iRIVER T60

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod voste 4. 6. 2007 22:20

Cau,nemate nekdo zkusenosti s timto prehravacem??Uvazuji nad nim (konkretne 4gb),ma vse,co potrebuji.Jen malinko vaham nad tim ovladacim joystickem,jestli se to ovlada v pohode,popripade jak je to s opotrebenim-to ale asi moc lidi nebude vedet,je to docela novej model myslim.Nez jsem na nej narazil,tak jsem byl uz skoro rozhodnut pro Emgeton E5 cult 2gb.Ale iRiver ma 4GB za pomerne prijatelnou cenu....
voste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lopinek 5. 6. 2007 09:47

Také by mě zajímaly něčí praktické zkušenosti. Zatím můžu přispět odkazem na recenzi:
Recenze
Potvrzují tam "wobbly" joystick, ale jinak to vyznívá celkem OK. Ještě jsem se díval na "product sheet" a vzhledem k droboulinkému písmu na konci stránky si myslím, že by u 4GB verze mohl být problém s omezením počtem souborů.
Lopinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod voste 5. 6. 2007 10:41

dik za tu recenzi...krome toho joysticku to nema chybu....no a pak to omezeni no...ale koukal jsem na jejich stranky,konkretne na Datasheet,jestli si myslel tohle http://www.iriver.eu.com/fileadmin/uplo ... _final.pdf
a tam jsem nic nevidel o tom....jestli myslis tim malym pismem ,,1GB=1000 MB ...." tak to je jen zminka,ze to nevyuziva uplne celou pamet pro mp3,ale ze nakou kapacitu-20 mb treba-si bere ten system
voste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ganja-Unit 5. 6. 2007 12:54

aká je cena ?? kde ho dostať ?
Ganja-Unit
Junior

Odeslat příspěvekod voste 5. 6. 2007 13:44

cena 3 000 kc....maj ho vsude mozne - 123mp3.cz,cybex.cz,mp3store.cz....dej hledat do googlu... http://www.123mp3.cz/d/iriver-t60-2/ ...ale je to asi novinka,takze jim teprv chodi na sklad,takze je mozne,ze ho nekde nemaj hned do dvou dnu treba
voste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 6. 2007 16:04

Skvělý poměr cena/paměť. :shock: Prostředí (a asi i displej) má stejné jako můj T10, moc se mi ale nelíbí ten joystick.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod machis 26. 6. 2007 08:38

Tak jsem si iriver T60 vcera koupil a co se tyce toho joysticku tak je vpoho,mel jsem strach, ze se bude viklat, ale ani se nehne. Jsem s nim nadmiru spokojeny :D
machis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matz2 26. 6. 2007 10:56

Ahoj nemohl bys mi prosím poslat manuál k tomuhle přehrávači. Asi si ho taky koupím, nechce se mi čekat na ten nový samsung (YP-u3), ale pořádně nevím, co ten iRiver všechno dovede a manuál se mi nepodařilo nikde najít.
matz2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 6. 2007 11:35

Když tak máš aspoň tady datasheet (PDF).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod machis 26. 6. 2007 11:38

Tady je ten manual http://www.edisk.cz/stahni/83896/T60-MS ... .39MB.html je to v anglictine, cesky manual jsem dostal jenom v tistene podobe
machis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matz2 26. 6. 2007 13:05

Díky :D
matz2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek_trefny 27. 6. 2007 09:09

taky mám 4GB verzi a na joystick se dá zvyknout, jinak přehrává hdoně dobře, jenom std. sluchátka stojí za to vyměnit za nějaký lepší, tady má většina přehrávačů pořád rezervy.
Marek_trefny
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 27. 6. 2007 10:22

No ale ver ze hodne lidem tyhle sluchatka velmi dobre poslouzi... navic ja musim rict ze ty seny co jsem dostal k jinemu iRiveru nehraji zase tak spatne... kdyz se podivam po svem okoli co k jinym prehravacum dostali znami tak jsem rad za to co jsem dostal.
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 6. 2007 11:06

K T10 jsem dostal OEM Sennheisery, mám pocit, že to je model MX400.

Obrázek

Hrajou teda pěkně, to se musí nechat.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lucky-x 27. 6. 2007 11:44

jj... o těch mluvím ;-)
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků