Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod numeros77 19. 8. 2008 16:12

Slawall píše:díky soucasnemu kurzu stoji jen 1100kc...ale i tak je to moc, za sluchátka, které mají moc výšek atd...

to by sa nedalo poriesit nastavenim equalizera???neviete nahodou ako basuju???
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod numeros77 20. 8. 2008 21:29

nechysta sa nahodou niekto z tohto fora robit recenziu na tento player???velmi by ma to potesilo...zaujimala by ma hlavne zvukova stranka ci sa nieco zlepsilo....dufam ze nezhorsilo
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod Edon 21. 8. 2008 00:06

Jj mna takisto kedze rozmyslam ze by som ho kupil ;-)
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod numeros77 21. 8. 2008 00:41

numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 21. 8. 2008 14:37

numeros77 píše:nechysta sa nahodou niekto z tohto fora robit recenziu na tento player??

Do měsíce budu mít Zen 8GB nebo Zen X-Fi 8GB. Případně vás o recenzi X-Fi nepřipravím ;-)
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod palinoch 21. 8. 2008 14:46

myslim ze Slawall nieco pripravuje.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 21. 8. 2008 16:00

palinoch píše:myslim ze Slawall nieco pripravuje.

tak to sa mi velmi lubi ;-]
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod Edon 21. 8. 2008 17:40

eRiper píše:
numeros77 píše:nechysta sa nahodou niekto z tohto fora robit recenziu na tento player??

Do měsíce budu mít Zen 8GB nebo Zen X-Fi 8GB. Případně vás o recenzi X-Fi nepřipravím ;-)

No ja by som si ho kupil v najblizsom tyzdni :) mesiac bez mp3 by som to uz asi nevydrzal mozno sa medzitym objavi od niekoho ineho
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod tiskar 21. 8. 2008 18:31

nevíte proč ho nedělají v menších velikostech třeba 2gb jako zen?
tiskar
Junior

Odeslat příspěvekod mcmichal 21. 8. 2008 19:00

A proč? 2GB už je dnes málo, vždyť já jsem si kvůli asi 100 empétrojkám koupil 2GB přehrávač a během měsíce mi to začalo být málo, teď mám skoro 9GB MP3 [320kbps]
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pointmann 21. 8. 2008 20:44

Ja si ho asi taky koupím.rozhodoval jsem se asi tak,že můj Ipod nano 3rd má hroznej zvuk,tak ho prodám.pak jsem uviděl toho zaujalo mě Wi-fi a x-fi,snad bude mít přehrávač dobrej zvuk.uvažoval jsem i nad Zune 80gb,ptž se dá sehnat za dobrý prachy,ale je zas moc velkej a má hdd,sice víc paměti,ale možnost poškození a nefungoval by mi jako mass storage,pak sem uvažoval nad Ipod touch,ale bojím se zas špatného zvuku jako u Nana.Tam mě láká velký displey celkový styl,ale zase sem si uvědomil,že není tak malý jako Zen x-fi,takze se pořidim asi Zen x-fi 16gb,pamět akorát,stejne mám problém zaplnit 8gb,no četl jsem na tom zahraničním vebu že ho lidi vracejí po 3 dnech,nadavají tam na sd slot,moc tlačítek a že se někomu sekal a jiný věci,ale podle me je to dobrý přehrávač,pro me asi ted nejvhodnější,maličsti vyřeší další FW doufam,takze asi do nej pudu
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 8. 2008 20:57

numeros77 píše:
Slawall píše:díky soucasnemu kurzu stoji jen 1100kc...ale i tak je to moc, za sluchátka, které mají moc výšek atd...

to by sa nedalo poriesit nastavenim equalizera???neviete nahodou ako basuju???


Nedalo...

Ad recenze, jj, ted jsem prijel z dovolene a hned jsem napsal pani Smolove z Creativu o Mozaic a ZEN X-FI, tak doufam ze ho uz maji na pujceni, pac to jim chodi specialni verze ze Skotska...
Naposledy upravil Slawall dne 22. 8. 2008 10:25, celkově upraveno 1
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 21. 8. 2008 22:25

Pointmann píše:Ja si ho asi taky koupím.rozhodoval jsem se asi tak,že můj Ipod nano 3rd má hroznej zvuk,tak ho prodám.pak jsem uviděl toho zaujalo mě Wi-fi a x-fi,snad bude mít přehrávač dobrej zvuk.uvažoval jsem i nad Zune 80gb,ptž se dá sehnat za dobrý prachy,ale je zas moc velkej a má hdd,sice víc paměti,ale možnost poškození a nefungoval by mi jako mass storage,pak sem uvažoval nad Ipod touch,ale bojím se zas špatného zvuku jako u Nana.Tam mě láká velký displey celkový styl,ale zase sem si uvědomil,že není tak malý jako Zen x-fi,takze se pořidim asi Zen x-fi 16gb,pamět akorát,stejne mám problém zaplnit 8gb,no četl jsem na tom zahraničním vebu že ho lidi vracejí po 3 dnech,nadavají tam na sd slot,moc tlačítek a že se někomu sekal a jiný věci,ale podle me je to dobrý přehrávač,pro me asi ted nejvhodnější,maličsti vyřeší další FW doufam,takze asi do nej pudu

no a pre tieto problemi chcem aby niekto spravil recenziu...
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod Alphi 22. 8. 2008 06:18

Pointmann píše:Ja si ho asi taky koupím.rozhodoval jsem se asi tak,že můj Ipod nano 3rd má hroznej zvuk,tak ho prodám.

A na jakých sluchátkách posloucháš? :hm
Přineste mi šekovou knížku a paní krtkovou.
Alphi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 22. 8. 2008 08:00

Na totéž jsem se chtěl zeptat i já. :wink:
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků