Recenze Sencor SHR 8108 HDD rekordéru

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aition 9. 5. 2007 19:22

Tak na editaci v PC používám TMPGEnc DVD Author. Z DVD-RW stačí video dostat ven DVDShrinkem (někdy to nejde) nebo jednoduše nakopírovat na HDD. Tento program je fajn v tom, že film znovu nekóduje!!

Tvůj problém s vypadáváním barev neznám.
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 1. 11. 2007 22:19

snad sem jeste nekdo chodi.nevite zda ma nejakou pojistku proti prepeti?Nejak mi na baraku vypadli pojistky a od te doby se mi nespousti ani to modre svetylko:(
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod aition 9. 11. 2007 13:48

Podle mě žádnou pojistku nemá :o((

Vyzkoušej přívodní kabel - jinak to máš asi už po záruce tak holt do toho vlez šroubovákem a zjisti, zda nejni nějaká pojistka uvnitř (spíš ne) a nebo jestli ti neodešel zdroj
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 10. 11. 2007 09:57

no v zaruce jeste je ale nastetsi rano kdyz jsem ho pustil tak nabehl:)
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod VirtualMan 29. 11. 2007 19:51

Vlastnim DVD rekorder Sencor SHR 8216. Mam s nim nejake problemy, ale neni vylouceno, ze ma proste takove vlastnosti.

1) TV obraz, zobrazeny na televizoru je i pres kvalitni SCART kabel (profigold) viditelne pomerne neostry. Pokud srovnam obraz s obrazem TV programu prijimaneho primo televizorem, pres video Panasonic, nebo s obrazem z jineho DVD prehravace, je rozdil znatelny pouhym okem. Da se s tim neco delat?

2) Po zapnuti DVD rekorderu v rezimu prijmu televize obraz naskoci hned, ale zvuk se k nemu postupne s chrapotem pridava a cisty zvuk je k dispozici az po nekolika vterinach. Tipoval bych na dobu, nez se nabije nejaky vazebni kondenzator, ale to je jen dohad. Je to normalni? Lze to opravit?

3) Cipy v DVD prehravaci se pomerne silne zahrivaji, a musim ho provozovat s otevrenym krytem, jinak se po case zacne zasekavat, a nekdy se zasekne uplne a je treba jej vypnout. Meril jsem jen napeti u napajeni disku, a tam je 5 i 12 v presne. Zatim jsem to resil nalepenim chladicu s vetracky urcenymi pro chipset pocitacu, ale pristroj opravdu dost hreje. Je to u Sencora normalni jev? Dá ses tim za rozumne penize neco udelat?
VirtualMan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aition 1. 12. 2007 13:24

1) mě to nedělá, tak nevím

2) bohužel to je standard - řeším to tím, že zapnu rekordér a na TV přepínám do režimu AV až po pár vteřinách

3) uchladí se to samo v dostatečně větraném prostředí - pokud je zabudováno s dalšími zdroji tepla v uzavřené skříňce, máš problém na to tata
aition
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VirtualMan 2. 12. 2007 17:21

ad 2)
Pak bych to videl na nesmyslne velkou kapacitu nejakeho vazebniho kondenzatoru v NF casti. Mit tak schematko, to by bylo labuzo....
ad 3)
Je to venku, ale polozene na receivru, ktery docela hreje (i kdyz zdaleka ne tolik, jako ten rekorder). Tak asi proto.
VirtualMan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Big Lebowski 007 16. 10. 2008 17:58

Od mého providera internetu jsem dostal nabídku na dig.televizi a k němu set-top-box Motorola VIP 1910.Propojil jsem ho s tel.HDMI,DVD rec.scartem.A problém je na světě,po spuštění rec na dvd se objeví hláška "kopírování zakázáno Enter".Zkoušel jsem i jiné zapojení S-video,kompozitní vstupy a stejný problém.Při zapojení jakéhokoliv jiného zdroje videorecordér,videokamera není problém a nahrávání funguje.pomozte prosím...díky
Big Lebowski 007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azazel111 6. 2. 2010 22:59

Zdravim ja mam shr 8108 uz asi 3 roky . Fungoval s mensimi problemy az doted. Uz mi odmita nacist dvd , ale cd nacte. :grr: :grr: :grr:
azazel111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pcman 11. 6. 2014 09:49

Nemá někdo návod(příručku) k přístroji Sencor SHR 8108 (soubor ve formátu PDF, DOC) nebo ví kde ho na internetu stáhnout
Díky za odpověď
Milan
email:pcman77@seznam.cz
pcman
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků