Sony NWZ-A829

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod flatliners 29. 4. 2008 14:55

neni...mě to teda nijka netrápí,nikdy sem to nepoužíval
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 29. 4. 2008 15:03

Díky.
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flatliners 4. 5. 2008 09:19

ze včerejška na dnešek sem udělal test baterky u videa.podle Sony by měl vydržet hrát 10hod.ale jak to u takovejch testování bejvá,tyhle hodnoty naměřili s brightness tak na polovinu a hlasitostí pět.já naměřil 6 hod. 5 min. s hlasitostí 15 a brightness na nejvíc,což si myslim je dobrá hodnota...hudbu se mi testovat nechce,to už je na delší čas...
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 24. 5. 2008 01:18

Tak jsem se rozhoupal a nechal si z US poslat 729.
Ale při tom, jak ČP a celnící zvládaj příval balíků z US, hádám, že si na něj počkám tak měsíc.
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 8. 2008 15:28

Tak dnes mi prisiel Sony NWZ-A829 16GB. SONY sa mi hlasi ako mass storage. problem je v tom ze skladby v MP3 by som si chcel ulozit podla svojich predstav, no a problem je v tom, ze neviem ako usporiadat skladby v MP3 podla svojej predstavy. Prilozene CD po instalacii v PC mi nejak nepomaha. ako postupovat pri zmene playlistu v MP3? Dobra skusena rada by sa zisla.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 1. 8. 2008 19:09

Na vlastní pořádek jsem nakonec rezignoval. Tím, že bych pracoval jen v režimu procházení "Folder", bych se totiž připravil o pohodlnou navigaci přes počáteční písmeno...

Takže funguju tak, že jsem tam jednou přes WMP nalil všechno, co jsem v tu chvíli nalejt chtěl, včetně playlistů.
Když se mi dostane pod ruku něco novýho, co tam chci nasypat, spustim WMP*, přetáhnu to do Library, označim to pro Sync a dám Sync.

Když něco z toho nového chci dostat taky do playlistu, který mám v playeru z dřívějšího přenosu, najdu playlist normálně v průzkumníku, a přes pravý tlačidlo se s nim dá (do jistýho počtu manipulovanejch položek) pracovat vcelku pohodlně; daj se drag'n'dropem přidávat songy, který jsou v playeru nahraný, odebírat nebo přesouvat nahoru/dolu v playlistu.
Pokoušet se nějak synchronizovat playlist v playeru už nahranej (třeba kvůli jedný položce) se mi moc neosvědčilo. (Tím spíš, když ty položky na tom konkrétním kompu už/ani nemám.)

*) Když jsem v práci, při spuštění WMP samozřejmě označím, že chci synchronizovat jen po tuhle jednu session...
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yaroukh 1. 8. 2008 19:10

Mimochodem práce s playlistama v playeru pomocí průzkumníka (resp. toho pidi-editoru) byl důvod, proč jsem player z USB přepnul po chvíli zpátky do toho defaultního modu.
my favourite music: sounds4u.net/?fuID=3
yaroukh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 1. 8. 2008 20:08

yaroukh dik za vycerpavajucu odpoved. Len ze ja som "baran" a tak mam totalne laicku otazku. Vo WMP ako najdem ten Library. WMP mam v ceskom jazyku. Playlis si vytvaras asi cez WMP a Library. mozes mi napisat nejaky strucny postup. budem vdacny.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 2. 8. 2008 22:26

A co tě nakonec zlákalo k Sonymu? Zvukove ted uz to bohuzel vím jsou si mp3 dost podobné každý je v něčem trochu jiný a to už záleží na chuti posluchače, ale vypadalo to že vemeš D2.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 2. 8. 2008 22:36

Ahoj, už jsem se na to jednou ptal (bohužel bez odezvy :-)) zlvádá tenhle přehrávač WMA loosless??? Docela by mě to zajímalo. Vypadá totiž fakt moc hezky,ale je to na mě prostě moc drahý no....:-(. díky za odpověď. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 2. 8. 2008 23:13

A81x to neuměl předpokládám že ani novinka to neumí, přehraje AAC, WMA, MP3. ale nevim to na stopro :-)
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pingu2221 3. 8. 2008 08:29

jj díky moc.....to jsem chtěl vědět. Je to škoda no. :-)
Pingu2221
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 3. 8. 2008 09:01

hmpf ano chcel som D2, ale ako som pisal 16GB verzia nie je k dostaniu a tak skoro ani nebude. do toho mi prisla poznamka kocour65 ktory zvuk ohodnotil ako normalny priemer, mozno trocha problematicky fw, a tak sa to sklbilo vsetko do kopy a "vyhral" sony.
Sony NWZ-A829 je pre mna zatial neprijemny sok. okrem brutalneho vykonu a podareneho FLAT, a citliveho EQ ktory mi nevyhovuje, tak ze je mi EQ na nic, je pre na SONY sklamanie a uvazujem nad jeho predajom :oops:.
Zvukove ted uz to bohuzel vím jsou si mp3 dost podobné
ano kupou SONY som neurobil krok dopredu, a mam pocit ze zvukovo som tam kde som bol a mam take male tusenie ze mozno aj krok spat. o vnutornom ovladani, a hadzat hudbu cez WMP do SONY ktory stale nejak neovladam sa ZENU nevyrovna ani zdaleka. ZEN poskytuje male komfortne detajly na ktore ked si clovek zvykne dost chybaju.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 3. 8. 2008 10:12

no dodam este ze SONY je zvukovo este v stadiu testovania.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 3. 8. 2008 10:55

kdysi jsem tě na to upozorňoval :-) že nemusí každému sednout kdo už nějaký přehravač vlastnil, já cítil totéž se Stormblue A9 v podstaťe až na Q-jays hrál se všemi sluchátky velmi dobře a hlavně s klasickými, na clip jsem moc zvědavý s iEM a jak to je opravdu s Cowonem se dozvím 9.srpna :-)
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků