Asymetrický kabel u sluchátek

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sauhirt 30. 3. 2007 19:15

Zdravím, docela by mě zajímalo, proč mají některá sluchátka asymetrický kabel, v čem je jeho výhoda, proč se to vůbec dělá, ... Pro mě osobně je asymetrickej kabel dost nepochopitelnej, hlavně mi to docela vadí při nošení. Tak pokud by mi někdo dokázal objasnit tuto záhadu, byl bych velmi rád. :lol:

A předem se omlouvám pokud už to tady někde je, ale v tom kvantu témat se mi to nechce hledat. :oops: :D
sauhirt
Junior

Odeslat příspěvekod Revan 30. 3. 2007 20:02

je to jednoduchy. Jedno sluchatko do ucha, prehodit za hlavou a do druhyho ucha.
"vyhoda" je v tom ze ti kabel visi ze strany.
Pouziva se to hlavne u handsfree apod.
(Buh vi proc)
Revan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 30. 3. 2007 20:39

Ja mam radsej takyto kabel, proste mozem mat sluchatka stale okolo krku, nepadaju... Taktiez ked mam len jedno sluchatko v uchu, lave, tak mi to tak netaha ucho ako keby som prave sluchatko nemal okolo krku.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 31. 3. 2007 08:26

Prý je to pohodlnější. mám k dispozici obojí a vyhovuje mi více symetrie, hlavně proto, že jsem zvyklý nosit kabel za zády (jednou jsem cvičil a bicí a měl ho před sebou, a málem ho přerval, páč sem se do něj zamotal). mno a když je kabel za zády a sluchátka blembaj na triku, nic nikam nepadá.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 4. 2007 15:46

Aha. Ja myslel, ze je to kvuli pujcovani druheho sluchatka, ale stejne pecky nepouzivam.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 1. 4. 2007 18:00

Taky vidim vyhodu v tom, ze kdyz se sundaji, tak pak zustanou na krku a nikde nespadnou.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků