DAV-303 od Oravy

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod divxfan 9. 10. 2007 05:11

Koukám, že se dostlao na recenzi tohoto "kina" i zde. Už ho nějakej pátek mám a vesměs sohlasím s recenzí, není to žádnej zázrak, ale za ty peníze myslím celkem solidní koupě. Ocení ho zejména ti, kdo nemají moc prostoru, nebo si nemůžou dovolit rozmístění repra okolo sebe (plovoucí podlaha, děti, psi..). Co se kvality týče, dost pomohlo prostor. zvuku umístění do menší místnosti, dřív jsem ho měl ve velkém obýváku (60m2), teď jsem ho dal do kamrlíku o velikosti asi 15m2 a hned je znát, že se má zvuk o co odrážet. Kdyby někoho tohle kino zajímalo, ptejte se, pokusím se odpovědět :)
divxfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pekti 15. 12. 2007 08:24

Tak jsem si to také koupil a musím s tebou souhlasit.Za ty prachy to až tak špatné není.Jenom by mne zajímalo,jaký by se k tomu dal použít subwofer,podle toho jejich návodu z toho nejsem moc moudrej.
Pekti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 18. 12. 2007 18:16

Ja sa to chystam kupit po odmenach o cca mesiac.
Podla toho co som videl/cital, tak mozes cez cinch zapojit aktivny subwoofer, ale aby do neho siel signal, musis prepnut prepinac na reproduktore. Potom ale prestane hrat basovy reproduktor.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pekti 19. 12. 2007 06:44

No právě,v návodu vůbec nepíšou jaký subwoofer lze použít,zda pasivní či aktivní.Vzhledem k tomu,že DAV je osazen zesilovačem,tak jsem předpokládal že bude stačit pasivní.
Pekti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 19. 12. 2007 14:11

na woofer jsem se nakonec vykašlal a nevadí mi to. k dav-303 jsem ale pořídil brášku a to lt-1086, tedy 108cm full hd telku za něco málo přes 30 tisíc, tedy za hubičku :) a jsem max. spokojenej, na rozdíl od dav má i logický menu, plnou podporu češtiny včetně teletextu a obraz je fakt parádní
divxfan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mazda323f 17. 1. 2008 09:08

koupil jsem ji - zatím mimo chybějící podpory CZ titulků OK

jen - po zapnutí dost silně a nepříjemně hučí - máte taky tuhle zkušenost?

Mara
Mazda323f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pekti 24. 1. 2008 13:03

Pekti
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků