Tipy na "musle"

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cache 2. 10. 2007 20:40

Hladam vacsie uzavrete sluchatka.
Zvukovo som si az moc oblubil moje Koss SportaPro, ale tie nie su vhodne na celodenne nosenie, kde si casto musim jedno ucho "zhodit", aby som pocul kolegu. Potrebujem ich totiz na pocuvanie hudby v praci.

Co sa tyka ceny, tak nechcem nic drahe, povodne som uvazoval o latke cca 600sk, ale moze sa teoreticky trocha dvihnut. Nie som ziaden audiofil, zdroj hudby bude stratovy (ci uz mp3, alebo nejaky stream z netu) a bezna zabudovana zvukovka v notasi.

Vdaka za tipy.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 2. 10. 2007 20:43

Preco chces uzavrete sluchadla ked si stazujes nato ze nepocujes kolegu v praci???
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 2. 10. 2007 20:49

Cez otvorene by som ho aj tak nerozumel, musel by som bud zastavit hudbu, alebo ich dat dole. Kedze je zastavovanie prilis zdlhave (prepnut na prehravac da niekedy zabrat, hlavne ked je minimalizovany v systray), tak si proste stiahnem sluchadla. A take Sporty ci Porty si dat dole a zase na hlavu je pomerne narocne, kedze sa fixuju :)
Proste pouzivam "DJ" techniku, jedno ucho odhalene, aby som pocul co chce, a ak je to nadlhsie, tak si dam dole cele.

Nasiel som si zatial tieto:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=9676286
Alebo tieto:
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=6212154

Papierovo, cenovo a aj recenziou (teda skor clankom uzivatela) vyzeraju celkom slusne, ale nemam skusenosti s geniusom..

Zatial som mal len Phillipsy za cca 400 korun, ktore boli na tom zvukovo horsie ako sluchatka Tesco ci Hypernova za 200 korun..
Naposledy upravil cache dne 2. 10. 2007 20:54, celkově upraveno 1
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 2. 10. 2007 20:53

ahaaa... tak si kup sluchatka s klipmi a daj si len jedno :P
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 2. 10. 2007 20:56

To zase nieje pohodlne, a tak nejako som zo skusenosti zistil, ze musle za 500 korun maju o dost lepsi zvuk ako bezne sluchadla za rovnaku cenu..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 2. 10. 2007 20:58

Ale velke sluchatka za takuto cenu moc dobre nekupis :wink:

EDIT: TOTO JE MOJA SKUSENOST!!!
Naposledy upravil DC20 dne 2. 10. 2007 21:11, celkově upraveno 1
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cache 2. 10. 2007 21:00

Ach jo.. Audiofil by ti povedal ze ani za 3000 nekupis poriadne. Ak nemas ziaden typ tak nereaguj, nejde mi tu o chat, ale skor o tipy podla skusenosti.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 3. 10. 2007 08:47

Nikto ziaden tip?
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Kuba4 3. 10. 2007 11:37

cache píše:Hladam vacsie uzavrete sluchatka.
Zvukovo som si az moc oblubil moje Koss SportaPro, ale tie nie su vhodne na celodenne nosenie, kde si casto musim jedno ucho "zhodit", aby som pocul kolegu. Potrebujem ich totiz na pocuvanie hudby v praci.

Co sa tyka ceny, tak nechcem nic drahe, povodne som uvazoval o latke cca 600sk, ale moze sa teoreticky trocha dvihnut. Nie som ziaden audiofil, zdroj hudby bude stratovy (ci uz mp3, alebo nejaky stream z netu) a bezna zabudovana zvukovka v notasi.


8) Lze zařídit pouze s velmi problematickou reprodukční kvalitou, myslím, že KSP jsou dostačující.
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 3. 10. 2007 12:18

swandaus: nielen ze nie su na sklade, ale su uz aj trocha nad limit (800sk - to radsej skusim objednat z usa za cca 1200 aj s postovnym kossy)

Kuba4 - ako som pisal v neskorsom prispevku, KSP nie su vhodne na to, ze zcasu na cas musim dat jedno ucho dole a pocuvat co vravi kolega..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swandaus 3. 10. 2007 13:38

Ja to nemyslel ze to musis objednat primo z alzy-jenom abys videl co myslim..a za druhe myslim ze jsou to jedny z nejlepsich circumaural sluchatka jaky muzes sehnat-nemluve o tom ze se muze limit i zvysit..no jak chces ale myslim ze to splnuje vsechny tvoje podminky-jsou "zhruba" v tvem limitu, vyborne tesni okolni hluk, jsou staveny i na delsi noseni, nemas problem "poodhalit" jedno ucho k naslouchani a navic maj peknej design..:)
swandaus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků