Philips 32PFL7562D za 22875 Sk

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod TomSelect 3. 12. 2007 19:48

Musím sa priznať, že cena cca 23 000 Sk + poštovné za uvedený typ TV mi pripadá vyslovene neuveriteľná :shock: .
Jedná sa o ponuku PixMania.com a priznám sa neviem, čo si o tom mám myslieť ... Čítal som dosť protichodných recenzií na uvedeného dodávateľa, no napriek všetkým kritikám vyzerá ponuka pri všetkých rizikách lákavo.
Stanovil som si psychologickú hranicu 25 000 Sk za 32 LCD a Philips 32PFL7562D má absolútne všetko čo si myslím, že by mal mať panel v danej kategórii.
Ešte so uvažoval o SAMSUNG LE32R86BDX, ktorý sa mi do tých 25 litrov tesne tiež vošiel, ale keď vidím sedmičkový Philips za 23 l ...
Takže neviem ...
Váš názor ?
Skúsenosti s TV od PixMania.com ?
Prípadne iné možnosti ?
Díky.
TomSelect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 3. 12. 2007 20:48

PixMania je v pohode... bral som uz odtial parkrat veci dokopy v hodnote cez 60tisic korun... jedina ich nevyhoda je ta, ze ked chces nieco reklamovat, tak to musis na svoje naklady posielat do francuzska (to maju mozno aj ine eshopy).
Cena je velmi dobra... momentalne su vsak tieto modely vo vypredajoch v hodnote od 25 (napr. domoss) do 27tisic (napr. nay).. mozno by bolo teda rozumnejsie, si radsej par korun priplatit.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomSelect 4. 12. 2007 20:11

Práve to ma dosť odrádza ... pri mojom "šťastí" trafím rovno reklamačku a potom neviem, neviem ...
Ešte mám jeden dotaz - aký je rozdiel medzi 7562D a 7332 ? Okrem DVB-T nevidím žiadny.
TomSelect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 4. 12. 2007 23:11

JJ DVB-T je primanry rozdiel... ale je este jeden rozdiel... 7562D ma predny cierny ram okolo obrazovky z cierneho skla... 7332 ho ma plastovy... sklo je viac odolne na poskrabanie a lepsie sa cisty + vyzera luxusnejsie. Dnes som akurat 32PFL7562D instaloval jednej znamej...tiez ho zobrala (na moje odporucanie) z vypreadaja za 26 ... bola velmi nadsena... celkom ma to potesilo :)
Zabavne bolo, ked som jej povedal aby mi doniesla fotak, ze jej ukazem ako si pozrie fotky... ona doniesla fotak aj s CINCHovymi kablami... vravim jej ze "toto odlozte a doneste mi USB kabel" :) ...chvilu nechapala, potom doniesla a ked som jej ukazal ze si moze fotky kukat priamo z fotaku cez USB vo vysokom rozliseni, len sa rozlplyvala :)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomSelect 9. 12. 2007 11:18

Takže rozhodnuté, dohodnuté. Zobral som 7562D z NAY vo výpredaji za 23 999 Sk, čo hodnotím ako dobrý kauf ... mali posledné dva kusy v BB, do 5 dní bude doma.
Howgh ! 8)
TomSelect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 10. 12. 2007 09:53

Mne sa teraz tiez jedna crta... ale mudrejsi budem az 13teho... ak ju zozeniem, tak napisem.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozzi 11. 12. 2007 08:55

jedna otazocka na pointera ..

oplati sa radsej mensia uhlopriecka a lepsie parametre alebo radsej vacsie full hd ?

32PFL7862 (pixelplus2,100hz) vs 37PFL7762 (pixelplus, fullhd)

ten vacsi je o par tisic drahsi, viacmenej porovnatelna cena
zozzi
zozzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POiNTER 11. 12. 2007 09:18

Osobne by som volil skor 32PFL7862D ... Full HD v 37" velkosti nema vyznam. Funkcne je 7862D na tom urcite lepsie.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gardfield 11. 12. 2007 11:49

Doplnil by som POinTERa- ked to nechces napojit na PC alebo "next-gen" konzolu ;)
Gardfield
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 11. 12. 2007 12:05

Gardfield píše:Doplnil by som POinTERa- ked to nechces napojit na PC alebo "next-gen" konzolu ;)

Este zalezi aj od pozorovacej vzdialenosti, lebo 1920x1080 na 37" z 3m je dost necitatelne (ak vobec).
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod POiNTER 11. 12. 2007 12:14

Dakujem za doplnovacie poznamky... navrh zakona je schvaleny :D
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozzi 11. 12. 2007 16:49

zatial vdaka ... no mam tiez par doplnujucich veci k zakonu :-)

#1 - konzola je nevyhnutna a je doma "od furt"

teraz mam PS3 zapnutu na 24" full hd monitor LG 245WP - celkom dobre to je, aj ked velkost toho monitora je ako obrazovka na 55cm crt s 1cm viac na kazdu stranu = malo ;-)

no a takze mam v obyvacke crt telku a lcdcko a chcem to zjednotit a usetrit miesto

pozeram tak rovnako telku, dvdcka alebo gamesim - telku od 1,5 do 4 metrov ako si sadnem/lahnem, pri gameseni som tak 1,5 metra od lcd

bohuzial nemal som moznost posudit ps3 na 720p telke .. sice zatial asi ziadna hra nema 1080p, ale napr. demo gran turismo bolo ozaj krasne (a o 2 dni v japonsku vychadza :)

priznam sa ze skor som chcel fullhd - napr. aj 37" samsung m87 vyzera schopne az na leskly ram, alebo LG 66F ..

takze povodna otazka ci 32" s lepsimi parametrami alebo 37" fullhd sa teraz ukazuje inak :-)

doplnene: ten philips v 42" je o 2000 drahsi ako 37" ... 42" uz ale na taku izbu co mam je privelke nie ??
zozzi
zozzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gardfield 11. 12. 2007 18:15

No poviem ti to tak. Ked som si doniesol domov 37 (pozeram na to z 2 - 2,5m) tak som si pomyslel ze jake bulo :) Po tyzdni ma prepadli myslienky ze kua mohlo to byt vacsie :D (ale to mi asi potvrdi kazdy kto si kupil novu telku :) a asi to tak ma byt :) )

Momentalne som ale spokojny :) Tiez ide o to kolko chces do TV vrazit. Sam si zacinal na nejakom limite 25k (tvoja psychologicka hranica) ale myslim ze uz ju prekracujes :) To je tiez normalne. Otazka je ci to je uz pre teba za tu vyssiu cenu hodne.
Gardfield
Junior

Odeslat příspěvekod marts 11. 12. 2007 22:16

zozzi píše:bohuzial nemal som moznost posudit ps3 na 720p telke .. sice zatial asi ziadna hra nema 1080p, ale napr. demo gran turismo bolo ozaj krasne (a o 2 dni v japonsku vychadza :)


hry které jedou v 1080p a jsou u nás dostupné: Virtual Tennis, Ninja Gaiden Sigma, Pixel Junk Racers. Poslední jmenovaná se dá koupit online přes Playstation Store.
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozzi 11. 12. 2007 23:50

neslo o to ktore hry su 1080p - zatial je ich ozaj len par, ale casom snad pribudnu - o rok, dva? za rok co je na trhu PS3 su 2-3 true HD hry

len ci sa oplati kvoli tomu teraz kupovat fullhd ... a nie az o rok ked to bude lacnejsie

hlavne ked vidim ako idu ceny kazdym tyzdnom dole - u vela distributorov je graf vyvoja cien a vsade to hrozne pada ..
zozzi
zozzi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků