MP3 přehrávač s USB vstupem

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Elephantik 21. 5. 2008 18:39

Rád bych si dotáhl do autoradia (s AUX vstupem) svoji hudební sbírku, která má ovšem přes 60GB a mám ji na přenosném 2,5" HDD. Napadá mě elegantní řešení použít nějaký MP3 přehrávač, který by dokázal přehrávat z libovolného USB (mass storage device) zařízení. Ovšem na nic takového jsem nenarazil. Máte někdo představu o takovém zařízení?
Vím že jsou MP3 přehrávače s dost velkými disky, ale nechce se mi za ně utrácet. Zrovna tak nestojím o žádný FM vysílač - strašná kvalita a v Praze nepoužitelné.
Jako alternativa mě napadá sehnat jeté-levné PDA, které by umělo pracovat s externím USB diskem a přehrávat MP3.

Předem díky za konstruktivní připomínky a nápady.
Elephantik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 22. 5. 2008 07:01

Mam tuseni, ale opravdu to nevim jiste.
Umi to Cowon A3, Cowon Q5 a asi nejake prehravace Archos. Bohuzel jsou vsecky drahe...
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod flatliners 22. 5. 2008 08:58

xxxdvorixxx má pravdu,hledej přehrávače co maj USB Host.ještě bych doplnil Iaudio X5,pokud ho ještě seženeš,tak je rozhodně cenově nejvýhodnější...
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod homomorfismus 12. 10. 2009 17:46

zdravím, zkusím oživit tohle vlákno, jestli se náhodou nenajde někdo, kdo pochytil něco, co se mi nepodařilo vygooglit.
nevíte tedy někdo o mp3 přehrávači, ke kterému se dá píchnout externí HDD, ze kterého by hrál muziku?
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 12. 10. 2009 19:46

to asi nepůjde,pokud už nějaký má USB Host,tak přenos dat je strašně ale opravdu strašně pomalý,pamatuju že na Cowon Q5 mi 5MB song trval přenést z flashky snad 5 minut,takže pochybuju...ale je to přece jenom už starší stroj,možná aktuální mašinky(pokud nějaké sou),by to zvládli...
Metal/HC/Punk
Galaxy S10+
Westone 4R
Bang & Olufsen BeoPlay H6
MacBook Pro 13" Retina
Samsung UE55D8000
flatliners
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akubak 18. 10. 2009 09:36

Nejlepší je mininotebook nebo netbook,protože tam je normal windows a ten dokáže hrát z disku a nemusíš to složitě tahat do paměti jako A3,Q5 atd
Jednou jsme měli s kámošem úmysl na našem 2 denním pobytě přetáhnout film(500MB) z flashky do cowonu Q5 nechali jsme to tahat den a půl a potom když měl 75% se vybil...
akubak
Junior

Odeslat příspěvekod radon 18. 10. 2009 10:45

určitě seženeš PDA nebo MP3 přehrávač s USB vstupem, ale:
- budeš za něj muset dát prachy
- budeš řešit problém s napájením dalších dvou přístrojů
- budeš řešit upevnění na palubku aby se dal ovládat za jízdy
takže nechápu proč neprodáš staré autorádio a nekoupíš nové s USB vstupem, nejlépe vzadu a vyvést jen skrytý kabel. Mohlo by tě to vyjít i levněji:
http://www.autoradia.cz/fulltext.htm?ka ... rch=Hledat
Sám jsem o USB disku uvažoval, ale měl jsem strach z životnosti (otřesy) takže dnes bych to už řešil 8-16GB fleškou.
radon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod slayers 18. 10. 2009 12:22

No a ten vstup není na 3,5 jack?
Cowon D2, S8+Samsung level on pro, BeoPlay H4, BeoPlay H5.
slayers
Aristokrat klubu D2