[recenzia] Creative Zen 2GB

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 4. 2008 19:03

Ty jsi natvrdlej :D Já myslím kopírovat hudbu do zenu pomocí Media Playeru:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 23. 4. 2008 19:16

neskusal som cez WM11 naco ved je soft. ja kopirujem cez ZEN soft :twisted:
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 23. 4. 2008 19:31

Aha, tak to jo. No, ale ten ZEN mi taky daba zabrat, nevypadá zle:) Musím si to pořádně rozmyslet:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aurelius9 23. 4. 2008 20:24

Prosim vas...co sa vam nepaci na Zene? Ved je skvely!!! :-D Tak fajn, dost reklamy :-P Faktom vsak ostava, ze vyhral mnozstvo testov a ziskal velmi dobre hodnotenia. Z vlastnej skusenosti- zvuk je naozaj krasny, cisty, presny a detailny. Dizajn? Inak vyzera na fotkach, inak v skutocnosti. Po pol roku sliape ako ma, bez zamrzani a zadrhelov. Kvalitou displeja prekonava aj playery o 1000/2000,- SK drahsie. kvalitou zvuku sa moze rovnat aj so spickou. Nechcem sa nejako moc zastavat Zenu, ale po tom polroku uzivania som z neho stale nadseny a naozaj nan nedam dopustit. Naj player, aky som mal!!!
Cowon D2 4GB + DIY cmoy + Sennheiser HD555 (bye...) Beyerdynamic DT990 Pro, Koss PortaPro, Creative EP630

Fujitsu Siemens AMILO Pa1538 - Creative X-Fi Surround 5.1 - Genius sw-hf 5.1 5005

Nokia 5800 XM
aurelius9
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inwo 23. 4. 2008 21:24

Tak pani, dnes som si skusobne zohnal v praci Porty a bol som velmi zvedavy na ten zvuk, aky z nich pojde. Najprv sa mi zdal byt taky obycajny, potom som zacal postupne pridavat hlasitost az som sa zastavil tak cca na 21. stupni a zrazu som podlahol kuzlu KPP. Ten zvuk mal zrazu uplne ine grady, bol zivsi, mohutnejsi.. Ked som to vypeckoval na 25 z 25, tak nebolo pocut ani hudbu, co nam tam hulakala z radia, ani kolegu, co sa snazil mi asi nieco naznacit... Priznavam, netrufam si takto odhadnut, do akej mieri by sa s nimi dalo pocuvat v mhd, aby bol zvuk prijatelnejsi a aby som zasa neprisiel o usi, ale ak je to naozaj o tom vystupe, tak by ma strasne zaujimalo, ako to hra na T-60, pripadne D2, ked tie maju, 2-3x taky papierovy vystup ako Zen. Kazdopadne utiahnut ich utiahne a hra to prekrasne ;) Asi sa zacnem obzerat po nejakom inet obchode a zacnem si nane robit zalusk ;)
Zen 2 GB US fw (ZEN Skin with Wire Management + Folia) + 8GB SDHC, EP 630 + Koss Porta Pro
TP R500, WXP, FUBAR IV (LM 4562) + AKG K701
Nokia 6233, 5530 XM, SE k610i @ W660i + HPM-70
inwo
Junior

Odeslat příspěvekod palinoch 24. 4. 2008 14:41

nie, nie. ZEN je velmi podareny MP3 player. a hlavne je spolahlivy. za dobu ktoru ho mam ziadny problem.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 24. 4. 2008 14:59

Zen je bozi stroj ;-) hudba v pohode a aj to video na nom sa da pekne pozerat aj s titulkami. skoda len tej SD karty a jej nemoznosti zaclenenia do playlistu. na druhej strane aspon clovek vie co ma na karte a co v stroji
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.frenzi 24. 4. 2008 15:03

jj..zen je skvělej..zvlast video...tytulky jsou taky v pohodě...a pomocí WMP11 se dají dát k albu obrázky interpreta a to se mi taky libi...zen je zatim nejlepsi prehravac co sem mohl vizkouset... 8-D ;-)
mr.frenzi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 4. 2008 19:12

Na ZEN je samá chvála koukám, ale mně padl do oko teď Samsung T10, ten si myslím že ZEN předčí, ale kdo ví :)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 24. 4. 2008 20:57

kdo vi. kup ho a podel sa s nami o dojmy ;-)
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 24. 4. 2008 21:01

Kamarád si ho objednal, tak budu mít možnost popř. nějaké první dojmy říct:) Já osobně jsem se nerozhod. zen x samsung :D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 25. 4. 2008 08:46

inwo píše:Tak pani, dnes som si skusobne zohnal v praci Porty a bol som velmi zvedavy na ten zvuk, aky z nich pojde. Najprv sa mi zdal byt taky obycajny, potom som zacal postupne pridavat hlasitost az som sa zastavil tak cca na 21. stupni a zrazu som podlahol kuzlu KPP. Ten zvuk mal zrazu uplne ine grady, bol zivsi, mohutnejsi.. Ked som to vypeckoval na 25 z 25, tak nebolo pocut ani hudbu, co nam tam hulakala z radia, ani kolegu, co sa snazil mi asi nieco naznacit... Priznavam, netrufam si takto odhadnut, do akej mieri by sa s nimi dalo pocuvat v mhd, aby bol zvuk prijatelnejsi a aby som zasa neprisiel o usi, ale ak je to naozaj o tom vystupe, tak by ma strasne zaujimalo, ako to hra na T-60, pripadne D2, ked tie maju, 2-3x taky papierovy vystup ako Zen. Kazdopadne utiahnut ich utiahne a hra to prekrasne ;) Asi sa zacnem obzerat po nejakom inet obchode a zacnem si nane robit zalusk ;)


D2 ma tak silny vystup ze u vetsiny sluchatek das hlasitost na 40/50 a ty sluchatka uz nestihaj. nejvic jsem se dostal na 42 bez vetsiho zkresleni, ale to bylo na 100Ohm UR29
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 25. 4. 2008 08:52

Carabei píše:
inwo píše:Tak pani, dnes som si skusobne zohnal v praci Porty a bol som velmi zvedavy na ten zvuk, aky z nich pojde. Najprv sa mi zdal byt taky obycajny, potom som zacal postupne pridavat hlasitost az som sa zastavil tak cca na 21. stupni a zrazu som podlahol kuzlu KPP. Ten zvuk mal zrazu uplne ine grady, bol zivsi, mohutnejsi.. Ked som to vypeckoval na 25 z 25, tak nebolo pocut ani hudbu, co nam tam hulakala z radia, ani kolegu, co sa snazil mi asi nieco naznacit... Priznavam, netrufam si takto odhadnut, do akej mieri by sa s nimi dalo pocuvat v mhd, aby bol zvuk prijatelnejsi a aby som zasa neprisiel o usi, ale ak je to naozaj o tom vystupe, tak by ma strasne zaujimalo, ako to hra na T-60, pripadne D2, ked tie maju, 2-3x taky papierovy vystup ako Zen. Kazdopadne utiahnut ich utiahne a hra to prekrasne ;) Asi sa zacnem obzerat po nejakom inet obchode a zacnem si nane robit zalusk ;)


D2 ma tak silny vystup ze u vetsiny sluchatek das hlasitost na 40/50 a ty sluchatka uz nestihaj. nejvic jsem se dostal na 42 bez vetsiho zkresleni, ale to bylo na 100Ohm UR29



Pokud to polovina z vás zkoušela na Portách, tak se nedivte, ty toho moc taky nezvládnou. Kdyby to někdo zkusil se sluchátkama ve vyyší cenové relaci, tak to bude hrát nezkresleně, ale vy ohluchnete :D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 25. 4. 2008 09:48

Dzordano_Bruno:no nevim,já i když dam na D2 hlasitost na 50 tak Senny PX100(32ohm) stíhaj v pohodě,už to fakt řve,ale žádný zkreslení sem nepozoroval(ekvalizér na normal,všechny efekty vypnutý)
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 25. 4. 2008 12:12

flatliners píše:Dzordano_Bruno:no nevim,já i když dam na D2 hlasitost na 50 tak Senny PX100(32ohm) stíhaj v pohodě,už to fakt řve,ale žádný zkreslení sem nepozoroval(ekvalizér na normal,všechny efekty vypnutý)


Musíš to brýt tak, že když je vše vypnuté, tak maximální hlasitost není taková, jako když má člověk zapnutý všechny serepetičky.. Možná PX100 to tak není, ale u PORT to tak je na stopro, to je pak jen slyšel huhlání a neskutečnej řev.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků