LCD TV Philips 42PFL9732 D

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod BigFoot007 13. 11. 2007 21:36

Gardfield píše:NO bigfoot nechcem kazit tvoj optimizmus ale 37 zatial dole nesla. Stale stoji tolko co som za nu vytasil ja pred uz takmer 3 mesiacmi :) Neviem ako ine modely ale tiez pochybujem.
:(
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petar 14. 11. 2007 21:04

VovoSK píše:No precital som celych 21 stran tejto diskusie :) Ja by som si chcel kupit Philipsa 37PFL9732/10. Trosku ste ma tu vystrasili s tymi uhlami. Isiel som sa preto znovu pozriet do TPD. Tam vysi na stene a sachoval som tam zdola, zhora (kamos ma tam zdvihal) a z boku a podla mna to je v pohode. Mozno niesom tak narocny :))) Mam 2,5 roka na stene namontovany Fujitsu Siemens Myrica 32" a pohorsit si urcite nemozem :)
Aku konzolu by ste mi k tomu doporucovali? Lebo tu co mam Vogel´s mi bude na prd :(. A posledna otazocka asi najlepsie na Pointera je ci si mysli, ze po vianociach pojdu ceny dole, alebo nema velky vyznam cakat. Je mi jasne, ze ceny budu padat dole, ale ci to bude teraz kvoli vianociam dajako vyrazne vyssie ako po nich. Dakujem MOC.

VovoSKK/quote]


Tak tahle telka je taky můj nej, nej favorit a tak jako ty i já jsem přečetl všechny příspěvky které jsou o ní, taky jsem na ni koukal ze všech možných uhlů a žádné šednutí obrazu jsem neviděl a taky jako ty se přidávám k dotazu jestli ceny po vánocích klesnou nebo ne?
petar
Junior

Odeslat příspěvekod Gardfield 14. 11. 2007 22:35

Neviem aku ma cenovu politiku Philips ale myslim ze pri najvyssich radoch ceny zacnu klesat az tak min. o pol roka. Myslim ale ze ani Pointer vam to nepovie, kedze je to tiez otazka konkurencneho boja. Ale mozno povie :) kto vie? :D
Gardfield
Junior

Odeslat příspěvekod VovoSK 15. 11. 2007 11:25

No ono je to skor o tom, ze po vianociach je vsetko lacnejsie. Mne sa pokazila moja 32" LCD FS Myrica a teraz kukam na taku malicku 33cm blikajucu bednicku :) preto uvazujem ci vydrzil este mesaic dva alebo sa na to vyprdnem a kupim si ho rovno hned teraz a kaslem nato.

Len ako sa poznam mam taku smoulu, ze si ho kupim a ceny padnu o tyzden aspon o 10.000 :(
VovoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oldboy 15. 11. 2007 21:13

Vyšiel nový firmware version: 000.064.014.011

zmeny niesú uvedené, ale CEC nefunguje
Philips 42PFL9732D - EISA 2007/2008
Sony Playstation 3 - EISA 2007/2008
YAMAHA RX-V450
oldboy
Junior

Odeslat příspěvekod popel 19. 11. 2007 12:14

Dotaz na lidicky co ji maji... Nez jsem ji kupoval tak jsem se ptal mimo jine i na to jak funguje Ambilight seshora pokud je film s cernymi pruhy nahore a dole. Byl jsem ujisten, i od Pointera, ze pruhy jsou ignorovany a sviti i horni strana. Ale me jaksi nsviti :(
Jakmile mam sirokouhly obraz s pruhy nahore a dole tak vrchni hrana je dosova mrtva :(
Jak to mata vy? da se s tim neco udelat?
popel
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 19. 11. 2007 12:21

popel: Hej vsimol som si to nedavno... mam pocit, ze predtym to tak nebolo... resp. to bolo menej vyrazne ako teraz... :(
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod popel 19. 11. 2007 12:51

hmm tak to je skvele.... ambilight surround a stejen jede jen ze dvou stran :(
popel
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 19. 11. 2007 18:19

Tak chlapci nevím, ale já to mám stále stejné i po upgrade posledního fw. Stále funguje surround světlo stejně, nezaznamenal jsem nějaký rozdíl, když pouštím DVD.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod Dj Addams 19. 11. 2007 19:45

no ja mam sice minulorocny model ale problemy s ambilightom pri 2.35:1 c inom sirokouhlom formate nemam, ide pekne wlawo,hore aj wprawo,bez problemow a rownako ryxlo... :lol:
LG OLED65E6V
Philips 58PFL9955 Cinema 21:9 3D
Philips HTS 9800W
Philips BDP9600
Mobil:
Samsung Galaxy S9 Plus
PC:
Intel i7 4930K
32GB Ram
Asus Rampage Extreme IV
Msi GTX780Ti SLi
Win 10
Asus ROG Swift PG384Q
Dj Addams
Junior

Odeslat příspěvekod VovoSK 20. 11. 2007 10:20

Popel ja mam 37PFL9732D a mne to blika aj ta horna.
Dnes idem upgradeovat SW tak dufam, ze to bude blikat ajnadalej :(

BTW nevie niekto preco mi Vista dovoli dat maximalne 1920x1080 pri 50Hz??? Alebo unscaled 30Hz :(((((((
Cely obraz sa trasie ked hybem mysou:((( neviem ci je to tymi Hz alebo zly kablom...

Snad ten firmware pomoze, dufam ze mal Pointer pravdu.

Nestretol sa tu niekto s podobnym problemom?
Dik
VovoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 20. 11. 2007 10:32

VovoSK: Uz som to nasiel... spominal to Gardfield na tejto strane:
http://avforum.zive.cz/viewtopic.php?t= ... &start=120

Gardfield píše:Jo este jedna vec. Ked pustim z PC do TV signal 1080p tak mi pri farebnych prechodoch blikaju pixle a ze ich je (strieda sa povodna farba s bielou).

Gardfield píše:Takze nova verzia pomohla. Uz ziadne blikajuce pixle :) Okrem ineho ak som mal pusteny komp a signal isiel do TV (cez HDMI) a prepol som na TV mal som evidentne horsi obraz - objavovali sa rozne ciary, artefakty a neviem co - proste to nebolo pozeratelne. Po instalovani najnovsieho firmware vsetko bez problemov.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VovoSK 20. 11. 2007 10:42

Pointer diky moc, myslim si, ze si svojou odbornostou dopomohol Philipsu k lepsim predajom :)
VovoSK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 20. 11. 2007 10:51

Dakujem... za odbornika sa nepovazujem :) ... snazim sa len cerpat co najviac informacii a vyuzivat ich... a zaroven som verny znacke :)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VovoSK 21. 11. 2007 09:39

Neinstalujte si novy firmware... dodrbe Vam ambilight :(
Pri poslednom firmware ambilight uz neignoruje cierne pasy!!!
Napr. ked nemate obraz uplne od okraja po okraj tak ambilight sice reaguje ale VELMI slabucko. A vrchny tak to je takmer ako keby vypnute :(((((((((((((((

Popel: mal si pravdu :-(((((
Daryl: pri DVD je vsetko OK lebo tam mas obraz pekne roztiahnuty

Nema niekto starsi firmware? Resp. kde sa da stiahnut starsi?

Navyse mi este ***** prepojenie s pocitacom. Ale to mi az tak strasne nevadi. Pred tym so starym FW mi pri prepnuti na TV sam Windows zrusil rozsirenie (extended) plochy. Teraz to uz nerobi. Ale to by som prezil...

Pointer - to chvenie obrazu na PC mi nakoniec neodstranil novy firmware, ale uplne stacilo ako si mi aj radil nastavit v predvolbach ze HDMI1 je PC a vsetko OK!
VovoSK
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků