E-shopy v zahraničí

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shanex 3. 3. 2008 21:25

Zdravím,,tak si tak brouzdam po netu,cucim na lcdcka,,a porad me to tahne na ty zahranicni e-shopy,,nemecke,,nebo usa..Pac tam to vychazi vse levneji,a celkem dost levneji,,tak jsem se chtel zeptat,jestli nekdo nemate náhodou zkušenost s objednávám,třeba televize,přez zahraniční e-shop,,napiste aji o jaky eshop jde. Myslim,ze se to zda celkem vyhodne,,zvlast v dobe, kdyz ta nase korunka česká porad tak posiluje..diky
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shanex 3. 3. 2008 21:31

Jako jak to je s poplatkama,co vsechno bych musel platit?jestli jen ciste cenu te tv,co uvadeji na netu,,nebo i dopravu,atd
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod necum42 4. 3. 2008 09:59

no pocitej postovny ktery bude z evropy tak kolem 2000 z usa jeste vic + pripocti CLO a dan

dal pak pokud by se ti porouchala tak problemy s reklamaci zase to posilat(na vlastni naklady) nekam do ***** apod

podle me to za to nestoji(u tahle velky a tezky veci jako je TV)

ale i pokud presto to chces zkusit, muzes treba tady http://www.pixmania.cz
necum42
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zd69 4. 3. 2008 12:43

já si objednával z Německa loni reprobedny a naprostá pohoda. Poštovné v řádu stokorun tušim,že asi 35€. Dovezla mi to zasilkovka až domu (česká pobočka,myslím,že DHL nebo PPL už nevím). Není s tím jedinej problém,reklamace stejná jako u nás.
zd69
Junior

Odeslat příspěvekod zd69 4. 3. 2008 12:44

jinak ještě dovětek: konkrétně na pixmanii jsme četl tolik negativních ohlasů,že tedy zrovna tam bych si nic neobjednal.
zd69
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 4. 3. 2008 19:58

No jako jasne,s postovnym jsem pocital, ale i tak si myslim,ze by to porad melo vyjit o nejaky ten tisic levneji,,prave proto jsem to tu psal,aby se zde obejvili nejake vase zkusenosti s tim,,at uz negativni,nebo naopak,
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zozzi 5. 3. 2008 20:42

ad pixmania)

zalezi od toho ako ma znacka vyrieseny servis - ak sa to riesi v autorizovanom servise, tak je ti jedno kde to v EU kupis / tzn. kupis kde sa ti to najviac oplati

kamarat kupoval cez pixmaniu kameru Canon za cca 100 tis a nemali sme ziadny problem ani s objednavkou, ani s platbou, ani s dopravou ...

nezastavam sa ich, lebo "su nas konkurent" ale dost casto maju koncovu cenu lepsiu my nas nakup u distributorov, takze sa oplati porozmyslat kde to clovek nakupi ...
zozzi
zozzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zozzi 5. 3. 2008 20:44

a este k shopom - vsade v EU plati 2-rocna zaruka pre koncoveho spotrebitela - v USA je to 90 dni, ak nie menej tak na to si daj pozor
zozzi
zozzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shanex 5. 3. 2008 21:17

Tyyy jo,,no tak ted jsem hodne na vazkach,kouknul jsem na tu pixmanii.cz, a tv,kterou chci,tam je o nejakych 6000 levnejsi nez jinde.To je nejake divne ne,,v tom neco urcite bude,,nejaka levarna,pac to neni jinak mozne,,jestli to nebude jako sectron.cz,nebo mobilky.cz,,prodavaji mobily,taky levneji nez ostatni,,ale pritom levarna jak prase.
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danr 6. 3. 2008 01:36

Neni to levarna. Zasilaji do cele Evropy tak maji od vyrobcu "mnozstevni slevy". Problemem muze byt reklamace. Musis si sam zaplatit postovne (napr.dvd prehravac cca 500 Kc) v pripade uznani to to proplati vcetne postovneho. Cekas asi mesic. Take se stava ze ti dodaji jinou barvu ( repro buk - prisla tresen)nebo jinou sitovou vidlici ( pro UK - stacilo odriznout a dat nasi). Dodaci lhuta je 7 dni (DPD)od okamziku potvzeni prijeti platby na jejich ucet (nikoliv 4 dny jak inzeruji). Ale nakoupil jsem uz asi 8x. A v podstate spokojenost, muzu osobne doporucit.
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shanex 6. 3. 2008 16:31

No tak jestli to neni zadna levarna,,a nebyly k tomu zadne vytky,,tak bych do toho aji sel,,napiste jeste nekdo zkusenosti s tou pixmanii,,nekdo tu porad rika,,ze nejsou dobri
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shanex 6. 3. 2008 16:37

Jo,,a jeste jsem tam videl,,ze se plati za dopravu,,je to tak?a kolik?v pripade lcd tv,,do ostravy..
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shanex 6. 3. 2008 16:51

to jako,že jim prvni poslu prachy a az potom mi oni poslou telku jo,,no nevim,,toto se mi nejak nelibi,,prece jen posilat nekam 30 000 kacek a nemit nic,,,to je trosku riziko ne
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danr 6. 3. 2008 19:57

Nechci jim tady delat reklamu ( nemam s nima nic spolecneho !), ale nakupuji tam docela rad. V cz obchodech za jejich ceny koupim jenom " hundaj a sencor" , u nich je lepsi vyber. Nektere vyrobky maji take drazsi nez u nas. Zatim jsem koupil celkem 2 monitory, 1 AV receiver,1 reproduktory, 1 domaci kino, 2 mp3prehravace, 1 x dvd prehravac apar mensich drobnosti a prislo to vzdy v poradku.
U velke LCD televize bych vahal, protoze posilat to na reklamaci do Francie.. no nevim. Snad jedine znacku u ktere bych si overil servis u nas. Nektera nase zastoupeni firemi nechteji uznat zaruku u zbozi,ktere sami neprivezli.
danr
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danr 6. 3. 2008 20:12

U dopravy za LCD je to ruzne, u ruznych znacek (nevim proc?) Napr. 32 palcovou TV LG za 280 kc, jiny typ 32 palcove LG 1300 Kc apod. Ta cena jednotna pro celou CR. Mas to uvedeno vzdy u kazdeho vyrobku. Cena "od" znamena tu nejlevnejsi dopravu DPD, ktera je zaroven nejpomalejsi cca 6-7 dni. Ja platim vzdy predem a penize slozim obvykle primo na pobocce Komercni banky na jejich ucet,abych mel v ruce doklad, pro vsechny pripady. Jeden den to tam prineses,druhy den v poledne, mas u nich platbu potvzenou a vecer je to na ceste - sledujes na strankach DPD.
danr
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků