HDD DVD rekorder od LG_ RH 278H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BigB_2007 18. 3. 2007 14:26

stenlys: Dik za reakce. Ted to vidim na tu RH277H.

Jeste dotaz na DIVX. Jak to prepocitava rozliseni. Kdyz ma divx treba 480x320, tak to roztahne tech 420 na sirku TV a vysku take upravi ve spravnem pomeru nebo dochazi k deformacim?
BigB_2007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jogurt 19. 3. 2007 14:59

Dávám dotaz majitelům - jak je to s hodinami, vydrží nastavení správného času i při výpadku elektřiny ? Nebo má nějakou automatickou synchronizaci např. podle teletextu ?
jogurt
Junior

Odeslat příspěvekod stanlys 19. 3. 2007 22:41

Nastavenie času si drží iba pri krátkodobom výpadku asi do 25sek. potom sa musí manuálne znova nastaviť.

Rozlíšenie neprepočitavá, čo nepovažujem za problém nakoľko na mojom TV si nastavým pomer podľa potreby, ale v nastaveniach rekordéra umožňuje tri prednastavenia pomeru strán pripojeného TV:
4:3 - letter box
4:3- pan scan
16:9 - wide
stanlys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JJS 20. 3. 2007 19:03

to stanlys: ak mam na HDD film s dvojjazycnym audiom tak mi pri nahravani na DVD nahra obidva jazyky alebo len jeden?
Vdaka za odpoved.
JJS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanlys 22. 3. 2007 07:47

to JJS: dvojazyčné audio je možné nahrať jak na HDD tak aj na DVD, ale musíš si ho prednastaviť v nastaveniach rekordéra.

Včera som zistil ďalšie negatívum a to pri prehrávaní DivX filmou kde tento rekordér nedokáže prehrať filmy ktoré sú vo formáte DiVX Q-PEL
stanlys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuke 22. 3. 2007 13:50

Mám kameru panasonic NV GS 17, pripojil som ju cez DV vstup do LG-RH 277 a stiahol som film na HDD. Pri prezeraní aj po vypálení je obraz dosť roztrasený. Neviem kde robím chybu, ak s tým máte niekto skúsenosti prosím o radu. Ďakujem.
kuke
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GEORGE43 23. 3. 2007 15:33

BigB_2007 píše:Pokud by se nekdo chtel dozvedet neco vice, tak zde je manual ke stazeni. Z neho take vyplyva, ze 277 a 278 jsou stejne modely jen s jinym hdd. A podle obrazku v manualu , kde je vyber jazyku je videt i cestina. Ta 277 zacina vypadat zajimave, oproti te 278 ma zajimavou cenu.
http://pl.lge.com/products/mobile/mobil/sidemenu.do?action=list&group_code=0305&list_code=PRD_MANU&target=manu&categoryId=0305&modelCategoryId=0305&parentId=03&gcscId=DDP&paramModelCode=RH278H



Našel jsem to i v češtině : http://cz.lgservice.com/index_b2c.jsp
LG 42PC1RR

FORD focus II 1,6 100k
GEORGE43
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eye_of_the_beholder 25. 3. 2007 13:03

Chci si koupit DVD/ HDD rekordér od LG (protože mají údajně jedny z nejlepších mechanik a taky umí bez problému Xvid, ve kterém mám spoustu filmů. Mám ale několik otázek.

1/ Do jakých formátů nahravá obraz a jaká je výsledná kvalita? (jedná se mi hlavně o mpeg4, jestli je srovnatelný co do kvality obrazu a objemu dat s kvalitnimi dvd ripy)

2/ Jsou schopny LG rekordéry načíst jakékoliv titulky na disku? (nejen ty se stejným názvem, jako film)

3/ Dá se u titulků regulovat časový posun a pozice ?

Budu rád, když mi nějaký majitel DVD/HDD rekordéru od LG odpoví. Předem dík.
Eye_of_the_beholder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod clump 22. 4. 2007 12:00

vcera jsme koupili tenhle model a neprecte multisession dvd-r, respektive precte jen prvni session a co bylo vypaleno dodatecne se nezobrazi...
clump
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matkoyy 26. 4. 2007 13:28

Ako vam cita Video CD (VCD)? Mne obcas na niektorych miestach sklbol obraz a zvuk, vzdy vsak na inych.
Hlucnost je tak tak, nemal som predtym rekorder, kedze byvam v jednoizbovom byte s priatelkou, je ta hlucnost na hrane. Ked je ticha scena vo filme, tak rekorder trochu pocut, ked vysielaju napr. futbal, tak ho nepocut.

Zamrzi, ze sa neda nacasovat MPEG4 zaznam, kvoli setreniu miestom by to bol vhodne.
matkoyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matkoyy 26. 4. 2007 13:32

Inac na Slovensku je nejaky akutny nedostatok LG 277H a 278H. V internetovych obchodoch (obchodny-dom.sk, hej.sk) hlasia, ze dodavka bude najskor o mesiac. Ako je to v cechach?

Nestiahol tieto modely LG nahodou z obehu kvoli nejakej chybe? (To by som bol nerad, kedze som prave 278H kupil)
matkoyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vicky 2. 5. 2007 16:09

Tie shopy maju asi zdroje niekde inde, jeden velkosklad s IT v SR ich ma skladom uplne v pohode. Minuly tyzden som ho kupil a zatial v pohode spokojnost, akurat ked pozeram telku cez dvd rekoder tak je signal zasumeny, ked prepnem na telku tak vsetko ok. Asi kabel.
vicky
vicky
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigB_2007 7. 5. 2007 12:27

Mam problem po pripojeni HDD rekorderu LG RH277H k TV Sony KV-24LS30K. Obraz z anteny, vedeny pres koaxial je v poradku. Ale obraz z rekorderu pres scart poblikava. Ne ze by primo blikal, ale jakoby TV nemela 50HZ ale o neco malo min. U tmavych ploch to neni videt, ale u prozarenych a velmi jasnych je to dost poznat. Jakozto skoro uplny laik pres tyhle veci nevim co stim. Zkousel jsem prenastavit ruzne veci (mozna uplne kraviny-opakuji sem laik) u rekorderu jsem nestavil rozliseni jak 576i tak 576p, ale bez efektu take jsem zkousel nastavit RGB vs YpbPr a taky nic. Bohuzel TV nema kompozitni ani HDMI vystup pro porovnani a ani nema moznosti nastaveni progresivniho vykreslovani. Take jsem pro kontrolu zkousel pripojit pres scart stare video a bylo to v poradku. Pokud by nekdo vedel co to muze zpusobovat, tak predem dik za odpoved.
BigB_2007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aspera 7. 5. 2007 12:39

Moze niekto kto ma tento pristroj vysvetlit ako to je z kopirovaniem mpeg-4 (divx, xvid) z DVD na HDD a naopak? Vraj LG umoznuje iba kopirovat obsah mpeg-4 na hdd, ale z hdd na dvd uz nie? Naozaj je to tak? A co nahravky urobene napr. z kablovky v mpeg-4 ulozene na HDD? Taktiez nemozem ich kopirovat na dvd?
aspera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigB_2007 7. 5. 2007 13:47

Mpeg4 na HDD jde
Mpeg4 (z TV nebo z DVD na HDD) na DVD nejde.
BigB_2007
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků