Koupě LCD televize - jakou?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cannon52(smazano) 10. 2. 2006 13:33

2-3 ROKY a bude to úplně někde jinde,z d.tunerem,možná snad MPEG-4??.No a hlavně ta cena :shock: HDTV u nás snad ani nikdy nebude,***** nemají zákon na d.vysílání!!!
cannon52(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xkratoc1 10. 2. 2006 13:39

HDMI vstup by se do budoucna mohl hodit.
xkratoc1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 10. 2. 2006 13:46

to cannon52: Máš pravdu, ale až si za dva roky půjdeš pro Myricu za 9900,- tak bude už vedle stát nová OLED TV - zase za 33.000,- a to bude teprve super obraz a parametry.. :wink:

Lidé s tímhle přístupem si nekoupí nikdy nic.. :)
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snoopy 10. 2. 2006 14:08

Uz jsem to nekde psal. Loni v zime jsem byl v Mnichove na vystave Electronica, nebo tak nejak, a Samsung tam prezentoval displeje. Uz nevim, co to bylo za technologii, jestli zrovna OLED nebo neco jineho, ale obraz byl perfektni, ostry, zive barvy, uhlopricky kolem metru. No a kdy ze s tim prijdou na trh? Usmevavy Korejec nam s klidem rekl, ze v roce 2009. Holt byznys udava technologiim to spravne tempo.
Snoopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 10. 2. 2006 21:32

Caderom píše:Panasonic TX-32LX50P. Kvalita obrazu je vysoká, úhly super, ale narozdíl od již zmiňované 500P nemá PC vstupC/quote]
Nejedná se pouze o PC vstup. LX500 má navíc ještě 1 tunerový PIP, slot pro SD kartu, slot pro PCMCIA adaptér, HDMI vstup a je HD Ready :P

quote="Nivico"]Jinak jsem viděl nějakou LCD myslím od Philipsu ? , která měla technologii dvojnásobného počtu bodů, a její obraz se mě zdál dost GUT. ( nebo to byla Palzma??)l/quote]
Zřejmě se jedná o systém Pixel Plus - Philips ji používá jak u LCD tak u plazem (tedy u vyšších modelů).

Obraz je naoko ostřejší, ale viděl jste to v činnosti, když je nějaký rychlejší pohyb/scéna? Pak je vidět, jak se to díky dokonalému Pixel Plusu nádherně rozkostičkuje... :x

iquote="Mr.Semtex"]Lidé s tímhle přístupem si nekoupí nikdy nic.. :))/quote]

Přesně tak, takhle to nejde brát. Je to jako kdybych chodil všude pěšky, protože přece když si koupím auto, tak za dva roky má výrazně nižší hodnotu a v prodeji už jsou zase nová s lepšími jízdními vlastnostmi/výbavou... Proč bych si stavěl teď nový počítač, když za rok budou zase výkonnější procesory a třeba i nová rozhraní s vyšší propustností? Tedy když to vezmu do extrému: mám hlad, ale - proč bych si teď kupoval rohlík rohlík, když budou mít zítra ráno čerstvé? :lol:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caderom 10. 2. 2006 22:02

Myslel jsem, že LX50 má také HDMI a je HD Ready, takže se připojuji k doporučení / připlacení na LX500. Kromě delší doby odezvy na ovladač při přepínání kanálů (čeká 2-místné číslo) nevím o žádných mínusech, plusů je hodně. Co jsem viděl, tak Philipsy s Pixel Plus jsou hodně drahé.
Caderom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 10. 2. 2006 22:09

Caderom píše:Kromě delší doby odezvy na ovladač (čeká 2-místné číslo)
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hans216 11. 2. 2006 07:54

Já bych doporučil Sony, Panasonic, Samsung. Mají vynikající kvalitu, HDMI vstup, ale jejich kvalita roste s cenou... :cry:
Pokud by někdo chtěl televizi s DVB-T tuneren, tak pokud vím, jediná je zatím tato: http://www.televize-lcd.cz/detail.php?prod=1081
hans216
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drAcOniS 11. 2. 2006 10:55

hans216 píše:Já bych doporučil Sony, Panasonic, Samsung. Mají vynikající kvalitu, HDMI vstup, ale jejich kvalita roste s cenou... :cry::/quote]
Sony bych radši v tomhle vypustil, ale je to jen můj názor... :wink:

quote="hans216"]Pokud by někdo chtěl televizi s DVB-T tuneren, tak pokud vím, jediná je zatím tato /quote]

I Sony nabízí LCD s DVB-T tunerem (ale ta cena!), dělá je i Mascom. Nicméně bych zvážil, jestli je to opravdu tak klíčové... :roll:
drAcOniS
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 3. 2008 11:03

doporučte prosím LCD TV 32" - max. kvalita do menšího obýváku ... bude to na digi-tv, DVD a do budoucna i na ty blů raje tak nevím jestli 1366x768 a nebo 1920x1200 - aby na tom full HD z takové blízkosti (1,5m) nebyl ten obraz PAL nějakej extra hnusnej :?
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armyk 7. 3. 2008 20:55

z 1,5m bude PAL asi fakt hnusny na 1920 x 1080, ale zas BD bude samozrejme krajsie a skutocne vyuzitelne z tejto vzdialenosti
armyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 3. 2008 22:45

tak využití bude takovéto: DVD, digi-TV - 95%, BR - 5% ... takže asi tu 1366x768 že ? :D

můžete nějaké LCD poradit - 32" fakt co nejlepší televizi ... jakou značku ? ... Panák, Sony, Samsung, LG ???
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armyk 7. 3. 2008 22:49

Tak vidis, odpovedal si si sam :)
A v akej cene ma byt ta tv, ale ak chces co najlepsie vyluc znacky LG a Samsung a pokracuj vo vybere... a hned si mal povedat, ze 32" ... tam jedine 768 riadkov
armyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 3. 2008 08:56

:?: :?: :?: SONY vs Panasonic :?: :?: :?:

(obě za cca 25k)
Fuck8r
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POiNTER 8. 3. 2008 11:30

drAcOniS píše:
Nivico píše:Jinak jsem viděl nějakou LCD myslím od Philipsu ? , která měla technologii dvojnásobného počtu bodů, a její obraz se mě zdál dost GUT. ( nebo to byla Palzma??)l/quote]
Zřejmě se jedná o systém Pixel Plus - Philips ji používá jak u LCD tak u plazem (tedy u vyšších modelů).

Obraz je naoko ostřejší, ale viděl jste to v činnosti, když je nějaký rychlejší pohyb/scéna? lb]Pak je vidět, jak se to díky dokonalému Pixel Plusu nádherně rozkostičkuje... j/b] :x
To nie je dane Pixel Plus... ale Digital Natural Motion... a je to proste vedlajsi jav, ktory sa vsak kazdou vyssou verziou prejavuje menej (a tento rok by mal byt uplne odstraneny)... nehovoriac o tom ze ked to porovnas napr. s Movie Plus od Samsungu, tak je to daleko lepsie.
Tato funkcia sa da okrem nastavenia max a min aj vypnut. Pixel Plus moze ostat zapnuty.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků