Tip na all in one, do cca 5000kc

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cache 23. 2. 2008 00:49

Cafte, hladam daco na stolik do izby. Takze micro preferujem, ale aj mini mozte dat.
Cena je v kc (vacsina ludi je tu z ciech, takze preto).

Co od toho ocakavam:
- vstup (aux), kedze je to aj ako repro k pc, viac vstupov vyhoda (pre buducnost)
- vystup na aktivny subwoofer - uz ho vlastnim, na starej micro vezi sa mi vystup odpalil, preto menim
- mp3, ak to zvladne aj z usb, ci sd karty, je to vyhoda, z cd ale postacuje
- casove funkcie, t.j. hodiny, sleep timer, cas vypnutia, cas zapnutia/budik

Nepreferujem ziadnu znacku (moja konciaca microveza je Sencor, ale ma okrem mp3 vsetko co pozadujem aj teraz a k tomu slusny zvuk, stala svojho casu 4000sk), moze to byt akakolvek, avsak pocuvatelne aj bez subwooferu (ten mam hlavne na filmy). Problem je najst nieco co ma ten vystup na subwoofer (a nema v cene aj maly smejdovy subwoofer), v obchodoch som nic nevidel a na nete sa to bezne neuvadza.. V predajni na mna pozerali ako na vidlaka, ze kto to kedy pocul subwoofer do micro veze..

Vdaka za tipy.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 26. 2. 2008 17:18

No tu to fakt zije :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thomas0001 28. 2. 2008 11:48

:D :D
hej..zije
thomas0001
Junior

Odeslat příspěvekod Jersey II. 28. 2. 2008 12:19

Trošku specifické požadavky s ohledem na cenu. ;-)
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 28. 2. 2008 17:48

Nezda sa mi, ta moja stara veza mala to iste viac-menej vo svojej dobe :)
Ale prehodnotil som poziadavky.
Podstatny je uz pre mna len rds tuner, viac vstupov a subwoofer out. Idelany by bol nejaky stereo receiver (len audio, nie video), ale pozeral som ze take daco sa uz ani zohnat neda.. A ani na inzerat..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 29. 2. 2008 10:17

Nakoniec som nasiel. Ale vie dakto, ako su na tom sharp zvukovo?

http://www.sharp.sk/index.php?id=619&L=30&tx_ttnews[tt_news]=1582&tx_ttnews[backPid]=618&cHash=d4cb9ccfbe

Predajna cena je cca 5000sk.

http://www.hej.sk/audio-video/obchod/35 ... l-uh2000h/
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 4. 11. 2008 13:58

Len pre zaujimavost, konecne som sa teda rozhodol kupit si ten sharp, ale rovno trocha vyssi model, XL-UR230H3

http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A ... Y_HTML.htm

Stoji ~5000sk v inet shopoch, za tu cenu skvela vybava, skvely zvuk. Pripojeny mam aj externy zosilneny subwoofer Yamaha - ten sa hodi ku filmom, ak ho zapnem, vypnem xbass na vezicke, na hudbu je ale vhodneji prave xbass (pri filmoch vadi).

Funkcie take ako ocakavam od malej veze (t.j. neprehra mi dvd, nema to vzadu scart), vie to nahravat na MP3 na USB aj z radia, aj vstupu, aj z cd (vhodne na lahku rychlu digitalizaciu aj starych kaziet s walkmena), vie to nahravat aj casovo. Ma 2 casovace, jeden opakovany, jeden jednorazovy, moze to prehravat z hociktoreho zdroja, ale rovnako aj nahravat z hociktoreho zdroja, cize da sa naprogramovat, aby nahral v konkretny cas daky koncert napriklad, ktory vysiela nejake radio.

Jedine minus je trocha hlucna mechanika 5cd menica (5 slim suflikov, hlava chodi medzi nimi), avsak CD sa prilis pouzivat nechystam.. Mozno tam dam tych 5 kusov co tam budu natrvalo ;) Pripadne budem CD pouzivat na jednoduche grabovanie do MP3 (este som neskusal, len som nahraval radio). MP3 vie zaznamenat len v troch variantach - 96, 128 a 192kbps.

Zatial spokojnost, kto hlada nieco lacne nech sa toho neobava. Zvuk to ma lepsi ako vezicka Philips v podobnej cenovej kategorii, ktora ale samozrejme prehraval uz vsetko, vratane DVD.

A spomenul som si na este jedno minus - kable ku repro su kratke a su priamo sucastou repro (nie svorky ci cinche). Takze predlzovat treba pomocou pajkovacky a izolacnej pasky, neskor mozno zmena repro na ine.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků