Panasonic DMR-EX87EP-K - HLUK

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod neoxit 30. 7. 2007 15:21

Dobrý den, před pár dny jsem koupil tento HDD/DVD rekordér. Jsem s ním spokojen, až na ten hluk. Je to nejspíš malý ventilátor, pak možná také mechanika. V noci se prakticky nedá sledovat, velmi ruší. Je to vadný výrobek, nebo je to normální? Je možné rekordér ztišít? Třeba pomocí tišící hmoty používaných v PC, pouzdrem na disk, nebo vypnutím ventilátoru?
neoxit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobr (novy) 30. 7. 2007 23:53

je to vada!
Bobr (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod neoxit 31. 7. 2007 08:35

Z čeho tak usuzujete, máte rekordér doma?
neoxit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zekon1221 31. 7. 2007 23:13

"Nepřehlédnutelná je “klec“ s vně usazeným ventilátorem průměru 5,5cm. Jeho provoz je víceméně nehlučný a “klecové lůžko“ umožní v budoucnu snadné čištění od prachu
Ventilátor je vytrčený do prostoru, z hlediska hlučnosti je to nejlepší řešení "
to je z recenze na digilidi
http://www.digilidi.cz/recenze_panasonic_dmr-ex77
zekon1221
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LaJLaJ 2. 8. 2007 18:02

Tak jsem z toho všeho jelen : Už jsem chtěl jet koupit rec 87 nebo 77 Panasonica a teď když čtu že to nepřehrává na DVD+ , to co je v DIVX tak teď nevím co koupit . Mám i Dvd + RW na nahrávání. Kdo poradí co koupit ? Babo raď Dík za rady. Týna
LaJLaJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod richard111 2. 8. 2007 22:42

Tak jak je to vlastne?
Tu píšu http://www.digilidi.cz/recenze_panasonic_dmr-ex77
že - Panasonic umí zapisovat a číst média DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, CD média pouze čte.
richard111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CODY 3. 8. 2007 06:10

Video ve formátu DivX přečte jen z CD-R, CD-RW a DVD-R.
Naposledy upravil CODY dne 10. 10. 2007 19:59, celkově upraveno 1
CODY
Junior

Odeslat příspěvekod LaJLaJ 5. 8. 2007 20:06

Poraďte někdo co koupit , nebo počkat na Blu Ray ? Jaký přístroj umí ne všechno ale aby mě nemile nepřekvapil ? Co Pionýr nebo LG
Dík
LaJLaJ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wassa1 3. 9. 2007 21:33

Ahoj kazdopadne doporucuji mam ho doma a spokojenost na 1 a je opravdu ticho fakt.
Mam jen takovy malicky problem je to moje neznalost a neschopnost.Pri prvem spusteni se nactou kanaly ktere na antene najde no a ja je neumim seradit jak potrebuji, no hold jsem to v manualu nenasel.Akorat se mi povedlo vytvorit profil 1 ten jsem ulozil a stejne nic stale je to rozhazene jako na zacatku.Tak kdyby jste to nekdo umel a vysvetlil mi to polopate mel by jsem radost jako malej kluk. :D
Wassa1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod popel 13. 9. 2007 16:01

to je snadne, presunujes to jako skladacku primo v tom profilu1, tam si prave nastavis to poradi. To co nladil a v jakem poradi pak neni vubec dulezite. Ty si to seradis v tom profilu, cize treba na volbe 1 bude predvolba 23 z toho co naladil pri ladeni...
popel
Junior

Odeslat příspěvekod Jaromír Puk 13. 9. 2007 16:37

Pokud jde o hluk, domnívám se, že to musí být vada. Při testu se jevil jako hodně tichý. Pravda - doma v noci jsem to nezkoušel.

Ve specifikacích je, že čte a zapisuje vše. Stejně tak není limitace na média použitá pro DivX. Osobně jsem se s problémy čtení DVD s DivX u rec 87 nesetkal.

Jinak obrazově (upscaling DVD) je to zatím to nejlepší, co jsem viděl (testováno na 40" Full HD Samsung).

Osobně mi spíše vadí, že DivX uložený na HDD už zpět nedostanu. Alepoň u toho co jsem měl v rukách to nešlo.
Jaromír Puk
Redaktor

Odeslat příspěvekod jiridlo 17. 10. 2007 10:03

neoxit píše:Dobrý den, před pár dny jsem koupil tento HDD/DVD rekordér. Jsem s ním spokojen, až na ten hluk. Je to nejspíš malý ventilátor, pak možná také mechanika. V noci se prakticky nedá sledovat, velmi ruší. Je to vadný výrobek, nebo je to normální? Je možné rekordér ztišít? Třeba pomocí tišící hmoty používaných v PC, pouzdrem na disk, nebo vypnutím ventilátoru? /quote]


Jsem přesvědčen že jde o závadu, mám doma Panasonic DMR-EX87EP-K a je absolutně tichý, jen vypálená media když načítá tak je slyšet slabé cvakání. :D
jiridlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobr (novy) 16. 11. 2007 05:14

[ano mám
Bobr (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod hanus.vl 3. 12. 2007 23:34

Píšu možná pozdě, ale již více jak rok vlastním Panasonic DMR-EH65. Jsem s ním moc spokojený, ale co se týká hlučnosti, tak jsem si užil svoje. Ze začátku jsem to nějak nepostřehl, ale po cca. 2 měsících najednou začalo DVD vydávat poměrně slušný hluk. V noci šílený. Pokud jsem dal přes noc něco vypalovat nebo nahrávat, tak to vrnělo hodně. Občas jsem se někoho zeptal, ale bylo mně řečeno, že nějaký hluk je normální. Před měsícem mně odešel v DVD HDD a dal jsem ho do reklamace. Světe div se, po vrácení ze servisu je přístroj tichý jako spící miminko. Jinými slovy nepoznáte rozdíl mezi on - off. Tedy zkusil bych řešit opravu. Navíc si uvědomte, že já mám prakticky předchozí model, vy lepší novinku.
hanus.vl
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků