in-ear sluchátka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hansel 24. 3. 2008 15:34

Dvorix: Něco sesmolím, až bude více času, ale moc objektivní to nebude:-)

S těmi basy u super.fi3 (UHP 336) to tak horké není. Samozřejmě, že přechod z Porta trochu bolí, jsou o dost slabší, ale pro mě je to příjemná změna. Na různých sluchátkách poslouchám různou hudbu. Je pravda, že elektronickou hudbu si na nich moc neužiju, ale klasičtější žánry jsou bez problémů. Je pravda, že to odvisí od toho, jak sednou. Když nedolehnou, moc nebasují.
Hansel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vitouch 24. 3. 2008 15:37

tak asi rozhodnuto...jelikoz jako prehravac mi bude slouzi cowon iaudio7, tak pripadny chybejici basy ponecham na dobrym eqvalizeru. A i z duvodu moznosti vymeny kabelu jdu do UE fi.3.. Nemam moc dobry zkusenosti se servisma u vymeny kabelu..a to jak do kvality, tak i ceny, takze tohle je pro me dost zasadni. Co se tyce toho pohodli, tak zatim, co jsem cetl recenze, tak to vsem v usich drzelo, tak snad to bude OK.
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hmpf 24. 3. 2008 16:42

No kdybych byl ja na tvem miste urcite bych si vybral C551, ale je dobre ze mas svoji hlavu a vybral sis sam, doufejme ze budes spokojenej.

Altec se mi zacina libit Altec Lansing iM716 pry nehraji vubec spatne :) , ale jsou si nejak podobny s Etymotic ER-4S, co to je todle to :) delat jiny kabatky.
Naposledy upravil hmpf dne 24. 3. 2008 17:00, celkově upraveno 1
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 3. 2008 16:55

ano po skusenosti by som siel tiez do inej znacky, v pohode by to mohli byt DENON atd.....
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vitouch 25. 3. 2008 09:23

Tak uz jsou objednany..Az prijdou a ozkousim je a dam sem minirecenzi.sice ne asi moc profesionalni, ale tohle taky nejsou prof sluchatka, takze to bude adekvatni
vitouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 25. 3. 2008 15:59

tak drzim palce... sorry sluch :D :D
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 25. 3. 2008 17:32

taky držím a hod sem potom postřehy a těším se na ně :D
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků