Doonio ACE - máte ho už někdo? Podělte se o zkušenosti.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michalik65 28. 11. 2007 14:18

Tak mi dneska dorazil, kurna je to masina,asi nejlepsi co jsem videl masakrrrrrrr, jsem hrozne rad,ze jsem si ho vybral. Uz jsem videl video, maskakr, textaky taky masakr fakt ze jo
michalik65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalik65 28. 11. 2007 14:22

Kouakm,ze recenze je na http://www.mp3centrum.cz a je o nem napsano i na http://www.mp3store.cz v novinkach
michalik65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomros123 28. 11. 2007 14:54

kolko vydrži na jedno nabitie ?
tomros123
Junior

Odeslat příspěvekod michalik65 28. 11. 2007 15:53

budu testovat, nabil jsem ho a zatim mi vali pres 12 hodin a porad hraje
michalik65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ozzy_zf 28. 11. 2007 20:44

Tak ho mám taky doma... Můžu potvrdit že vzhled je suprovej, display taky. Ovládání pochvilce zvládne každej. Zkoušel sem komprimovat cca 700MB film v tom přiloženým prográmku a vylezl z toho soubor o velikosti 550MB, ale byla nastavená kvalita na high, tak zatím nevím, jak to bude u ostatních voleb. Jinak přehrávání videa je paráda, velkej displej tomu opravdu sluší.

V menu nastavení jazyka je dokonce i čeština, ale je to dost špatně přeložený, tak sem se vrátil k angličtině. A zkoušel jsem text s nápisem "Příliš žluťoučký kůň", ale zatím se mi nepovedlo, aby mi to zobrazovalo korektně, ale chyba bude nespíš u mě a u mejch anglickejch WinXP Tablet PC, páč mi to správně nezobrazí ani v notepadu ve windows :). Jinak text je v tom přehravači suprově čitelnej, ale má pouze 7 řádků, podle mě by se do tý grafiky dalo ještě 2 řádky nacpat, ale což, člověk nemůže chtít všechno.

Jinak ve specifikacích na stránce výrobce píšou, že lze rozšířit microSD kartou o velikosti 2GB, na krabici přehrávače se píše až 8GB, tak nevím, někdy až se mi do ruky dostane třeba 4GB karta, vyzkouším. A přiloženej obal na mp3/4řku taky nejni k zahození, což se nedá asi říct o sluchátkách, ty sem pro jistotu nechal v pytliku. To je zatim shrnutí z mýho hodinovýho testování...
ozzy_zf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalik65 29. 11. 2007 00:02

Jojo, souhlasim,je to kus kvalitni prace, ten text jsem delal ulozil ve word padu v unicode a vse v pohode hacky carky funguji:)
michalik65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caba 29. 11. 2007 09:37

Už ho mám taky doma a jsem opravdu spokojen. :) Teďka to zkusím proklepnout.

Mimochodem tady je originální výrobce:
http://www.acelabs.co.kr/

Nahoře si přepněte jazyk do angličtiny.
Najdete tam fotku kompletního balení, co dostanete při koupi. U nás se zatím k tomu dodává ještě nabíječka zdarma. Pokud ho budete pořizovat jako dárek, tak to je opravdu na úrovni. 8) Však mrkněte sami.
V sekci download na těch stránkách jsou asi i nové verze programů k přehrávači.
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod michalik65 30. 11. 2007 15:49

jojo, porad mi hraje a uz s nim spim:) je to fakt krasavec
michalik65
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tino4 30. 11. 2007 15:54

dnes som zistil zauimave veci o doonio ace a teka ci jak sa vola ...
nechcem vam hovorit ze je to zly player ale .... ak chce niekto vediet co som sa o nom dozvedel nech mi posle spravu ! dakujem

_______
ozaj doonio je mp4 prehravac ore tych co nemaju tolko prachov !
chapem vas ;)
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caba 30. 11. 2007 21:16

Zrovna tobě bych nic ohledně značky DOONIO nevěřil. :P
U této značky seš všechno, jenom ne objektivní.
Jestli máš nějaké relevantní informace, tak je napiš.
Jestli ne, tak nám dej pokoj. :evil:
Caba
Junior

Odeslat příspěvekod tino4 30. 11. 2007 21:39

sak ja som ti nehovoril lebo by si neuveril :) kludne si ho kup ale potom to zistis :)
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomros123 30. 11. 2007 21:48

tino4 odpiš pls pisal som spravu
tomros123
Junior

Odeslat příspěvekod ozzy_zf 30. 11. 2007 22:37

tino4 píše:ozaj doonio je mp4 prehravac ore tych co nemaju tolko prachov !
chapem vas ;)


sakra o co ti jde, takhle se povyšovat? Peněz mám dost, ale nechci vrážet tolik do přehrávače, kterej, při dnešním vývoji technologií, bude za 2-3 roky zastaralý šméčko. Ace si prostě odslouží svý dva roky a pak se uvidí...

A co si tak zajímavýho četl, proč to rovnou nenapíšeš? Doufám, že to je z nějakýho dobrýho zdroje, kterej by si mohl třeba i uvést (recenze, uživatel) a né že já sem někde četl apod, to známe... Já mám Ace doma, jasný že jsou lepší, to neříkám, ale stěžovat si nemůžu, za tu cenu je to slušný.
ozzy_zf
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tino4 30. 11. 2007 22:39

ako myslis ;)
tino4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 1. 12. 2007 00:14

tino4 uz ma to prestava bavit.....Co konkretne mas prosti doonio :?: nech sa paci, pis, forum je tvoje....
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků