Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pointmann 30. 8. 2008 10:41

tak jsem si x-fi objednal,tak su zvedavej jaký to bude
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod donnie06 30. 8. 2008 13:48

Pointmann píše:tak jsem si x-fi objednal,tak su zvedavej jaký to bude


kde si ho objednával? přečetl jsem dneska pár recenzí...asi horká novinka...přemýšlím taky o koupi...bud o 8gb nebo 16gb verzi...16gb jsem zatím nikde nenašel...
donnie06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pointmann 30. 8. 2008 14:55

ebay
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod donnie06 30. 8. 2008 15:05

Pointmann píše:ebay


hmm...přes ebay jsem měl vždycky strach, aby to přišlo...když tak ještě jaká byla cena za jakou verzi a u koho ;-) já našel tady u nás 16gb za cca 4500, nebo spíše předobjednávku...dostupnost od 3.9.2008
donnie06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod donnie06 30. 8. 2008 16:44

mno ted jsem zjistil, že nepodporuje s největší pravděpodobností mass storage...jen mtp...což je zase mínus...škoda...takže zase začínám uvažovat raděj o iaduio 7i... :hm 8-P
donnie06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mcmichal 30. 8. 2008 17:04

knihovna rulez :-)
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pointmann 30. 8. 2008 17:56

na týhle stránce se píše že podporuje mass storage http://www.goodgearguide.com.au/index.p ... ;6247;pt;2 to by mě naštvalo kdyby ne,takže by to mělo být ok
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod donnie06 30. 8. 2008 18:26

Pointmann píše:na týhle stránce se píše že podporuje mass storage http://www.goodgearguide.com.au/index.p ... ;6247;pt;2 to by mě naštvalo kdyby ne,takže by to mělo být ok


tak nevím...na nejaké stránce to bylo popsano nejak tak, ze mass storage jo...ale...mpt...ne ums...jinak jako flash disk jde vyuzit...ale hudbu jen pres wmp...ale 100% info to není...


Transferring Content

The Zen X-Fi, like the ZEN, is an MTP-based player that only supports Windows computers. The official system requirements list only XP SP2, XP 64-bit, and Vista, but other operating systems and platforms could probably be coaxed into working as well.

XP and Vista machines will support standard drag-and-drop through Windows Explorer with no problem out of the box, but those looking for more advanced options like CD burning, video conversion, and syncing will need to use the newly supplied Creative Centrale (screenshot below) or third-party software like Windows Media Player, Media Monkey, or Winamp.
donnie06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pointmann 30. 8. 2008 18:53

No můžeš jej použít jako mass storage,ale hudbu a ostatní věci do něj musíš dostat přes ten jejich program.Nevím v čem je ta výhoda,že to dělají vůbec Itunes mediamonkey atd
Pointmann
Junior

Odeslat příspěvekod Slawall 31. 8. 2008 14:24

Staci mit WMP a jde to...navic kdyz nechci synchronizovat ZEN, tak to tam nakopiruju normalne a jde to...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 1. 9. 2008 17:09

Pointmann píše:tak jsem si x-fi objednal,tak su zvedavej jaký to bude


Prosimtě, můžeš, až ti přijde domu, vyzkoušet jeden trik ohledně kopírování hudby na X-Fi? Píše to někdo v diskuzi již citovaného článku na iDnes:

http://technet.idnes.cz/diskuse.asp?idd ... _audio_kuz

Jde přímo o toto: "Při kopírování přetáhni adresáře místo do MUSIC do PLAYLISTů a budeš to pak moct procházet v přehárvači normálně jako adresáře."

Mohl bys to vyzkoušet, nebo někdo, kdo už ho má? Totiž, dal jsem na radu některých z vás tady na fóru a do tohodle přehrávače se zakoukal tak, že si ho asi pořídím. Ale docela se desim, že by to neumělo číst strukturu adresářů (většinu mp3 nemám otagovaných!!!). Díky.
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 1. 9. 2008 17:13

A ještě další drobnost před tím, než to někdo popíše v recenzi. Je pravda, že když budu přehrávat soubor z karty ve slotu, tak při přechodu do menu se reprodukce přeruší? Je tomu tak i při přehrávání z interní paměti, nebo lze například při poslouchání hudby prohlížet fotky?
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 9. 2008 18:47

Reknu ti to tak, ten playlist se mi nezda a u Mozaicu i u normalniho ZENu jde poslouchat mjuzik i sledovat obrazky...takze u X-FI to na 50%pujde taky.
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edon 3. 9. 2008 20:21

Pointmann píše:No můžeš jej použít jako mass storage,ale hudbu a ostatní věci do něj musíš dostat přes ten jejich program.Nevím v čem je ta výhoda,že to dělají vůbec Itunes mediamonkey atd

Ja ten program vobec nepouzivam

DNes mi donho kamarat strcil svoju SHDC kartu ale nepametam si ci to prestalo hrat ked som vysiel z menu zajtra zistim napisem. Pri pustani z internej pameti mozes v pohode pozerat fotky alebo sa inak hrabat v menu.
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod vena17 5. 9. 2008 11:37

Tak co jaké jsou pocity z tohohle přehrávače?
vena17
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků