Doonio Cube - má ho někdo?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Josef Staša 26. 3. 2007 10:02

a co rikate na srovnani Doonio Cube a Sandisk Sansa e250? ktery je podle vas lepsi? predevsim co se tyka zvuku...
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 3. 2007 13:28

diky moooc!!!dneska to objednam..takze az pride..tak ti udelam primy srovnani e250 kterou mam ja a doonio cube keryho bude mit segra :)..to bude panecku souboj :-D diky moc lidi..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josef Staša 26. 3. 2007 15:38

To teda bude!:) Tak pak dej vedet, zatim dikec!
Josef Staša
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 26. 3. 2007 18:37

jj jasne dam vedet urcite! :) ja taky diky..a jeste se zeptam.. http://www.mp3store.cz/kartove-mp3-preh ... o-cube-1gb je tahle stranka spolehlivej eshop??..chtel bych to tam kupit kuli ty nabijecce..jenom jestli je to good eshop..diky
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mandus 9. 4. 2007 21:53

mandus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod babypipi 9. 4. 2007 22:27

Jo, jo. Mall jsou dobří. Já ho tam taky bral a pohodička. :wink:
babypipi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kady1 12. 4. 2007 18:44

Ahojky měl bych moc velkej zajem o fotečky.Rozhoduji se jestli si ho vzít nebo ne děkuji.
kady1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukos11 3. 5. 2007 17:38

Caues, tesim se na noveho Doonio Fortyyyyyy
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod grandmont 16. 5. 2007 17:43

Taak, dneska mi přišel. Ve spojení s KOSSy je to nádhera... Knihy sice asi budou zatím pořád ještě číst normálně v listiné podobo :) Se zvukem jsem moc spokojen a musím říct že i přiložená sluchátka jsou relativně v pohodě.
grandmont
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frame2 20. 5. 2007 19:32

to jo,s kossama to je velka parada,tomu verim.
Frame2
Junior

Odeslat příspěvekod lukos11 6. 6. 2007 19:57

Zrovna si rikam,ze by mohl byt Doonio Cube i 2GB,ze? To si myslim,by nebylo spatne. Zkusim se zeptat a uvidime, treba neco vyzvim.
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod lukos11 14. 6. 2007 10:12

Tak jsem nic zatim nezjistil
lukos11
Junior

Odeslat příspěvekod rony.h 19. 6. 2007 12:28

Stává se mi dost často, že nejde zapnout tlačítkem MENU stereo u jednotlivých stanic. Podaří se to až na poněkolikáté zpravidla poté co vyskočím do menu a zpět.Kolega má to samé.Setkal jste se s tím už někdo?
rony.h
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 09:44

Ahoj lidi, byly sme na dovoleny a segre tam zacal prehravac blbnout jak uz tu nekdo rikal..piskal,hral,piskal,hral a ten nejde vubec no...tak sem sel na jejich stranku a stahnul normalni cube fw ne ten novejsi...nebo myslite ze je lepsi tam dat hned ten novej?? no a jese sem si stahnul soubor prehranu fw pri nefunkcnosti prehravace...sel sem podle kroku ale zasek sem se u kroku 6..no protoze se objevila tabulka ale orad to jenom hledalo a hledalo pak sem se dozvedel sźe nejdriv musim pridat ovladac...no tak sem dal do mechaniky mini CD ale instalacni soubor instaloval to samy jako fw...no tak sem to chtel pridat rucne no tak sem to zkusil ale pak to psalo ze je tam naka chyba 10 nebo co a ze to nefunguje...no a pri pripojeni mi to dycky hlasi jako kdyby to ten hardware neznalo...tak ja neivm co s tim, poradite mi nekdo??? :cry: byl to darek k 18 tinam a ted to nejde..:(
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frame2 10. 7. 2007 13:25

No to by byla dobre mela Cube 2GB. Asi pekna zaplata na E5:)))))))
Frame2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků