Redstar rs-215 vs Genius SP-HF2.0 2000X

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 22:59

takže: první dojmy

Po rozbalení nadšení, jsou obrovské, vypadají fakt nádherně, první nedostatek co zjištuju, a to kábly (napájecí, vstupní, a propojovací mezi obouma bednama) nejsou zrovna nejdelší... Na můj stůl jsou uplně tak akurát :?
* Hlavní bedna (s ovládáním) se kýve, jedna nožka je krátká, to už si sám upravím...
* Modrá dioda svítí dost intenzivně, to už si sám upravím, asi ju zamaluju černou fixou, snad to utlumí, případně lihovkou :)
* Bedny jsou uplně nejvíc obrovské, takhle moc sem je nečekal... vedle monitoru se mi vlezou jen natěsno... A v tom je asi největší problém, protože když jsou moc blízko (do 5cm) tak mi monitor po stranách začne blut barvy a bliká... Měl jsem si objednat menší bedýnky!!!
* Trafo trošičku bzučí.... :? :|

ale jinak kvalita zvuku mě zezačáku překvapila, ty moje malinké plastové byly teda hlasitější, hrají dost basově, dokonce přehlučují subwoofer ktery mam pod stolem. Ale už sem to snad pošéfoval a poladil, s kvalitou zvuku jsu spokojený, zvláště "živé" nástroje jsou podané krásně, elektronickou hudbu otestuju zítra 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 10:40

Právě jsem si dobře ulítával na Faithless - Salva Mea a luxusní zvuk, pak několik od Fatboy Slim....

Ale narozdíl od těch starých bedýnek tyhle nové nemůžu mít tak nahlas protože pak už neslyším subwoofer :(
No ale ted sem si pustil nějaky Hip Hop a to je jiná, skříně se mi tu třepou, je slyšet... 8)
Bassreflexy zezadu foukají dobře, kdž je zkusím zacpat nehrají tolik basově, ale ten zvuk je takový tlumený... :|

edit: ale Dramec už teda moc nestíhají... :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 13:10

hodím aj nějaké fotky...

takhle to vypadalo předtím,
Obrázek

a tedka ty nové,
Obrázek
jsou uplně obrovské, prostě ruku s myší musím mít tak napůl na stole, ale horší že když jsou tak blízko monitoru tak zlobí...

a proto jsem vzal delší kábl a je zkusil roztáhnout po celym stole
Obrázek
Nevím jak je nechat teda... :? můžete vidět i ten basák pod stolem 8) ale jinak se omlouvám za bordel... :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 28. 9. 2007 18:39

ja by som tie repro dal co najdalej od seba, ako je to mozne... nech mas z toho poriadne stereo. ked si tie bednicky nejak rozumne rozmiestnis v izbe, uvidis, ze zazitok z posluchu bude ovela vacsi, ako ked by na teba repraky mali vrieskat 10cm pred nosom :wink:
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 9. 2007 00:03

jojo, už sem to taky zjistil...

počáteční nespokojenost a chut je poslat zpátky prodejci už se vytratila, začínám snimi být spokojený, akurát ten basák už nebude tolik možností využít, jenom tak na HH a basovou music :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 30. 9. 2007 12:26

Takže spokojenost???Já teda přemejšlim Genius SW-HF2.1 1250, nemá někdo zkušenost?
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 9. 2007 21:16

Myslím že Fuck8r je má... Vzhledově se mi nelíbí, to už radši tu stovku či kolik připlatit a ty Genius SW-HF2000
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 30. 9. 2007 21:24

bacha, nemylit si Genius SW-HF2.1 1250 s Genius SP-HF2.0 1250X !

Genius SW-HF2.1 1250 su priemerne 2.1tky a Genius SP-HF2.0 1250X vysoko nadpriemerne 2.0ky !

moja rada znie - SW-HF2.1 1250 nebrat

tu je recenzia :
http://www.czechcomputer.cz/art_doc-B3D ... C425.html#

inak suhlasim, priplat si a zober Genius SW-HF2000
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 10. 2007 12:16

vizitix píše:Takže spokojenost???Já teda přemejšlim Genius SW-HFWb]2.1[/b] 1250, nemá někdo zkušenost?s/quote]

jej tak to sem si nevšiml.. omluvuju se :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 10. 2007 20:55

Po delší době zase píšu, a hnedka bych chtěl dat dotaz na profíki, jestli by proti tomu bzučení trafa pomohlo kdybych vyměnil za jiný se stejnými parametry??

nejvíc je to bzučení slyšet když mám potenciometr Volume tak kolem 40 až 60%, prostě uprostřed... když to zesílím uplně nahlas tak skoro nejde slyšet... :hm

Ale já právě nejčastěji poslouchám s hlasitostí tak napůl... :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 17. 10. 2007 06:30

nejsem sice profik ,ale zespodu nebo ze zadu jsou dva srouby ktery to trafo drzi, zkus je poradne dotahnout(ale pozor at je nposkodis ,a by to nebylo poznat), mohlo by to pomoct. Pokud by to nepomohlo tak pak to trafo vytahnout a zkusit poradne utahnout plechy, ale to bys prisel o zaruku. Urcite neni normalni ze tak silne bruci takze pokud utahnes srouby a nepomuze to tak bych je reklamoval.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 10. 2007 15:05

jo žhe, fakt jsou zespodu 2 šroubky...

A co kdybych se dostal dovnitř když povolím ty 4 imbusy a sundám ten repreák?? má v průměru tak 12 cm, snad bych mohl tím otvorem vevnitř dobře manipulovat a nepřijdu o záruku...

BTW - tam je zezadu nějaká plomba, nebo jak to poznají??? :?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 10. 2007 16:13

hmm, tak spíš by to asi chtělo nějakou filtraci od zdroje, protože to bzučí z repreáků, i z toho druhýho kde není zdroj... :roll:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 17. 10. 2007 16:52

Pokud hodne vadi tak bych vyuzil sveho prava vratit zbozi do 14dnu bez udani duvodu, pokud je pozde tak reklamace...
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 10. 2007 15:06

nevím, jednak se mi tam někam nechce zas posílat ta obrovská krabice a jednak mi to jako reklamaci asi neuznají...

Spíš to skonzultuju s kamarády elektroprofíky, kuchnu, zkusím tam přidat nějakou filtraci... :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků