Zkusenosti s O2 TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 8. 9. 2007 14:34

Suaron: Nestras me :) HBO a cinemax nastesti zadne podobne manyry jako AXN nemaji :) Alespon zatim.
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 9. 9. 2007 07:08

mě už také vše jede OK, tak to byla asi nějaký chyba u nich, jinak AXN the best !! nejlepší tři kanály co O2 nabízí

P.S. taky se vám u krimy a sci-fi neukazuje info?? pravda je že jim program nejede ani na stránkých, tak asi nema stb s čeho sosat
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 9. 9. 2007 07:49

matluba: Zadne info u scifi take nemam.
Nadseni nad AXN me docela prekvapuje - kdyby neexistoval scifi kanal, nevedel bych, na co se na AXN podivat. Porad jen same serialy :), u kterych se priserne nudim. Ale proti gustu samozrejme nic nemamitam.
Mnou nejcasteji sledovane programy:
ViaSat History
Cinemax 1,
HBO1 a 2
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 9. 9. 2007 10:55

matluba. Tak dnes dopoledne na AXN Scifi byla zpozdena hlasova stopa o cca 2 s. Doufam, ze tyhle detske nemoci budou rychle odstraneny...
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 9. 9. 2007 12:08

mě se na AXN líbí právě ty serialy jako je CSI, vodní krysi, prostě ty detektivní blbůstky a když náhodou dávají něco jiného tak klikám na Crime :D, a když i to zklame tak jdu do hospůdky :D
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 9. 9. 2007 12:10

na krime zase padá zvuk " Dob*ý den pane K*misaře" :D
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 9. 9. 2007 12:12

:) A jeste jeden pekny bug na AXN Scifi, ktereho jsem si vsiml v patek. V predelech mezi porady bezi nejaky komix s titulky, ve kterych maji spatne kodovani cestiny :)
Naposledy upravil Paul Atreides dne 9. 9. 2007 13:57, celkově upraveno 1
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 9. 9. 2007 13:53

Paul Atreides píše::) A jeste jeden pekny bug na AXN Scifi, ktereho mjsem si vseml v patek. V predelech mezi porady bezi nejaky komix s titulky, ve kterych maji spatne kodovani cestiny :)


na crime Ok, tam to totiž jede bez slov :D
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod Sandstorm 10. 9. 2007 17:39

Mě docela štve že Sport1 neni v O2 Zábavě a třeba takový BBC nebo CNN by ani do nabídky dávat nemuseli
Sandstorm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 10. 9. 2007 17:41

Sandstorm: Asi je to problem nakombinovat, protoze ja zas mam rad BBC a CNN a vsechny sportovni kanaly jdou mimo mne. :) Ale nejaka varianta, v niz by si clovek sam sestavil nabidku na miru a pak za ni platil pausal, by nebyla spatna....
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod Sandstorm 10. 9. 2007 17:57

Paul Atreides píše:Sandstorm: Asi je to problem nakombinovat, protoze ja zas mam rad BBC a CNN a vsechny sportovni kanaly jdou mimo mne. :) Ale nejaka varianta, v niz by si clovek sam sestavil nabidku na miru a pak za ni platil pausal, by nebyla spatna....


Já se právě hodně zajímam o sport, ale platit jeste 150 Kč navíc se mi nechce, ted mam O2 Zábava a HBO+HBO2, s tý zábavy koukam jen na Discovery, National Geographic a sport. kanály, a jaký balíčky máš ty? To by bylo dobrý si to sestavit, ale to asi zavádět nebudou
Sandstorm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matluba 10. 9. 2007 18:59

tak proč si nedáš základní nabídku Sport ??
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 10. 9. 2007 19:00

Taky jsem mel problem si vybrat, takze nakonec tech balicku je vice, coz byl asi cil O2. Dano je to take tim, ze manzelka ma trochu jiny vkus a chtela treba Ocko, ;)
Takze TV kino, Zabava, Dokumenty a ted jeste Filmy Plus (alespon myslim, ze se tak jmenuje - Nonstop kino, AXN Scifi a dalsi)
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 16. 9. 2007 07:38

přidávam aktualní novinky, HBO přidáno podle plánu, žádné zdržení či vyýpadky. AXN Cryme a Sfi-Fi už mají funkční info o vysílání. Navíc byla přidána O2 Extraliga (nic pro mne ale jen se zmiňuji pro úplnoust)
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod Kirk. 17. 9. 2007 13:54

Máte synchronizovaný video se zvukem na AXN sci-fi? Mě se to pořád rozjíždí o cca 2s :roll:
Kirk.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků