iRiver T60, SanDisk Sansa Express, nebo Doonio Cube?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kp.Flint 30. 8. 2007 21:33

Mohli by ste si vybrat z týchto 3 možností?

a/ iRiver T60 2GB

b/ Sansa Express 2GB

c/ Doonio Cube 2GB




Ktorá možnost ziska najviac hlasov ,ten mp3 player kupujem.
Dik.

//ConPower: Upraven titulek.
kp.Flint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janjan2 30. 8. 2007 22:20

já bych doporučoval vyřadit Doonio a na jeho místo zařadit Samsung U3 a zrovna bych mu dal nejvíce hlasů, jedná se o skutečně výborný přehravač, viz. spousta recenzí, teda krom toho Mass storage
janjan2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jo_tobyschlo 31. 8. 2007 06:57

Osobně taky vybírám a nejlíp vypadá Samsung U3, kdyby vydali i UMS firmware jako pro K3 tak bych ho bral hned. Na druhý místo bych dal iRiver T60. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti tak se můžete podělit.
Jo_tobyschlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matz2 2. 9. 2007 16:19

Jednoznačně bych si vybral iriver t60. Umí sice jen muziku, ale video je stejně k ničemu (od čeho je televize nebo monitor u PC).
Má špičkové funkce, které se u jiných výrobků v této kategorii nevidí. Umí náhrávat z rádia či přes mikrofon, disponuje ekvalizéry, pohání ho 1 AAA baterie, má pěkný barevný displej atd.
matz2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nohandle 2. 9. 2007 18:34

jednoznacne t60.. mel sem sansu sice c150 (a trikrat se mi podelala behem pul roku) ale celkove sandisk ma v tehle modelech naprosto dementni zpusob razeni muziky a jedinej pouzitelnej zpusob je udelat ke kazdy slozce playlisty ve winampu.. iriver t60 naprosto v pohode dovoli prochazet adresarovou strukturu a to je posle me mnohem lepsi volba.. nadruhou stranu musis pouzivat iRiver plus 3 software aby sis seradil pisnicky podle abecedy kdyz to bude nutny jelikoz se v prehravaci zobrazujou podle data pridani a ne podle abecedy (iriver plus 3 to dokaze predelat behem nekolika vetrin). takze jednoznacne t60
nohandle
Junior

Odeslat příspěvekod Claw 2. 9. 2007 20:08

iRiver T60 8)
Claw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 2. 9. 2007 23:00

nohandle píše: ale celkove sandisk ma v tehle modelech naprosto dementni zpusob razeni muziky a jedinej pouzitelnej zpusob je udelat ke kazdy slozce playlisty ve winampu..


další amatér který má nepořádek v hudbě. Třídění podle tagu je luxus. Není nad to mít v hudbě pořádek. Třeba na to časem taky příjdete.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 9. 2007 09:57

Sandisk bych vyřadil hned. Po shlédnutí zbývyjících dvou bych vybral iRiver T60. Zaujal mě více vzhledem i funkčností.
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davidak 5. 9. 2007 10:02

strny88 píše:
nohandle píše: ale celkove sandisk ma v tehle modelech naprosto dementni zpusob razeni muziky a jedinej pouzitelnej zpusob je udelat ke kazdy slozce playlisty ve winampu..


další amatér který má nepořádek v hudbě. Třídění podle tagu je luxus. Není nad to mít v hudbě pořádek. Třeba na to časem taky příjdete.a/quote]


tak já jsem na tohle přišel už před spoustou let, ale přesto se mi tohle Applácký nebo Sandiskový řazení nelíbí. Tagy mám v pořádku a jsem na to dost pes, už jen kvůli tomu, že používám last.fm, přesto mi přijdou lepší složky, např na soundtracky nebo na různý mixy a tak. Nejlepší je, když si můžeš mezi oběma systémama vybrat, ale to ti moc playerů nenabídne, nebo zbejvá Rockbox :)
davidak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucky-x 5. 9. 2007 10:53

T60
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
portaProfesionál
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků