[srovnání] Koss Porta Pro x Sennheiser PX100

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tysek 3. 2. 2008 16:29

tak nakonec t ovyhrály Porty, doporučilo mi je víc lidí než PX100 a počítám jen ty, co znaj oboje, bojím se těch bass, ale prý je to tak akorát, uvidim jestli to bude hrozný, tak je šoupnu kámošovi a koupim si PX100
tysek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jersey II. 3. 2. 2008 16:40

Ježíš a není jednodušší si je sám vyzkoušet? Než se ptát všech možných nemožných lidí a v případě nespokojenosti "šoupnout" kámošovi a koupit PX100? :D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 17:25

tysek: nevim ceho se bojis KPP nejsou zas tak brutelne prebasovane ja mam jeste jedny spunty a ty jsou dvakrat, mozna trikrat prebasovanejsi nez KPP.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 3. 2. 2008 17:42

To uz musi byt mozna dost ne? Nejsou to nahodou PLUGy?
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 2. 2008 17:51

ne ty sponty jsem mel u mp3...no to jsem mozna prehnal spis tak dvakrat vic mozna ani ne:-D ale mi to vyhovovalo jelikoz posloucham DnB a rock...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tysek 4. 2. 2008 15:55

no to o tom šoupnutí kámošovi sme psal...

no ono když to člověk čte, tka to občas vyznívá, že ty basy urvou uši :lol:
tysek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 4. 2. 2008 16:15

to tak pisou ti co basy nesnaseji...podle me jsou ot krasne lahodny basy, taky zalezi na tom, jak si nastavis EQ
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod isowan 5. 2. 2008 14:34

Mám Porty i iGrado a nestačím se divit proč o Portách někdo mluví jako o referenčních. Poslouchal jsem Porty ještě v dobách, kdy je skoro nikdo neznal a byl jsem z nich nadšenej dokud se mi na uši nedostaly lepší sluchátka. Např právě iGrado (abych slovnával ve stejné cenové kategorii).
isowan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DC20 5. 2. 2008 22:07

isowan píše:Mám Porty i iGrado a nestačím se divit proč o Portách někdo mluví jako o referenčních.n/quote]

Pretoze vacsina ludi vie ako hraju porty pretoze su hodne rozsirene, uz ich niekedy poculi a ked niekto povie tak tieto sluchadla maju oproti portam taky a taky zvuk, tak si dokaze priblizne predstavit ako hraju.
DC20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kromec 5. 2. 2008 22:15

tysek píše:tak nakonec t ovyhrály Porty, doporučilo mi je víc lidí než PX100 a počítám jen ty, co znaj oboje, bojím se těch bass, ale prý je to tak akorát, uvidim jestli to bude hrozný, tak je šoupnu kámošovi a koupim si PX100 /quote]


Pokud si vypnes ruzne Megabass a pod.. prznice zvuku a pripadne doladis EQ podle sveho gusta tak hraji spickove... Bassu se neboj, maji jich akorat(posloucham ROCK/METAL)
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tysek 6. 2. 2008 21:30

Už sme is je chtěl objednat, ale pak jsme byl upozorněn na to ,že svátek nemám za dva dny, nýbrž nevim za jak dlouho to je. Tudíž si je objednám příští týden. Ty rodiče sou hrozný, když si něco nechci platit, musim dodržovat jejich podmínky :evil: :evil: :evil:
tysek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 2. 2008 20:35

[quote="Dušan Šimonovič"oReferencny zvuk by obecne mal byt ten co najviac "True" ... ak by sa to malo brat ako porovnatelna velicina[/quote]

referencni zvuk by mel byt podle me z desky...a ne z CD na jakemkoliv prehravaci s temi nejlepsimi sluchatky...deska ma nejvetsi kmitoctovy rozsah :wink:
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 7. 2. 2008 20:59

ale nie uzitocny... u vinylov sa na mastri robi cut pod 25 Hz a nad 16kHz, takze nechapem, kde sa beru tie nazory, ako vysoko dokaze platna zahrat :wink: mozno nejaky sum platne to bude, ale najvacsi kmitoctovy rozsah ? to veru nie... btw, referencny zvuk zo zdroja ktory praska ? este to by tu chybalo... (a teraz ma zabite)

moj osobny nazor : dobre zmastrovane Audio-CD je vzdy lepsie ako priemerne zmastrovane SACD alebo vinyl :wink: najprv nech su poriadne spracovane kmitocny v pocutelnom pasme, az potom nech si experimentuju s infra a ultra frekvenciami...
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 7. 2. 2008 20:59

Slawall: :D No, to je hezké. Kde sis to přečetl?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 7. 2. 2008 21:23

nevim odkud to vim...to uz vim dlouho ale je to tak...a dnesni desky maji cisty zvuk...takze to neni nejake praskani jako kdysi
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků