!netopíří uši! jde mi o zvuk,doporučíte mi m6 cult?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2007 00:31

:wink: ahoj.
No bylo toho tady řečenýho asi už dost o tomhle přehrávači,ale zajímá mě stručná odpověd, jestli by jste si ho koupili ano či ne? protože se mi líbí hlavně vzhledově,přiznám se víc než ta horká novinka iaudio D2.Nechci zranit hudební fandy tady na foru ,ale budu poslouchat zatím na origoš peckách :lol: tak jakej má teda ten hudební přednes?Dik.Martin.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 19. 2. 2007 01:13

Prehravace maji zvuk +- vsechny stejne dobrej. Hlavne zalezi jak dobry sluchatka k tomu mas, protoze to je prave ten limitujici clen kvality zvuku.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 19. 2. 2007 13:04

:-) .. Netopýří uši, jde mi o zvuk, budu poslouchat na peckách, hehe.. Zajímavé.. iAudio každopádně patří mezi výrobce, kteří kladou největší důraz právě na kvalitu zvuku, takže pokud chceš, netopýre, přehrávač s největším zvukovým potenciálem, ber iAudio.. Jak ale řekl Nargon, velmi záleží na sluchátkách, pokud budeš poslouchat na peckách, můžeš koupit cokoli a bude to jedno.
Naposledy upravil Jersey II. dne 19. 2. 2007 23:32, celkově upraveno 1
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tudlik 19. 2. 2007 15:05

Jestli chces poslouchat jen hudbu, tak je m6 mozna dost draha hracka. No a vim ze byly problemy s prehravani videa - aspon podle toho co sem cetl na servisnim foru bell technology.
D2 je taky moc hezka ale cena je zatim krute nadsazena..
Mozna ze lepsi koupe by byl emgeton E3 cult se sluchatkama porta cult (ktere mimo jine dostanes i k M6) ale cena je o 1000kc nizsi a krom prehravani videa a prohlizeni obrazku umi vlastne to same a navic jen na AAA baterku, kterou muzes po doslouzeni pohodlne vymenit(vyhodit)
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2007 17:32

:lol: Jo E3 cult je fajn,jenže to má jenom max 1GB pamět.No na peckách budu jenom chvilku.-) pak by snad mohli být ty Senny PX 100 nebo nějaký už lepší pecky.Zatím si užiju holt tu degradaci hudby :(
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod tudlik 19. 2. 2007 19:13

aha, no nepsal si jakou pamet chces... ale fakt je m6 dost draha :-)
kolik GB hudby chces nosit sebou?
tudlik
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 19. 2. 2007 22:09

A co tohle:
http://www.123mp3.cz/d/iaudio-t2-2gb/
Zvukově výtečné, přehrává OGG i FLAC.
Jinak by to chtělo upřesnit cenový limit a způsob použití (při sportu nebo jen při chůzi )
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 19. 2. 2007 22:43

:lol: Budu nosit tak 2GB hudby.Ne pro sport,čistá chůze:-) ,jízda autobusem atd.Jde mi spíše o nejlepší poměr zvuk/elegance.S cenou tak do 4500Kč. :wink:
P.S.Marty63 a to se ti líbí víc než ta m6ka? Mě teda ne,je to takovej šperk, no to už je lepší si připlatit a máš m6 cult 2GB.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod 911 20. 2. 2007 00:25

no cena uz padla...zas tak drahe to neni, na to, co to umi...
ted to trochu pomotam, ale zhruba je to tak, ze ma na rozdil od mnoha jinych dva chipy, jeden z nich pouze na hudbu a hudebni efekty...dalsi se stara o jine, z toho prameni i velmi rychly prenos dat kolem 5-6MBytu/s. A zvukove perfektni, nema sice takovy vykon, jako iAudio X3,ale ten se stejne nevyuzije a jeden uzivatel, ktery mel oba mel jasno. M6 hraje lepe. Jo a vypada moc dobre. mam ji a taky se mi moc libi :-B

-s videem byly problemy, ale uz na to jsou ruzne funkcni programy
-jalovou vizualizaci a slabe viuziti displaye spravi dalsi firmware, ktery ma vyjit v techto dnesch...vylepsi se mimo jine i vydrz baterie
-skvela podpora, dalsi zlepseni jsou na ceste

ty pribalena sluchatka nejsou zadny zazrak, nicmene lepsi, nez jakakoliv jina dodavana k prehravacum...ale s px200 je to jeste lepsi :)

no ja nelituji...snad jen pozor na ovladani.nekomu treba nesedne ;-)
911
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků