Český firmware PIONEER DV-393

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kubinoK 27. 2. 2007 13:01

Dobrý den, jestli se sem ještě někdy díváte, byl byste tak laskav a poslal mi mi původní i Váš vylepšený firmware. Moc děkuji. :D jstein1[zavinac]centrum[tecka]cz
kubinoK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brkyn 1. 3. 2007 18:01

ahoj. muzes mi prosimte poslat ten firmware na PIONEER DV-393?
adresa je mrazek(zavinac)centrum(tecka)cz
diky a mej se
brkyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JanRovner 4. 3. 2007 15:04

Zdravim, muzu taky poprosit o zaslani firmware na adresu jan(tecka)rovner(zavinac)diadema(tecka)cz, pripadne kdyby to slo, tak nekam to povesit na web? Diky moc. Jan Rovner
JanRovner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nester_cz 5. 3. 2007 17:12

Prosím o zaslání firmware na Dv-393 na zchalupa@centrum.cz
nester_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coroner25 11. 3. 2007 22:52

Ahoj Dalli, mozes pls poslat tvoj aj originalny firmware na coroner25(zavinac)gmail(bodka)com

Inak som pred kupou tohto prehravaca, nepotrebujem HDTV ani 5.1 zvuk, staci ak pojdu divx a xvid filmy s ceskymi titlesami. Poradil by si (pripadne aj niekto iny) nejaky iny prehravac namiesto tohoto?

A este jedna otazka, podporuje tento prehravac Packet Bitstream? Lebo niekde pisu ze podporuje, inde ze nepodporuje, tak ako je to vlastne?

thnx
Coroner25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reto 12. 3. 2007 13:14

Zdravim, neviete mi prosim poradit ohladne zoomu - mam TV 4:3 a pri zoome 2x je obraz dost orezaný nielem do sirky ale aj do vysky.
Dakujem.
reto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hatex 17. 3. 2007 14:26

Zdravim chtěl bych požádat o zaslání tvého firmware na tuhle adresu hatex@centrum.cz . Moc děkuji
hatex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ctula 20. 3. 2007 12:42

Nemohl by se se mnou někdo spojit o vysvětlení na nainstalování FW :o))) ICQ 86632547. Díky moc

p.s. dnes jsem ho zakoupil :o))
Ctula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ALA L 22. 3. 2007 22:03

Mohl by jste mi poslat vámi upravený firmware na adresu libor.domu@4a.cz děkuji moc

ještě jsem se chtěl zeptat, zda tento přehrávač umí DivX a MP3 z DVD disku? Chtěl bych si ho pořídit:)
ALA L
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coroner25 23. 3. 2007 16:11

Chcem sa spytat tych co im Dalli poslal firmware, mne prisli 2 subory: PIONEER393CZ.ZIP a Y3A01160.BIN, predpokladam ze ten v zipe je modifikovany a ten .BIN je originalny. Ked som ich vsak porovnal (cez TotalCommander->Soubory->Porovnat podle obsahu) tak vyslo ze su identicke.
Nemali by sa tie subory lisit aspon v jedinom bite? Lebo zatial mi to vychadza tak ze oba subory su bud modifikovany alebo original firmware.
Coroner25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Black 26. 3. 2007 12:55

Taktéž poprosim o zaslani upraveneho firmwaru na 393, pokud souhlasis nahraju to na edisk a hodim sem pak link, abys to nemusel stale posilat. Diky.
Black zavináč centrum.cz
Black
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeXuS 26. 3. 2007 13:03

Ahoj Dalli, rád bych vyzkoušel tvůj firmware pro PIONEER DV-393. E-mail: slajstom(zavinac)centrum(tecka)cz - pokud máš i ten originální firmware prosím pošli ho také, nemohu ho na netu najít a kdybych pak náhodou chtěl přístroj reklamovat, tak by mi asi reklamaci s novým firmwarem neuznali. Díky.
NeXuS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NeXuS 26. 3. 2007 14:50

Ahoj všichni!

Měl jsem DVD přehrávač Xoro 8410, ale nebyl jsem s ním spokojený - z kvalitních fotek (např. z Nikonu D70, Canonu 350D) zobrazí dosti nekvalitní obrázky s velikánskými letterboxy. Chci si tedy pořídit Pioneer DV-393. Zobrazuje kvalitní FOTO (JPEG soubory)?
NeXuS
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harkonen 28. 3. 2007 09:59

Poprosím tiež o zaslanie obidvoch verzií fw na mail harkonen1@centrum.sk. Veľká vďaka.
harkonen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iiaa 28. 3. 2007 15:31

Chtel bych se zeptat, jak zjistim aktualni firmware v prehravaci(mam jiny nez pioneer) a jak ho dostanu na cd(dvd)?.Diky
iiaa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků