Modří již vědí jakou 40 / 42 lcd tv? Já ne....

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cikorsky 22. 10. 2008 11:48

Mam PC pripojene pred D-Sub.

kanaly: ne, rikam, že nektere kanaly z analog kabelovky na nové telce vypadají o dost huře než na staré :) - jsou to takové ty pokoutné stanice - LUX či co... a očas i nejaká hudební stanice, kde bylo viděj, jako by klipy byly grabovane avi soubory stažene z netu :) prosté platí, to, že když je horší signál, na velké telce to bude ješté viditelnější než na staré :((
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 22. 10. 2008 12:06

Aha, dik. To ale neni horsi signal ve smyslu jak je prenasen, ale spise horsi signal ve smyslu jak je vyroben.
Pokud budes zkouset DLNA a/nebo pousteni filmu primo z usb, tak to by me taky velmi zajimalo :-)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cikorsky 22. 10. 2008 12:39

DLNA - to netušim, co je a co je k tomu potřeba, usb mužu zkusit dneska

taky chci zkusit napojit telku na internet - ale musim sehnat kablik takže to asi chvilku potrvá...
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 22. 10. 2008 12:53

DLNA: propojeni tv s pocitacem pres UTP (tj stejny kabel jako pro pripojeni k internetu) - bud se tv pripoji primo k pocitaci nebo do domaci site (tj stejne jako pri pripojeni do internetu).
Na pc se potom pusti DLNA server, ktery streamuje video/audio do TV: neco pustis treba v media playeru a divat se na to na TV. Snad by melo fungovat i dalkove ovladani na podobne jako u videa ...
akorat jsem to jeste nikdy nevidel v provozu :-)
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cikorsky 22. 10. 2008 14:20

no, to zní trošku komplikovaněji :D takže to asi nechám tak :D
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod jannk 22. 10. 2008 14:57

:D to pro me to je pomerne klicova funkce - moznost zapojeni TV do me domaci site mi prijde jako fantasticka vec
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cikorsky 22. 10. 2008 20:34

prehlavani obrazku a hudby z USB kliče funguje bezvadně.... fakt pohoda koukat na velké fotky :D

akorat nejak porad nemužu rozjet nejakou gamesku na televizi - asi musim zkust nejak ji dat do okna - protože ikdyž mam normalne na telce klon plochy - tak pri spušteni hry se signál přeruší a telka napíše, že to nepodporuje - když to vypnu, plocha se pak zase nermalne zobrazí... neví někdo, co dělám špatně?
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod gonzalezz 23. 10. 2008 13:35

cikorsky mna by zaujimala skôr taka jedna esteticka zaležitosť ... Chcem kupiť TV a tento SAMSUNG sa mi zapáčil a kedže si manželka potrpí na vzhľade, chcem vedieť či to ma nejake farebne podsvietenie. Lebo ked pozeram obrazky tak sa mi zda, že je celý rám podsvietený na bordovo. Je to podsvietenie, alebo je to len farba plastu ?
gonzalezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannk 23. 10. 2008 13:43

... manzelka ma uplne stejne dotaz ... :-)
podle me to je barva plastu, otazka jak ve skutecnosti vypada. Ale to bude chtit bud hodne dobrou fotku nebo spise vyrazit do nejakeho obchodu ...
jannk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cikorsky 24. 10. 2008 08:07

podsvícení jsem zatím nenašel :D takže je to jen takový bordově červená linka v tom skleněném/plastovém rámu... která je vidět jen ve dne, večer při zapnuté telce vidět není...
pŕi mílém pozadí to asi vynikne, my máme stěnu světle modrou, takže to skoro neni vidět :D

pokud si vzpomenu, klidně Vám to odfotím...
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod cikorsky 25. 10. 2008 07:45

tady je ten obrazek te bordove linky - je asi 1 cm široka, tmave červena a plynule prechazi do černé barvy - je zapušténá v tom skle a nesvítí.

Obrázek
cikorsky
Junior

Odeslat příspěvekod cikorsky 25. 10. 2008 07:50

Hele, ještě je chci zeptat na jednu věc -mam k tele pripnuty PC kablem na monitor. Nevim proč, ale nekdy se mi stane, že TV nejde zapnout - ono i normalne zapnuti - rozsviceni telky trva dost dlouho - 10-15sec - ale nekdy mi nechce naštartovat vubec :D
pokud ale kablik zezadu vypnu, rozjede se se v pohodě - tedy za tech 10-15 sec...

netuši nekdo v čem je problem?
cikorsky
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků