Doonio Gamster - napiste komentare prosim

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod drancza 6. 2. 2007 19:33

Rboost: MOC ti dekuji za tip na tento program!!!!

Vynikajici kvalita, vcetne titulku....!!

Diky moc!
drancza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmichix 6. 2. 2007 23:58

Tak jsem tady dlouhou dobu nebyl...a co je tu nových rad..super, určitě vyzkouším.
Já jsem svoje postřehy sepsal na http://www.krouzel.com/gamster/gamster.html
A co se týče toho pixelu - myslím, že na tak malém displeji není tolerován žádný vadný pixel a proto by měla být uznána reklamace. Já mám zase prach na snímači, dělá mi to takový malý flíček na fotkách i na videu, ale kvůli tomu se v noci neodkopávám :D
xmichix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drancza 7. 2. 2007 08:38

pekne jses rozepsal;-)

a jak si rozchodil titulky k filmum?
drancza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod turboprace 8. 2. 2007 14:56

Povedlo se vam nekomu rozchodit titulky v tom Allok Video convertoru jak sem daval RBoost? Me to porad pise ze dany soubor titulku nejde konvertovat...
turboprace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drancza 8. 2. 2007 17:22

me to normalne fungovalo..

ale nejlepsi zkusenost , a ze se za poslednich par dni toho zkusil hodne, mam s aviRecomp a VirtualDubem Mod- ktery je u toho...

lezou z toho uzasny veci...

kdyby nechto chtel,muzu to rezepsat ten postup, ale je to dost lehke, mel by to kazdy zvladnout...
drancza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod turboprace 8. 2. 2007 20:09

a v jakym formatu si mnel ty titulky pred zkonvertovanim? a to si do toho Alloka dal ten film i ty titulky, a pak si to spojil dohromady? dik
turboprace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drancza 8. 2. 2007 21:57

no snad srt.. a normalne jsem to spojil... tak jsem tam film a titule a hotovka..
drancza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod turboprace 9. 2. 2007 13:53

ty jo ja sem asi lemra......snazim se tam k tomu dat titulky jak v .srt tak v .sub vzdycky to napise "no decoder to decode this video file". nemusis tam este pred tim neco nastavit nebo tak? ja dam normalne add ...pridam tam ten videoklip pak dam zase add a chci tam pridat i ty tytulky ale nende :? !? diky
turboprace
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vilbald.n 9. 2. 2007 15:11

Dobrý den, prosím poraďte, taky se vám obraz videa pravidelně trochu pocukává?? Vse jsem udelal podle návodu pres prilozeny program (Blaze Video Magic v2.0) , zkousel jsem také i pres jine programy, ale obraz se pořad drobně pocukává.
Vilbald.n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drancza 9. 2. 2007 17:10

Tak jsem se pokusil udelat takovy mininavod na videa do gamstera...

funguje bezvadne - bez cukani a bez jakehokoliv rozladeni zvuku a obrazu....

Vse potrebne : AviRecomp ( Virtual Dub Mod)

Nekolik pozn. :
Pouzil jsem 40min serial Lost o velikosti 350mb..
Vyslednou velikost doporucuji kolem 200mb..
Nevim proc, ale musi se davat "cerne okraje"..


http://data1.edisk.cz/stahni/50874/g3.avi_9.03MB.html

Enjoy;-)
drancza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vilbald.n 10. 2. 2007 18:33

to drancza: diky moc, uz se muzu divat v pohode na filmy ten avirecomp je hustej
Vilbald.n
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 11. 2. 2007 12:04

chtelo by to pouzdro.. :-( strasne se patla,takovy to s pruhlednym materialem na display a na fotak a s dirkama na repracky
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kojenec 11. 2. 2007 15:56

Zdravim. Mam dotaz ohledne toho snes emulatoru. Ovladac pro snes ma 6 akcnich tlacitek a spustu her je i vyuziva... Na dooniu jsem napocital jen 4 tlacitka - lze v emulatoru nastavit ovladani a jak je pripadne vyresen nedostatek tlacitek? Pokud s tim ma nekdo zkusenosti, budu rad za odpoved. Diky
kojenec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pHp 11. 2. 2007 16:26

Na tlačítku PLAY je menu s těmi tlačítky (nemám Gamster v ruce, tak jsem se snad nesplet). Jinak by se většina her nedala obsluhovat.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gos007 14. 2. 2007 09:40

cache píše:Ako som pozrel to video gamestera, tak nebol prvy, Gamepark robil davnejsie konzolu GP32, ktora ale uz bola zastarala, tak asi pred rokom oznamil coskore vypustenie gp2x.
Je to asi troska vacsie ako gamester, ale ma to dva slusne vykonne procesory, fici to na 2 AA baterky, prehrava to filmy (udajne to zvlada aj v dvd kvalite), ma to vacsi display, a zvlada podstatne viac hier (vidno na videach) a bude ich aj strasne vela free (je to linuxovy system a vyvojarske SDK je volne k dispozicii).

Objednat sa da bohuzial len z azie, ale stoji cca rovnako ako Gamester.

http://www.gp2x.com/
http://youtube.com/watch?v=-_NrTS_ut74
http://youtube.com/watch?v=Rka-jZgL9W0

Ja sam som toto chcel, ale nevydrzal som a zadovazil som si PDA.. Teraz lutujem a budem si muset pockat nejaku chvilu.


Tak se to dá bez problémů sehnat i v ČR. Text ze stranky jednoho prodejce. Holt musite zagooglit:
Novinka! GP2X Value Pack:
» 5 her v interní paměti
» GP2X video průvodce
» USB kabel
» sluchátka
» lehké pouzdro
» poutko
» 4 dobíjecí baterie
» dalších 20 her na přiloženém CD

Cena při nákupu přes eshop vč. DPH 5 799 Kč To jde ne? :D
Ještě k tomu trafo za 750 Kč a TV Out kabel za 399 a pořád jsme na rozumné cene + nejakou extrarychlou 2GB SD za 1200 - 1800. A NES, SNES a hromadu dalsich to emuluje v pohode, plus filmy to zvlada lip. Na ty MP3 je kvalita zvuku dobra jen ten prehravac je funkcne slabsi nez v Doonio Gamester. Holt kdo chce hrat hry a sledovat filmy a okrajove MP3 tak GP2X a kdo chce poslouchat MP3 a sledovat filmy a hry okrajove tak Doonio Gamester. Oboji jsou to pekne masinky. Ale protoze ja jsem takovy clovek, ktery se musi porad v necem vrtat, nastavovat, laborovat, tak si asi uziju vice zabavy s tim GP2X. :twisted:
gos007
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků