Samsung YP-U3, co na něj říkáte?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod matz2 19. 6. 2007 19:10

Jaký je váš názor na tento přehrávač (kvalita zvuku, ovládání, funkce,apod.)?
kapacita : 1 GB/2 GB/4 GB
displej: OLED
výdrž: 15h (Li-Pol)
formáty: MP3,WMA,OGG,ASF
FM + RDS, diktafon
více info zde: http://samsung.com/cz/products/mp3players/players/yp_u3.asp?page=Specifications
cena: 1GB..1400Kč, 2GB..1900Kč
Obrázek
matz2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rohm 19. 6. 2007 19:44

Kvalita zvuku dostačující, ovládání praktické a funkčně, no na to, že je to brané jako low end tak také dostačující. Ještě doplním, že 4 GB jsou za 2400,-. Samozřejmě ceny se liší obchod od obchodu. Pokud člověk nehledá nějakou nabušenou MpTrojku, tak asi pohoda. Jo a to vysouvací USBčko neni špatnej nápad.

ciao rohm
rohm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ConPower 20. 6. 2007 19:26

Přehrávač na přehrávání. Super cena za dobrou kapacitu, pochvala za podporu OGG, hezký minimalistický deisgn, praktický OLED displej. Ale zdá se, že výdrž je slabší.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 21. 6. 2007 04:07

Hele je to nadhera, jednoduchy, cena supr, ale.... baterie nevydrzi 15 hodin jak uvadeji, ale kolem 9-10...
a take je problem se servisem..nedejboze kdyby se ti s tim neco stalo po zaruce.. to si te budou prehazovat jak bramboru a nez ti to opravej, uplyne 2 mesice... Ale nebal bych se toho, pokud ti ta vydrz neodrazuje.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 21. 6. 2007 20:11

Já ho mám a je dle mě dost dobrej, kvalita zvuku je dost dobrá. Výdrž je pro mě realně udávaných 15 hod. Kvalita zpracování je výborná, i sluchátka v balení jsou kvalitní.
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loli 22. 6. 2007 22:12

Super - kdybych nekoupil ten kram Meizu M6, tak docela jasna volba. Pokud teda ma vykon alespon 40mW.
Loli
Junior

Odeslat příspěvekod misternet23 24. 6. 2007 09:39

U3 by nemuselá být špatná,ale ještě to je jen ,,přehrávač" oproti mp3 přehrávačí YP-K3
Kód: Vybrat vše
http://samsung.com/cz/products/mp3players/players/yp_k3jab.asp#
misternet23
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 6. 2007 13:47

Tak ten YP-K3 vypadá hodně na styl. Každopádně neumí OGG, určitě nevýhoda oproti YP-U3.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Loli 24. 6. 2007 13:56

No hlavne vypada v nano stylu - docela nuda.
Loli
Junior

Odeslat příspěvekod misternet23 24. 6. 2007 15:31

já bych to jako nevýhodu neviděl že neumí ogg...pže není rozšířen jako mp3, nebo wma
misternet23
Junior

Odeslat příspěvekod FastIkarus 24. 6. 2007 20:07

Jak pro koho, třeba jak bych si přehrávač, co neumí ogg nekoupil.
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 24. 6. 2007 20:39

Je pravda, že není tak rozšířený, ale občas přijde vhod, když chceš ušetřit místo. OGG při srovnatelné (asi horší, ano) kvalitě může být o značné procento menší než MP3 soubor (a to už se pak nasbírá).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 29. 7. 2007 07:41

Tenhle přehrávač se mi fakt líbí, můžete mi někdo objasnit jak je to s tim MTP protokolem? Jestli lze písničky nahrávat bez nějakého programu (včetně WMP apod.) jako na flash disk?
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loli 29. 7. 2007 10:48

Ne, pro MTP je potreba nejaky program co mtp podporuje - snad vsechny vetsi prehravace az na foobar.
Loli
Junior

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 29. 7. 2007 16:49

A přes takovej program to musim nahrávat, nebo ho stačí mít naistalovanej a dá se to nahrát "normálně" - jako na flash disk? Nebo jak se tam pak nahrajou nehudební soubory? Nerad bych aby to bylo něco ve stylu iTunes, to je něco hroznýho!
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků