Jaký satelitní komplet doporučíte

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ovi 8. 4. 2008 21:50

Prosím o radu skušené odborníky. Jsem absolutní laik a chtěl bych si pořídit satelitní přijímač. Jeví se mi jako nejvýhodnější zakoupení celého kompletu. Mám představu, že budu převážně sledovat programy české a slovensé televize. Chtěl bych mít kartu, která není omezena dobou používání a je jednorázově uhrazena bez nutnosti dalšího dobíjení.
Komplet by měl mít možnost přijímat na jedné TV dva satelity.
Uvažoval jsem o kompletu STRONG SRT - 6500, doporučíte, nebo paradíte něco lepšího.
Moc děkuji za odpovědi. :oboze
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 9. 4. 2008 06:15

Je to celkem jedno jaký komplet,každému vyhovuje něco jiného např.menu,ovládání atd.Samozřejmě to musí být s vestavěným dekoderem Cryptoworks,kartou na dobu neurčitou.Problém může být s příjmem slovenských programů,kartu Slovaklink na ůzemí ČR nelze oficiálně přihlásit.Musí se přihlásit na občana SR nebo přijímat to co je v nabídce českých poskytovatelů.V současné době STV1,2,TV Joj částečně volně(test),TV Markíza v nedohlednu.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ovi 9. 4. 2008 06:52

To jito : moc děkuji za odpověď, možná zkuste doporučit přímo nějakou značku, se kterou máte již dobré zkušenosti. Opravdu nevím z čeho vybrat a bojím se, že pokud navštívím prodejnu, bude mi doporučeno to, čeho se chtějí zbavit a co není zájem.
Ještě jednou děkuji
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 9. 4. 2008 11:02

Na jiných forech zrovna ten Strong celkem zdrbali,radši nebrat.Kdyby byl komplet s přijímačem Ferguson,tak se nešlápne vedle.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ovi 9. 4. 2008 11:36

Děkuji, moc jste mi pomohl v rozhodnutí. Bude to teda Topfield 6000CR. Dobrý výběr ? :hm
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 4. 2008 08:22

Tak proti např. Strongu je to rozhodně dobrá volba, pokud chceš kvalitní receiver, se kterým ale nebudeš moci nějak extra experimentovat (nový FW, EMU a pod.).. Za dobrou cenu dostaneš receiver se čtečkou original CRYPTOWORKS, takže jistota pro to co jsi požadoval..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ovi 13. 4. 2008 09:12

Ještě jednou moc děkuji, komplet již mám zakoupený, teď ještě montáž a pak jen užívat :tleskani
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mat-ka 4. 5. 2009 20:07

Ja z vlastni zkusenosti doporucuju komplet s prijimacem Topfield. Ja mam http://www.videotech.cz/satelitni-technika-dvb-s/satelitni-komplet-top-2-topfield-tf6000cr-prislusenstvi-mic-zdarma Nechal jsem si ho od VideoTechu predladit a instalace pak byla jednoducha a rychla. Prijimac funguje skvele, zadny experimentovani jsem nechtel. Funkcnost, jednoduchost- splnuje.
mat-ka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků