ReprosoustavaETT

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 13:24

Zdravim našel sem inzerát na reprosoustavu značky ETT ,která se mi hodně zamlouvá ale moc důvěry ve mě nebudí ten výrobce - nikdy sem o ETT neslyšel :) Ani na googlu sem nic nenašel.. Tak vás prosím o rady..jestli někdo znáte tuhle firmu nebo máte nějaké jiné rady.. Taky přesně nevím čím by se dala taková soustava budit protože má dvě přední reprobedny mnohem silnější než ostatní tři ...

inzerát : Prodám repro sestavu pro domácí kino německé firmy ETT, 2x třípásmové sloupové repro, výkon 150 Watt sinus 8 Ohm s 170mm Bass; rozměry v530xh290xš230mm; 2x efektové (zadní) dvoupásmové satelity, výkon 25 W 8 Ohm s 145 mm Bass; rozměry v280xh180xš280mm a 1x center s výkonem 150 W 8 Ohm, s 2x 145mm Bass, rozměry v170xh500xš180mm.
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 14:57

ett není výrobce ale distributor a prodejce

zkus kouknout na k nám na stránky - některé věci bereme od nich. třeba tam najdeš to, co je v tom inzerátu
Naposledy upravil UniFly dne 8. 2. 2008 17:08, celkově upraveno 1
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 15:06

hm, díky kouknu se
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 15:35

Bohužel nenašel sem co jsem hledal ale skusil sem podle fotky soustavy identifikovat reproduktory , myslim že basáky a středy jsou TVM a výšky jsou pro mě neidentifikovatelný :)
Mohly by ste se na to někdo podívat ? Jestli z toho nevykoukáte víc než já ...http://www.super-bazar.cz/inzerat/5/140 ... omaci-kino

díky
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 17:04

jak říkám, podle parametrů specifikovat nejsem schopen.
setkal jsem se s některými bednami od ETT, které se tvářily jako že mají teslácké basy, ale na tom vzhledu to končilo, takže pozor na to.

zkus se ještě kouknout na http://www.ett-online.de

to Jersey II. - toto není komerce ;-)
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 17:07

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa................. !!!!!!!!!!!!!!!!

toto nekupuj - toto se prodávalo v na podzim (než jsme se toto úplně zbavili) za necelé 2.000,-

zaprvé cena je hodně přestřelena a zadruhé levněji se dají sehnat podstatně lepší bedny
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 17:16

hmmm, škoda tak se mi líbili.. ale díky moc ušetřil si mi pár tisíc
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 17:31

každopádně bedny, které neznáš po netu nekupuj. musí se to poslechnout.... zajdi někam do spec. obchodu a poslechni si pár modelů, abys věděl, jaké bedny mají jakou hodnotu
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 17:33

Tyhle byla možnost i poslechnout
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 17:37

a slyšels je?
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trompo 8. 2. 2008 17:42

ne , prodejce mi to napsal dneska do mailu..
trompo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod UniFly 8. 2. 2008 21:29

stejně se divím, že někdo, kdo ta tenhlencten výrobech chce 3 litry nabízí možnost poslechu....
copak nemá pud sebezáchovy?
Nevadí, když se míchají jablka s hruškami. Je ale potřeba umět rozpoznat Jablka od jablek a Hrušky od hrušek.
UniFly
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 2. 2008 21:45

Neznám ETT, neznám ani prodejce, jen jsem se s podobnými kamikaze prodejci už taky setkal - klidně mi poskytli možnost jim jejich nabídku sestřelit jako sedící kačenu. To jsou totiž lidé, kteří "podle sebe soudím Tebe" - a myslí si, že když věci nerozumí oni, nebude jí rozumnět ani nikdo jiný... Anebo ještě hůř - myslí si, že oni rozumí, zatímco Vy ne - a zkouší Vás tahat za fusekli. Fuck of Them!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků