Doonio Forty - co na nej rikate? Fakt velka vydrz a na karty

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tino4 9. 11. 2007 10:47

No takze urcite 3g nano / classic je lepsie ako Doonio !
Este ti chcem povedat ze Doonio Ace mozeno ...
Ale ja sa spoliham na kvalitu preto idem do iAudio D2 alebo ipod nano 8GB ale skot D2 4GB ... na lepsie funkcie ako Doonio akoze to je pravda ze najlepsie a najviac funkci na Cowon iAudio !

P.s. ja by som urcite nevolil doonio ak tak doonio ace ...

Edit:


Ani ace 15 hodin na to sa mozem .... mala vydrz !!
iba avi tak to je smutne ...
a maximalne v prevedeni 4GB ? To sa mi zda cudne ked to tak chvalis potom preco iAudio 7 ma 16GB ?
a tiez na micro slot sa mozem tiez .... lebo SD karty su standart !
Cize ja idem urcite do iAudio7 alebo D2 alebo nano !
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajmani 9. 11. 2007 13:03

My mame v rodine dva doonio forty a jsme s nima velice spokojeni, paradni vydrz, pekne video a karty jsou taky ok, za tu cenu skvely prehravac
kajmani
Junior

Odeslat příspěvekod palmix 9. 11. 2007 21:07

ahoj, tak sem vcera obdrzel nove forty ali 2gb, moc pekny, display parada prostredi prehravani hudby prijemny, ale nahral sem mp3 pustil jednu a pri pokusu o pusteni dalsi uz jen hlaska "systemová chyba souboru" nepomohlo formatovat ani nic jinyho, s pc se spoji nahrat na disk soubory jdou ale nic neprehraje hudbu,video, foto nic, stale jen "sytemova chyba souboru-chyba 41", na infu doonio.cz nic neporadili, tak vracim,hm bohuzel spatna zkusenost, mel nekdo stejny problem? pripadne kdyby nekdo poradil byl bych moc rad
palmix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 10. 11. 2007 09:23

já vždycky když vložim něco novýho tak to musim "odfajfkovat"
vlezu do browse(procházet) a vlezu do external, a pokud to nemáš odfajfkovaný tak to asi nepude, takže jedeš písničku po písniččce a označuješ zmáčknutim play, vim že to je divný ale už sem si na to zvyknul
x039
Junior

Odeslat příspěvekod Mike777 10. 11. 2007 09:57

Nemusíš to fajfkovat jednotlivě, když si dáš písničky do jedné složky (nebo uspořádáš do více složek). Pak stačí najet na složku, zmáčknout rec a dát přidat do fronty (nebo play, máš-li nový fw 410.020). Všechny písničky ve složce se ti zafajfkují automaticky.
Mike777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palmix 10. 11. 2007 21:43

dekuju za rady ale to fajfkovani teda vubec nevim kde provadite, jestli je to v prostredi music tak tam mi to hazi file system err a pak chyba 41 a nereaguje nic krome +- na hlasitost a M na vyskoceni do menu, a to jako to fajfkovani je potreba i na fotky? pac tam mi to ty chyby hazi taky, myslim ze to menu je a prostredi je u forty ali trochu jinci podle fotek co sem videl, mam forty ali takze firmware novej neni a ten co je v prehravaci je posledni, chjo nic s tim nejde delat jenom radio slape, ale rds sem zatim nevidel :(
palmix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x039 10. 11. 2007 23:24

no nevim jak je to u forty ali, ale u forty nechoďim do music ale do browse(procházet)
x039
Junior

Odeslat příspěvekod palmix 11. 11. 2007 12:34

jo tak u tohodle forty ali sem v menu položkou browse nenasel, je tu pouze polzka "file(soubor)" kde se daj prochazet slozky na disku, ale jak na disk neco nahraju tak uz me to nepusti ani sem, tak ten firmware u forty ali vypada jinak myslim
palmix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spartas 18. 11. 2007 18:57

tak co ukazuje to nekomu s novym firmwarem znacku pauzy ci v kolikate sekunde filmu je ?
spartas
Junior

Odeslat příspěvekod Riddick666 19. 11. 2007 15:15

Skusim to video ci to ukazuje, ale zas mi blbne ten FW ked si urobim playlist a dam prehrat tak mi vypne player. To som ho uz asi 3x preinstaloval
siemens C75
Riddick666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macuss 19. 11. 2007 19:25

Ahoj,
mám Doonio Forty Ali... šlape bez problémov, horšie je to pri konverzii filmov. Ten sprostý soft ma pustí ku konverzii len do High Quality, ja by som chcela normálnu, nakoľko v tom rozlíšení sa z 350MB filmu stane 500MB... nevie mi niekto poradiť iný soft, alebo niečo, čo by to vyriešilo? THX :)
macuss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Riddick666 19. 11. 2007 21:41

a aky soft mas ? skus total video converter
siemens C75
Riddick666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike777 20. 11. 2007 09:55

Total video konverter umí pokud vím avi, mpg, mov, 3gp, flv, swf, mp4 a y4m. Ale to mtv, co vyžaduje forty ali, asi neumí. Tady je ke stažení nějaký mtvvideoconverter https://www.emgeton.com/support/phpBB2/ ... php?t=4045
Stejně je dost na prd, že u toho ali není podpora formátu avi. Co kdyby se tam dal firmware normálního forty? Ale zase je to dost risk, kdyby se to nerozjelo, není nikde ke stažení ten původní fw pro ali.
Mike777
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Riddick666 20. 11. 2007 14:17

hm tak to neviem keby si dal FW na fortyho ci to pojde, skus napisat vyrobcovi
siemens C75
Riddick666
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod macuss 21. 11. 2007 20:58

Mike777: díki za ten soft, ale dokáže to skonvertovať len na max 160x128... ja potrebujem 320x240... :)
Riddick666: nuž soft mám ten, čo bol na cd (ten istý, čo sa dá sosnúť na stránke výrobcu) VideoConverter_V2.9 :D ... a nad tým FW z Fortyho som rozmýšľala, ale nechcem ten prehrávač pokaziť hneď po týždni, čo ho mám doma... výrobcovi som napísala, ale zaryto ma ignoruje :(
macuss
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků