Panasonic TH-50PZ800E

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MikerCZ 7. 7. 2008 22:47

Jedna se o Panasonic partner prodejny
http://www.panasonic.cz/servis_partneri.aspx
a mozna Datart a Electroworld posleze

jen ti tyto modely dostanou jak dorazi (predchozi zpravou jsem urcite nemyslel, ze uz to maji skladem ted) :)
MikerCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 9. 7. 2008 18:30

Vzhledem k vývoji situace bude zřejmě moje volba Pioneer PDP-LX5090
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveDave 9. 7. 2008 19:09

Jouda.II píše:Vzhledem k vývoji situace bude zřejmě moje volba Pioneer PDP-LX5090


moje řeč a navíc má daleko lepší obraz... ;-)
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod Jouda.II 12. 7. 2008 17:49

Tak jsem se dnes byl kouknout v Reichu v Mediamarktu a po PDP LX5090 ani vidu ani slechu. Je divný, že tady http://www.imart.cz/526-audio-video-tel ... x5090.html jsem v pátek volal a řekli mně, že zrovna jednu prodali a jednu mají na Show roomu. Znáte někdo tenhle shop?
Další věc je, že jsem koukal na předchozí modely LX5080 a LX508 a ten HD Ready měl při SD signálu viditelně lepěí obraz, než ten full HD. Ve finále to ještě dopadne, že zůstanu u své staré Myricy P50-2
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveDave 12. 7. 2008 22:26

Pokud ji chceš vidět naživo tak ji mají v Praze 5 na Andělu v Basysu. Já tam byl a spadla mi čelist. Takový obraz jsem opravdu ještě neviděl. Předchozí model který je pouze HD Ready tak bude mít samozřejmě lepší obraz při SD signálu. To je jasný. Vždyť Full HD televize si musí vymýšlet skoro 80% obrazu sama. Jinak zatím nejlepší cena je zde http://www.audiovision.cz/Televizory/Pl ... X5090.html
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod Jouda.II 12. 7. 2008 22:57

Tak ta cena se zdá super, díky za info. Mám dojem, že je rozhodnuto Poslal jsem dotaz na dostupnost.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 14. 7. 2008 17:44

Teď už jen 14 dní nedočkavosti
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 15. 7. 2008 15:12

Tak a je po čekání, dnes mně volal kamarád, že mám na prodejně připravenýho Paňáka, takže už je doma. Blbý je, že za 14 dní dorazí i ten Pincek, takže nevím, kam to všechno pověsím. Kdyby někdo chtěl TH-50PZ800E za lepší cenu, než je v e-shopech, můžeme se domluvit.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jofo67 19. 7. 2008 23:57

To Jouda.II:
Ak uz mas 800E mozes prosim Ta pozriet ako funguje PIP, daju sa pozerat v 2 oknach signaly z 2 AV vstupov?
Mam 2 tunerovy DVB prijimac a doteraz som bol na tuto funkciu zvyknuty.
Vdaka
jofo67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jouda.II 20. 7. 2008 07:15

jofo67 píše:To Jouda.II:
Ak uz mas 800E mozes prosim Ta pozriet ako funguje PIP, daju sa pozerat v 2 oknach signaly z 2 AV vstupov?
Mam 2 tunerovy DVB prijimac a doteraz som bol na tuto funkciu zvyknuty.
Vdaka

Jde to, akorát nejde zobrazit signál z dvou HDMI vstupů najednou. Ten může být pouze v levém okně.

Tak jsem se nakonec rozhodl, že si Panáka nechám, při příjmu DVB-T SD-PAL má ostřejší obraz než Pincek, u kterýho je ještě další velký mínus - absence vestavěnejch reproduktorů.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jofo67 20. 7. 2008 17:21

To Jouda.II
Vdaka, ze si to pozrel, uz sa nanho tesim, pekne idu dolu ceny - za 2 tyzdne na 49 tis.SK.
Myslim ze momentalne maju tieto modely najlepsi obraz pri uhlopriecke nad 1m - ci je to uz na PAL alebo HD signale - pri prijatelnej cene.
Povodne som rozmyslal nad fullHD LCD - nove modely od Samsungu, ale ked so na nich videl futbal - i ked vo fullHD kvalite, tak nie je co riesit, panak jasne zvitazil, proste odozva 6 ci 8ms sa neda oklamat ani roznymi softwarovymi fintami.
jofo67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaveDave 29. 7. 2008 11:19

Jouda.II píše:
jofo67 píše:To Jouda.II:
Ak uz mas 800E mozes prosim Ta pozriet ako funguje PIP, daju sa pozerat v 2 oknach signaly z 2 AV vstupov?
Mam 2 tunerovy DVB prijimac a doteraz som bol na tuto funkciu zvyknuty.
Vdaka

Jde to, akorát nejde zobrazit signál z dvou HDMI vstupů najednou. Ten může být pouze v levém okně.

Tak jsem se nakonec rozhodl, že si Panáka nechám, při příjmu DVB-T SD-PAL má ostřejší obraz než Pincek, u kterýho je ještě další velký mínus - absence vestavěnejch reproduktorů.


a to už skutečně porovnáváš Panasonic TH-50PZ800E a Pioneer PDP-LX5090 ..? Neříkal si že ti Pincek přejde až za 14dní ..?
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod Jouda.II 29. 7. 2008 12:15

DaveDave píše:a to už skutečně porovnáváš Panasonic TH-50PZ800E a Pioneer PDP-LX5090 ..? Neříkal si že ti Pincek přejde až za 14dní ..?

Pincka jsem zkouknul v BSS a objednávku na něj nakonec stornoval.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveDave 29. 7. 2008 16:28

Jouda.II píše:
DaveDave píše:a to už skutečně porovnáváš Panasonic TH-50PZ800E a Pioneer PDP-LX5090 ..? Neříkal si že ti Pincek přejde až za 14dní ..?

Pincka jsem zkouknul v BSS a objednávku na něj nakonec stornoval.


Pak je to všechno jasný. V Basysu mají špatný příjem digitálu. Taky jsem si ho nechal pustit. Ty repráky jsou jasný. Taková je politika Pioneeru aby si zákazník mohl zvolit sám což schvaluji... :lol:
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod Jouda.II 29. 7. 2008 16:52

DaveDave píše:
Jouda.II píše:
DaveDave píše:a to už skutečně porovnáváš Panasonic TH-50PZ800E a Pioneer PDP-LX5090 ..? Neříkal si že ti Pincek přejde až za 14dní ..?

Pincka jsem zkouknul v BSS a objednávku na něj nakonec stornoval.


Pak je to všechno jasný. V Basysu mají špatný příjem digitálu. Taky jsem si ho nechal pustit. Ty repráky jsou jasný. Taková je politika Pioneeru aby si zákazník mohl zvolit sám což schvaluji... :lol:

Já nebyl v Basysu, ale v BSS v Holešovičkách, DVB-T signál byl vcelku normální. Tam není co řešit, buď je a nebo není, ale nic mezi tím. Repráky jsou taky problém, protože boční stojí asi 3k Kč nebo se dá pořídit spodní asi za 20k. Mám domácí kino od JBL a ty repráky by k tomu Pinckovi nešly připojit a normální repráky od věže mám postavený tak, že by při sledování televize zvuk přicházel nepřirozeně.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků