Regalovky k TV

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod huncut 8. 9. 2008 14:02

Ahoj,

chtel bych si poridit nejake regalovky k HTPC. 80% casu budou slouzit jako nahrada integrovnych reprobeden v televizi (filmy), 20% k poslechu hudby. Velke sloupove bych nemel kam dat, proto radeji regalovky. A radsi nez 5-7 beden domaciho kina bych preferoval kvalitnejsi 2.0 nebo 2.1.

Mistnost je velka cca 4x4 metry, velky vykon zase tak nepotrebuju, nahlas neposloucham ani hudbu ani TV (steny jsou tenke, sousedi nevrli). Moje cenova predstava je tak 5-7 tisic. Necekam zazraky, rad bych jen neco fajn v pomeru cena/vykon prave se zamerenim k mym pozadavkum (prevazne televize). Pokud by to melo opravdu smysl, rad si pripadne priplatim.

Najde se nekdo, kdo se lepe orientuje a poradi mi alespon po cem koukat?

Diky!
huncut
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aspon 8. 9. 2008 18:44

a zesilovač (reciever) je jaký?
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Michelin Primacy 3 / Nokian WR D4 (215/55/R17)
Aspon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 8. 9. 2008 20:47

Prozatim zadny, rikal jsem si ze ho pak doparuju k bednam v nejake odpovidajici kvalite, vzhledem k cenove relaci ktera je pro me relevantni. Pokud mas nejake doporuceni i pro reciever, sem s nim :)

Diky moc.
huncut
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aspon 9. 9. 2008 10:18

ta cenová představa 5-7K je za bedny i se zesilovačem nebo jen bedny a na zesilovač jsou penize stranou?
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Michelin Primacy 3 / Nokian WR D4 (215/55/R17)
Aspon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod huncut 9. 9. 2008 11:40

5-7K je jen na bedny.
huncut
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aspon 10. 9. 2008 14:01

no v této cenové kategorii je výběr hodně široký, mně se hodně libí tyhle
http://www.melissa.cz/repro-reality-51mkii.htm nebo http://www.hifipartner.cz/items/wharfed ... d-9-1.aspx
V této ceně to budou pokaždé menší regálky, které nepujdou moc nízko na basech, u tv by to zas moc vadit nemělo, pokud člověk teda nesleduje denně akční filmy :-D
Toyota Avensis TS 1.8 (2017)
Michelin Primacy 3 / Nokian WR D4 (215/55/R17)
Aspon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků