Reklamní akce O2 TV - chyba nebo nás mají za dementy ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod venousekh 9. 3. 2007 16:34

Dorazila někomu do schránky reklamní akce O2 TV ve formě ve folii zatavené krabičky na DVD s nápisem Desítky programů O2 TV pro vaší zábavu ?

Já jen že to doma rozdělal pod dojmem , že tam prdli nějaké DVD možná s ukázkama filmu nebo co , ale uvnitř bylo v místě pro DVD jen vystřižené papírové kolečko O2 TV Videoteka.

Já jen jestli jsem dostal reklamní zmetek nebo si z nás skutečně O2 dělá *** srandu ? :twisted:

//Jersey II.: Mluvme prosím slušně, ano?
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 9. 3. 2007 19:28

tak to slyším poprvé a že by si z nás kyslíci až tak vystřelili se mi nějak nezdá.
schm20
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JindraK 10. 3. 2007 03:12

Mě nic nepřišlo, jestli se objeví, tak jsem zvědav na co chtějí lákat. Pokud jde o videotéku, tak film na den za 70Kč (a ještě bez daně) je silný kafe!
JindraK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda257 10. 3. 2007 07:14

Mne to taky prislo a taky prazdny obal - delaji si z nas srandu a spoustu lidi tak nastvou timto nejapnym zertem ze si z jejich slavne kyslikove nabidky nic neobjednaji :P
jenda257
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mancusco 10. 3. 2007 08:20

Co blbnete, na krabičce bylo filmy na O2TV, prostě tím chtěli naznačit že jako. A 70 Kč je jenom pro novější filmy, 'Sifra .... atd. je tam rozpětí, pro děti třeba za 10 Kč. Ale účel to splnilo, ne, mluví se o tom
mancusco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 10. 3. 2007 09:08

Proč se hned rozčilovat? Mně to taky přišlo - krabička zadarmo se hodí. :)
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků