DOONIO NAUT - 3" palcovy displej, filmy bez konverze

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aaischa 3. 4. 2008 13:57

tak pristi tyden ho budu mit sem celkem zvedavej :)
aaischa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 3. 4. 2008 14:28

na mp3centrum už je recenze.podle ní mi připadá že je to nejdokonalejší přehrávač co může být.samá chvála,he he.aby ne když je prodávaj...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 3. 4. 2008 14:51

flatliners píše:na mp3centrum už je recenze.podle ní mi připadá že je to nejdokonalejší přehrávač co může být.samá chvála,he he.aby ne když je prodávaj...
aaischa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coolio 3. 4. 2008 14:58

flatliners píše:na mp3centrum už je recenze.podle ní mi připadá že je to nejdokonalejší přehrávač co může být.samá chvála,he he.aby ne když je prodávaj...
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 3. 4. 2008 15:09

to zas tak nevadí, nabíjet můžu v autě z palubky, v práci z kompů atd, takže ohledne tohohle snad spokojenost,


spíš mě zajímá co je to vlastně za značku ve světě nic google nenajde, atd... ?

hodně de o to jak bude vypdat provedení zda bude vypadat slušně či laciný plasty atd to mě dost zajímá případně vrácení do 14dní ve stavu bez známek použití... jinak mam navigačku mio c520 užasnej velkej displej, filmy žere taky, pěkný rozlišení výdrž přehrávání něco kolem 4hodin, tak váhám , nejspíš dám až na dojem

Obrázek
aaischa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coolio 3. 4. 2008 15:29

aaischa píše:
flatliners píše:na mp3centrum už je recenze.podle ní mi připadá že je to nejdokonalejší přehrávač co může být.samá chvála,he he.aby ne když je prodávaj...
iRiver iFP-390T - sice stařec ale good....
coolio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 3. 4. 2008 15:30

s těma čínskejma znakama ? ehm ?

á huš už je vidim :oops: jujky predtim se mi nezobralizily
aaischa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sildos 3. 4. 2008 22:28

Cetl jsem tu recenzi, prehravac mam prvni den a je to fakt masakralni prehravac. Ten displej je uzasny, ryhly prenos maly soubory 2.7 Mega a filmy pres 3mega za sekundu. Ma tam specialni bass effect a to jsem fakt nikdy neslysel, to je zvuk nehoraznej. Kdo chce opravdu delo na hudbu i na muziku,tak fakt bodne. Ma
sildos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mananin 3. 4. 2008 22:33

No vypada jak rikas, pekelne dobre. Uz maji na doonio.cz navod,tak si to poradne proctu
mananin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackfear 4. 4. 2008 10:35

No vypada pěkně , ale spíš by mě zajímalo jak je to s jeho zvukovou kvalitou, třeba porovnání se sony A8xx, iAudio D2, iriver a podobně , Doonio ani nevim co je to za vyrobce moc těmto značkám nevěřím :(
blackfear
Junior

Odeslat příspěvekod sildos 4. 4. 2008 19:14

No jak rikam, je to absolutne luxusni prehravac, je to uplne to same jak ten Ramos, co porazil vsechny prehravace ve zvuku a ve video v casaku Audio Video,ted to vyslo, posledni cislo.Akorat Doonio Naut je mnohem levnejsi,proto jsem ho vzal.
sildos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackfear 7. 4. 2008 09:02

hmm zajimave o tom ramosu rm970 jsem take slysel chvalu , ten casak se presne jmenuje Audio Video ?
jo stereo a video no ale tam je porovnavam vetsinou s neznamyma prehravacema coy
je celkem zavadejici :hm
blackfear
Junior

Odeslat příspěvekod blackfear 7. 4. 2008 09:26

ale pry jako jeden z prvnich pouziva nejake nove chipy , ale stejne bych uvital nejake porovnani se spickou zvuku jako je cowon.iriver, sony a podobne :shock:
blackfear
Junior

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 8. 4. 2008 16:38

Test mp3 je ve Stereo a Video. Nestoji za to ho koupit, mam ho doma, ale o tom, jak to hraje je trochu divne meritko a zminka na pouhou vetu. :-\
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teky 8. 4. 2008 19:21

Jasan, casak si nema cenu kupovat, protoze tam pisi jen tek bezne, radsi jsem si koupil ten prehravac a fakt to je brutus.Zvukove to je uplne nekde jinde a video maximalne dobry. Necekal jsem,ze to bude az takova parada.doporucim vsem
teky
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků