DVD HDD Rekordér LG RHT388H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr67 9. 5. 2008 06:10

Nevím, jestli tu je diskuze o tomto poměrně novém přístroji, já ho mám 2 dny a jsem zatím max. spokojený až na dvě věci:

1/ Nefunguje teletext. Když sleduji TV přes tuner rekordéru, nelze žádným způsobem zobrazit teletext, ani zmáčknutím modrého tlačítka TEXT na DO. Dělám něco špatně, nebo to je chyba?
2/ MP3 z CD ani HDD nelze přehrávat všechny jak jsou na disku vypálené, ale vždy jen jedna složka s konkrétním albem. Tj. nelze dát CD do přehrávače, dát náhodné přehrávání a poslouchat všechny skladby na disku.

Uvítám jakékoliv zkušenosti s tímto rekordérem.
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jopal 9. 5. 2008 08:06

Prosim o dopl. info:
1. ma to VPS?
2. Prehrava divx priamo z USB?
3. Da sa menit velkost titulkov?
4. Mozno prekopirovat DVD film na HDD?
jopal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr67 9. 5. 2008 10:59

K tomu odpovím jen bod 4: Ano, lze, ale jen nechráněný titul.
Jak je to s tím teletextem? Nevíte někdo? Třeba na starším přístroji..
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 10. 5. 2008 09:05

S tim teletextem je to podle mne normalni, ze nejde.
Nejde ani na Pioneeru - pokud je v rezimu TV.
Protoze ten signal uz jde jenom do scartu...?
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr67 11. 5. 2008 09:01

No v návodu píšou, že přístroj disponuje kvalitním a vylepšeným teletextem. Jenže ten bohužel nefunguje vůbec :-(

Další negativní vlastnost, která mně rozladila je to, že přístroj nemá VPS. Takže Showview je úplně k ničemu. Nechápu to, už mé staré video LG VPS má :-(
Beyerdynamic DT-1990 PRO 250 Ohm Tesla
Austrian Audio Hi-X60
Onkyo TX-8250
Panasonic Blu-Ray
Dragonfly Red
Petr67
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jopal 12. 5. 2008 15:03

No vidis a to je to, co som sa pytal. Oni ked pristroj predavaju, vymenuju pre mna kopu zbytocnosti, ale zakladne funkcie stare 10r. to nema. Ale niekto vysvetloval, ze VPS a Showview je nejaka chranena funkcia a ked ju chcu pouzit musia platit a ked chcu predavat lacne pristroje sa im to neoplati. Tak taktika vyrobcov je taka, ze kazdy pristroj ma nieco, co budu vykrikovat a ked ho kupis, zbadas, ze 2/3 ti je nanic a jedna dolezita vec, ktora tam chyba, ti pokazi radost z vyrobku za pomaly 10 litrov. Ked pozorne citas diskusie, hladam uz dva roky pristroj ktory ma len mnou pytane zakladne 4 vlastnosti plus Showview a este som taky nenasiel. No uz mi aj take radili, ze ked si chcem prehrat DVD film na HDD, tak si mam kupit este jeden prehravac!:) (Aj ja kvoli tomu este stale puzivat 8r. stare video.)
...A Showview vyuzijes, lebo toto sluzi na ulahcenie programovania a VPS s tym nema nic spolocne!
jopal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agent 6. 8. 2008 17:24

Jsi si jistý, že nepodporuje VPS? V různých internetových obchodech tvrdí, že ano.
http://www.korunka.cz/dvd-rekordery/lg-rht388h
http://www.datart.cz/katalog/DVD-rekorder-LG-RHT388H.html
a další, ale možná je to chyba.
Agent
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jopal 18. 8. 2008 18:23

to Petr67: Prosim daj dalsie info. Urcite nejde to VPS? Ja som tiez cital, ze funguje. Daj dalsie skusenosti, nech sa rozhodnem. Pisu ze spotreba pohotovostio pod 1W, to tiez nema hocikto. A to prehravanie DIVx z USB si skusal? Dik.
jopal
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků