"střední" sluchátka do 1000 Kč asi KSC75

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 17:47

Charlie77 píše:hmm tak to je tezky..jedny malo druhy moc... a neda se to vyladi ekvalizerem??

http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=50616
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod Charlie77 27. 6. 2007 18:07

jo..diky..mno tak nevim jestli je to absolutni tesneni dobry...achjo..ted nevim co dela..chtel bych ti sennheisery..ale za tu cenu uz b y to chtelo doz. zaruku...
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 6. 2007 18:42

K cemu dozivotni zaruku?
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 19:12

oneill_sx1 píše:K cemu dozivotni zaruku?


V hudbě není skoro žádný vývoj. Kvalitní 20 let staré zesilovače v klidu převálcují i absolutní technologické novinky. V hudbě se hraje na čistotu signálu a jednoduchost. Když budeš mít kvalitní sluchátka, tak si můžeš být jist, že i za 10 let nezastarají. Já mám Koss porta pro už 15 let. Dobrá koupě. K čemu doživotní záruka? Abych se nebál koupit drahá sluchátka a mohl si užívat hudby. Koss ví, že dělá kvalitně a zaručí ti, že se za dva roky nepodělají. Někdo prostě nemá peníze na to, aby si každé tři roky kupoval nová sluchátka.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 27. 6. 2007 19:59

OK. Koss doufa, ze dela kvalitni sluchatka, zarucit nic nemuze, proto dozivotni zaruka ;-)
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aradan 27. 6. 2007 20:27

oneill_sx1 píše:OK. Koss doufa, ze dela kvalitni sluchatka, zarucit nic nemuze, proto dozivotni zaruka ;-)


Jestli je to začátek flame, tak bude beze mne. Koss dělá kvalitně a ručí za to. Třeba Porty pro jsou proti Sennheiseru basově zabarvené, ale kvalita zvuku je víc než srovnatelná. 95% lidí jede mp3ky v 128kbps a při této kvalitě rozdíl mezi těmi sluchátky nepoznají. 90% z nich uvítá mohutné basy, takže Porty jsou pro ně ideální a navíc dostanou doživotní záruku. Mě osobně se zvuk Port líbí i když vím, že mají to basové zabarvení. PX-100 jsou zvukově neutrálnější a trochu čistší, ale po dvou letech můžou odejít. Nechápu co máš proti firmě, která ti udělá sluchátka na dvacet a víc let.

PS: malé připodobnění, víš proč má Sony playstation 3 v Evropě o třetinu dražší, než v Japonsku a Americe? Kvůli jednomu roku záruky navíc. Spočítali si, že šmejd odchází a započítali náklady na reklamace do ceny.
Aradan
Junior

Odeslat příspěvekod m0rp4euz 27. 6. 2007 22:17

Charlie77: mohl bych ti prodat svoje senny MX 55 VC, stredy a vysky jsou perfektni ale basy jsou u in-ear sluchatek holt lepsi... ale rozhodne jsou vyraznejsi nez u "normalnich" pecek, ten nastavec sluchatka lip pritlaci do usi a pri pouziti dodanyho basovyho nastavce to hraje paradne...
^^
m0rp4euz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 28. 6. 2007 10:38

hmm tak sem ted zmatenej...pecky od kossu nemaj naky super uchyceni a moc se mi nelibi a senn. zas nemaj oz. zaruku kterou bych chtel a nemaj tak dobry basy...takze se omlouvam xmickeymu a asi bych sel do Koss KSC75...co na to rikate..ma je tu nekdo?? protoze ja nechci primo velky jako uplne pres celou hlavu a todle je dobry ze sou velky ale samostatne a jenom na usi...
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 6. 2007 13:02

Má je jeden místní Moderátor - http://avmania.zive.cz/profile.php?mode ... file&u=534
Tak se ho poptej, původně jsem je chtěl taky ale nakonec jsem skončil u KOSS porta Pro :wink:
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charlie77 28. 6. 2007 17:06

heh jo conpower na toho sme zapomel:) jj zeptam se jak mu fakci..
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmickey 28. 6. 2007 17:12

Před cca půl rokem ses ptal na to samé...
http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=42577
a tady je další:
http://avmania.zive.cz/viewtopic.php?t=33016
2016 VW Golf VII 1.6 TDI
2010 VW Golf VI 1.4 TSI
Samsung Galaxy S23
xmickey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 28. 6. 2007 19:16

Fachčí naprosto v pohodě. :wink: Prostě Kossy jaksepatří. Basů dostatek, kvalitní zvuk, na tyhle žánry skoro ideální. :) U těchhle sluchátek má hodně lidí pochybnosti ohledně stabilnosti... Mně drží naprosto dokonale. Paradoxně skoro nemůžou z uší spadnout. :) To ale taky může být u každého tvaru našich sluchových orgánů jiné. :hm
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Charlie77 29. 6. 2007 12:57

jo na to sem zapomel..jojo tak uz sem si je poridil a sou fakt super!super basy, krasne hrajou a drzi jak prikovany!:)
Charlie77
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků