnani s jinym kusem je na h...o a nanic. Kvalita sluchatek se neda ohvezdickovat, kazdy ma jine usi posloucha jinou muziku, pro nekoho jsou jedny sluchatka super, pro druheho ty sama smejdy....

Nebud linej a zkus hledat spunty se tu uz probiraly do mrte.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod St3v3 23. 1. 2007 20:05

St3v3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 1. 2007 20:25

Takze nektere z techto by mohli byt dobre? Taky me to zajima, protoze moje stare sluchatka co sem dostal k prehravaci se uz rozpadaji a navic nikdy moc dobre nehraly. :D
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tučňák 23. 1. 2007 22:00

Já mám zkušenost s Koss Spark Plug - pro mě hrajou dobře (ale já nemám žádný hudební sluch :P ) Je to jenom můj osobní pocit, stojí tuším něco kolem 800..
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod St3v3 23. 1. 2007 22:03

[quote="Tučňák"oJá mám zkušenost s Koss Spark Plug - pro mě hrajou dobře (ale já nemám žádný hudební sluch :P ) Je to jenom můj osobní pocit, stojí tuším něco kolem 800..n/quote]

Taky nemám hudební sluch, tak by to mohlo být dobrý. Má někdo zkušenosti s ostatními sluchátky?
St3v3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 23. 1. 2007 22:35

Bolo to tu uz niekolko krat, odporucil by som zalozit nejaku FAQ temu, rozdelit to na typy, vypisat tam modely sluchatok a nejake kratke objektivne hodnotenie...

Sony MDR-EX71SL - prve sluchatka tohto druhu, vedia zahrat pekne vysky, stredy a aj zabasovat, casom sa ale zacina podla tvrdeni niektorych uzivatelov kabel "olupovat". Co mam ja skusenosti, ludia si tieto sluchatka len chvalia.

Sony MDR-EX51LP - EX71SL bez kratkeho kabla idealneho pre zapojenie do DO s inym dizajnom.

Koss Sprak Plug/The Plug - sluchatka vedia hlavne basovat, stredy a vysky bez pohrania sa s EQ moc zahrat nevedia. Je potrebne sa hrat s EQ aby hrali obstojne.

Creative EP-630 - lacnejsia varianta modelu od Sony (dizajnovo aj zvukovo su podobne Sony), co sa tyka kvality zvuku by tam markantne rozdiely byt nemali. Taktiez hraju vyvazene.

Sennheiser CX300 - Podla viacerych informacii by mali byt zhodne s Creative EP-630, len su drahsie a predavaju sa pod zn. Sennheiser.

Ja som vzdy odporucal Sony MDR-EX71SL, kto ale nechce do sluchatok vela investovat, Creative EP-630 su velmi dobra alternativa. Kossy by som si nikdy nekupil (myslim ale spunty, Porty Pro som kupil). Sennheiser su podla mna predrazene.

Kto za taketo sluchatka planuje dat aj niekolko tisic, treba sa obzriet po modeloch od Ultimate Ears, Shure, Bang & Olufsen...

BTW, uz je na trhu aj model MDR-EX90LP od Sony, osobne som sa s nimi ale este nestretol.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 23. 1. 2007 22:45

skvely, diky moc za informace
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod St3v3 24. 1. 2007 11:26

Díky za objemnou odpověd. Asi půjdu do SONY MDR-EX71SL...
St3v3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 24. 1. 2007 11:29

CX300 boli v každej recenzii ževraj lepšie ako MDR-EX71.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lolita 24. 1. 2007 15:31

A co trea shure e3c nebo e2c koupeny nekde za normalni cenu ... to bude tak kolem 3k no? To je tak dvakrat vic nez si chtel. To je asi tak odpoved co bys mel cekat na zive, je jedno ze se ptas na neco jinyho.
Lolita
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků