in-ear sluchátka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod The Wolverine 24. 3. 2008 12:28

d-JAYS i UE 3 maji jeden tlakovy menic tak by to melo hrat "podobne"
U JAYS ti to samozrejme v servisu vymeni, ale musis to davat do servisu, UE ho menis doma.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitouch 24. 3. 2008 12:44

Takze vlastne ted uz si jen hodit minci a zjistit, co si vybrat
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 13:11

d-jays....neboj sa o kabel. nebudes s nim tahat autobus a podobne somarinky. kabel je potiahnuty kevlarom a sluchatka maju 2rocnu zaruku.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 24. 3. 2008 13:33

:D jo no kupuji si sluchátka na dva roky :D
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 13:49

ale tak nebudeme odmietat teraz vsetky sluchatka len preto lebo nemaju vymenitelny kabel. mne je na prd vymenitelny kabel ked mi sluchatka typu UE neposkytuju komfort ako JAYS :wink:
Naposledy upravil palinoch dne 24. 3. 2008 16:15, celkově upraveno 1
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 24. 3. 2008 13:51

odmítat ne jenom si to pořádně promyslet
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitouch 24. 3. 2008 13:56

to palinoch: A Tys mel v usich oboje? Mne by se prakticky porovnani od uzivatele docela siklo
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 14:02

no je tu topic q-jays vs fi2. a viacero postrehov.
Naposledy upravil palinoch dne 24. 3. 2008 20:44, celkově upraveno 1
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitouch 24. 3. 2008 14:08

ten jsem cetl, ale tam jsou q-jays a UE2....pricemz ja mam zalusk na d-jays nebo UE3, coz je zase jina trida...
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milan7937 24. 3. 2008 14:11

nehnevaj sa na mna, ale ja by som na tvoje postrehy absolutne nedal. precital som si ich a pridu mi strasne jednostranne a snazis sa ostatnym vnutit tvoj pocit ako dobre si kupil.
milan7937
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 24. 3. 2008 14:17

V prubehu posledniho pulroka jsem se dostal ke vsem zakladnim modelum od Ultimate ears, tedy: fi3, fi 5 pro, triplefi 10 pro a abych rekl pravdu tak pokud v budoucnu budu kupovat UE tak jedine triple ktery me presvedcili, reknu to zkracene fi5 jsem mel v ruce dvakrat a ani jednou se mi je nepodarilo narvat spravne do ucha takze u toho bych si daval na UE pozor ne vzdy a kazdemu mohou sedet :!: a proto bych je doporucoval rozhodne ozkouset. O triplech se nema cenu ani bavit me sedeli perfektne pomalu jsem je ani v uchu necitil a hralo to na spunty opravdu bezvadne verim, ze kdybych je mel doma aspon 2tydny tak bych si je zamiloval o mozna bych klasicky sluchatka kupovat ani nepotreboval. fi3 to uz je nakej patek a tolik si na ne nepamatuju, muzu potvrdit ze maji malinko mene basu ale v te dobe jsem preferoval vetsi basy ted uz ne maji jich akorat ale zneli mi trosku plose, myslim ze to neni problem to muze vyresit lepsi prehravac Cowon, Sony. Jinak co se tyce prostoru, detailu a tradicne dobre dynamiky u UE jsem byl docela spokojenej, me tenkrat nepresvedcili, ale myslim ze se jedna o docela poedeny model. Jays jsem jeste neslysel, ale vubec bych se jich nebal, sice UE ma vetsi zkusenosti a dlouholetou praxi, ale Jays narozdil od UE ma sve top modeli ve slusne cenove nabidce a na tripasma si brousi zuby myslim ze Jays nas jeste hodne prekvapi svou technolii, da se cekat ze budou hrat odlisne velky rozdil bych v tom nehledal me osobne by zajimala dynamika u Jays. Urcite nezavrhuj DENON C551 a zarad je do vyberu. V kazdym pripade ja se rozhodl pro q-jays jestli prijdou 28.3 paz jsou celosvetove vyprodana tak je mam behem par dni doma plus jeste Grado SR225/325i na doma, ty budu kupovat ze zahranici jinak bych se nedoplatil a na ty se opravdu tesim a jsem moc zvedavej jak budou hrat, doma je neco jinho nez v prodejne :wink:
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitouch 24. 3. 2008 14:27

jako asi bych si zvykl na tripasma, ale to je pro me luxus...Ted vychazim od sony mdr cca za litra, ktery jsem kupoval pred rokem, takze zas tak velky naroky zase nemam, ale rad bych mel trochu konkretnejc hrajici a hlavne kvalitativne lepsi sluchatka...
Ted uz se nejak toho zvuku ani nebojim, asi budou hrat dost podobne. Spis ted resim uz tu pohodlnost v usich...ty UE vypadaj dost neohrabane, ale nevem no...kazdopadne jejich sofistikovanej vzhled me prave laka.
Zeptam se asi takhle...kdybyste si vybirali tak jako ted ja, do jake volby byste sli a proc? dik
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 14:37

milan7937 nikomu nic nevnucujem.
vitouch nausniky su typizovane rovnako u vsetkych modeloch UE od fi2 az po fi10. a tak isto to je aj u JAYS. je tu na fore prispevok fi10 kde chlapik popisuje svoju skusenost s konfortom, ze mu pri chodzi vypadavaju a je nespokojny. odladom zvuku je vsetko OK. myslim ze je tu aj prispevok kde tiez niekto nieje nadseny s konfortu fi3 alebo fi5? uz presne neviem. mam skusenos s fi2 a mozem realne porovnat model s q-jays. ked som ja kupoval fi2 nikto ma neupozornil na uskalia ktore moze "jednoduche" vsunutie do ucha realne obnasat. preto rad objasnim kazdemu pripadnemu zaujemcovy ze s tym vsunutim nie je az take jednoduche.
milan7937 toto je specialne pre teba. JAYS maju taky vyber nausnikov v takych velkostiach ze ti padnut proste musia! realna skusenos! a vnucovanie vlasneho nazoru sorry 3 ludia, bez toho aby sa navzajom poznali ich bezpardonu uznali ako sluchatka hodne ceny :wink: a realne porovnali s fi2.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 24. 3. 2008 14:39

No s tema triplama jsem to myslel jako priklad ja je nebudu kupovat presne z toho duvodu jako ty je mi lito za ne dat tolik penez i kdyz nerikam ze by to byla spatna investice :)

Urcite vybirej mezi d-jays, denon C551, UE fi3, jako odlisne to hrat musi kdyz to jsou jiny znacky :wink: ted uz zalezi na tom jaky zvuk preferujes, treba fi3 pro me bylo prekvapeni jsou opravdu vetsi nez jsem cekal ale ty mi v uchu drzeli dobre a nvic v te cerne jsou pekne. Urcite by bylo dobry kdy by se ti k nim nekdo vyjadril kdo je vlastni tuto 3 sluchatek.
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 14:41

hmpf vies on je to vsetko individualnosti. najlepsi zaklad je mat uz nejake skusenosti zo stuplami :wink:
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků