Ultra uzke hudebni telefony

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 17. 9. 2008 11:25

Ahoj,
zrovna jsem koukal na mobilmanii a rikam si tak, proc je dneska takova moda uzounkych hudebnich telefonu... neni to paradox...?
Preci neco, co ma 9mm nemuze vyloudit nic poradne z repracku a i ty obvody musi byt jak osizeny...?
Jestli teda zle mluvit o nejakym rozdilu hudebniho a klasickeho telefonu (kuprikladu 6300x5310, vzdyt vybavove snad ani neni rozdil, jen na jeden pisnou music a na druhy stylich)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 17. 9. 2008 14:42

Vždyť existují i tenké MP3 přehrávače a jaký je rozdíl mezi "tlustými" a "tenkými". Do telefonů beztak nedávají žádné vyloženě hudební obvody a kvalita na integrovaném reproduktoru je všeobecně bídná. O rozdílech mezi "hudebními" a "(ne)hudebními" si myslím své.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 17. 9. 2008 14:45

Prave, to jsem mel na mysli. Zda za priplatek rekneme 500 oproti klasickemu modelu dostane clovek vetsi naloz hudebni kvality (zatim jsem nepotkal nadherne znejici tel, ale nektere se mi libili)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 20. 10. 2008 11:40

tak vetsinou s ehlavne pocita s prehravanim ve sluchatkach, reseni repracku je dle meho naprosto irelevantni, to i kdyz mobil bude mit 5 cm tloustku, furt to nebude audiofilsky zazitek :)
Caddy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 23. 11. 2008 10:12

mam nově N82 3,5výstup, jsem zastánce klasických MP3, taks em si říkal proč to nezkusit, čekala mě dlouhá cesta vlakem, Praha - Hranice, MP3 vybitá tak sem si řek že nemá cenu nabíjet a aspon otestuju founa, Ehm a výsledek? *****ý že sem Mp3 nenabil:D takže mobil je dobrý tak do zálohy, když už nezbívá píchnout jacka někam jinam.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 23. 11. 2008 10:28

A na jakých sluchátkách?
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 23. 11. 2008 11:12

A s akým MP3 playerom si porovnával ?
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků