[recenze] iRiver Clix2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 24. 4. 2008 11:13

Super srovnání, to by si měl přečíst každý ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackfear 24. 4. 2008 11:18

mareq0 píše:Super srovnání, to by si měl přečíst každý ;-)

no ale je jeste otazka ktery z prehravacu ma prirozenejsi zvuk s ohledem na mp3 VBR , furt je to enem blba nekvalitni mp3 ,ale mel jsem moznost posluchat nahravky v kvalite 320 (Clint Mansell - The Fountain [2006]-kombinace vazne hudby s mensi modernou) a clix hral jak vino ,detailni, supr prostor a prednes a jednotlive rozliseni nastroju 8-P
blackfear
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 24. 4. 2008 14:26

s tou D2 máš pravdu,basy nejsou detailní.s poslednim fw se to trochu zlepšilo,ale furt to neni ono.oproti Q5 která hraje basy krásně čistě je D2 pozadu.clix sem bohužel neměl možnost poslechnout...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J. Karel 30. 4. 2008 12:30

Takže jestli jsem to dobře pochopil o kousek výš, tak ta kolíbka je jenom reproduktor a nic víc (třeba nabíječka, apod.).
Mimochodem, jak se to vlastně propojije? Přes to USB? Potřebuje to nějaké napájení?
J. Karel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mareq0 30. 4. 2008 15:33

Určitě, ta kolíbka je pouze jako externí reproduktor. Má vlastní akumulátor. Přehrávač se připojí k jednomu USB konektoru a ten druhý USB konektor jde připojit k počítači. A pak se nabíjí přehrávač i kolíbka...
Obrázek
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo007 12. 5. 2008 15:02

Zdar! Existuje vyzkoušená nabíječka USB k tomuto přehrávači :?: Nebo jaké parametry musí
mít aby se Clix2 nepoškodil :?: Dík :!:
Ivo007
Junior

Odeslat příspěvekod mareq0 12. 5. 2008 22:39

Nemám, parametry nevím, ale předpokládám, že klasickou nabíječkou nic nezkazíš. Hlavně mít ten správný konektor ;-) :D
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alien.x6 1. 6. 2008 17:41

poradíte mi prosím někdo s tímto přehrávačem? mám ho nový tři dny, a nechtěně jse si ho naformátovala. Ani tak mi nevadí, že mi zmiznuly obrázky, hry, videa, ale co mi vadí, tak to, že tam nemám žádná témata a fonty. nevíte někdo, jak to napravit, případně odkud si témata stáhnout a dostat do mp3. děkuji
Alien.x6
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 1. 6. 2008 17:53

muzes zkusit
http://www.clixhere.net/clix-themeing/3 ... hemes.html
http://www.clixhere.net/clix-themeing/6 ... fonts.html

pro originalni font a themes musis pravdepodobne prehrat firmware - stahnuti na iriver.com (nejak jsem sice nepochopil jak se to dela, ale to ti kdyztak urcite odpovi mareq0)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JennyYourSacrifice 1. 6. 2008 18:56

Mam menší problém, iriver clix2 mam dva dny, snazila sem se do nej nahrat hudbu přes "přebudovat archiv" a povedlo se. Jenze při dalším nahravani hudby se mi přehrávač nějak kousl a ja ho musela restartovat a všechna nahrana hudba jako by zmizela, a když chci znova nahrat hudbu přes přebudovat archiv tak to nejde, počitač ani nenalezne "nové zařízení" a ja opět musim mp3jku restartovat. Nevite co s tim ? zacinam silet!! >:-(
Diky moc za jakoukoliv radu
JennyYourSacrifice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 6. 2008 19:03

Zkus naformatovat ten prehravac. Pravym na vymenitelny disk a Naformatovat.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JennyYourSacrifice 1. 6. 2008 19:52

Ufff, díky moc, pomohlo to a vše funguje tak jak má. Jen jeste problem s textem nezobrazujou se mi hačky ani když nastavim jako jazyk slovenštinu (to ma dokonce i anglicke menu)
JennyYourSacrifice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 6. 2008 20:33

Hakcy myslis v menu nebo pri zobrazovani txt souboru??
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JennyYourSacrifice 2. 6. 2008 12:57

Při zobrazování txťáků....
JennyYourSacrifice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slawall 2. 6. 2008 13:31

Tak to nejspise nama nainstalovanou sadu ceskych znaku...bohuzel...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků