Creative Zen X-Fi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Edon 8. 11. 2008 14:33

Ja som si najprv tiez myslel ze to nefunguje ale potom som si stiahol par pesniciek od Avenged Sevenfold a prehravam prehravam a zrazu sa divam a tan obrazok albumu. Skusal som to cez TagScanner ale nejako to nefungovalo ale to asi len tym ze nemam potuchy ako sa to ma robit spravne :D:D Tak ak s tym uz nekdo ma skusenosti privitam nejaky navodik :)
Creative Zen X-Fi 8gb + Creative EP-830(deafult)
Edon
Junior

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 8. 11. 2008 16:04

mediamonkey
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 8. 11. 2008 18:01

numeros77 píše:
The Wolverine píše:Nahráls ho rovnou do souboru přes např. Mp3tag? Pokud je nahrané třeba jen přes Winamp (ne přímo v souboru, jen asociace s externím) tak to blbne.

skusim to cez to...smola ze to tam neni automaticky sa mi to tam asi nebude chcet davat

No té potom těžký :-)

Když to ripuješ z CD tak je výborný Easy CD-DA Extraktor. Media Player to taky dělá automaticky, akorát přepisuje v tagu i název a někdy se netrefí.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 10. 11. 2008 00:56

prehravac mi stale neukazuje obrazok albumu nechapem to...aj ked som ho vlozil do mp3-ky ani tak...netreba nieco nastavit v playeri???nechapem to... :grr: :grr: :grr:
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod saww 11. 11. 2008 23:13

numeros77 píše:prehravac mi stale neukazuje obrazok albumu nechapem to...aj ked som ho vlozil do mp3-ky ani tak...netreba nieco nastavit v playeri???nechapem to... :grr: :grr: :grr:


Už jsem tu o tom také psal. Používám doporučený free program Mp3tag. V něm si můžeš jak otagovat písničky, tak jim přiřadit obrázky! Vše funguje parádně, mám takto otagová všechna alba, u všech jsou obrázky a ty se samozřejmě zobrazují! Vyzkoušej tento program a pak napiš, jestli se ti zobrazují, nebo ne. ;-)
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 11. 11. 2008 23:25

Dzordano_Bruno píše:Nešlo to odmítnout. Nikde jsem tam nenašel možnost odmítnutí, takže nic ve zlým, ale to není pravda.
Pak jsem si našel různé názory na pix a hned jsem si to rozmyslel. Radši dám o 1000 víc, než mít pak problémy..


No, každopádně jsi měl nárok na vrácení peněz...bývá na to jeden týden a tady jsem našel, že poskytují týdny dva! Pokud jsi nebyl spokojen, měl jsi to vrátit viz.:

"Pixmania vám nabízí 14 dní po dobu kterých nám můžete poslat zpět výrobek se kterým nejste spokojeni. Můžete, v této době poslat výrobek zpět, na vaše náklady, spolu s fakturou a vyplněným a podepsaným návratovým lístkem. Přistoupíme k vrácení celkové částky za váš výrobek."

Jinak, pro všechny ostatní! Pokud nakupujete přes internet, máte ze zákona právo na vrácení peněz po vrácení výrobku a to BEZ UDÁNÍ DŮVODU do určité doby, mám dojem, že to je jeden týden! Nenechte se drbat, pokud nechcete. Nebojte se dožadovat vašich práv a samozřejmě neporušujte práva prodejce...;-)

Každopádně, pokud by po mě chtěli zaplatit o 900,- víc, než slibují na stránkách, zboží bych ani nepřijal a domáhal bych se vrácení peněz hned. To jsi platil v hotovosti? Museli ti poslat nějaký záznam na mail a většinou se musí objednávka ještě potvrdit (obyčejně mailem), je-li to tak, měl bys mít v ruce tento mail, jako důkaz neshody v ceně...;-)
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Geros 12. 11. 2008 09:43

Tak jsem též zkusil Pixmanii, a chtějí tento poplatek : Smlouva o bezpečném nákupu cca 326,informace zde http://www.pixmania.cz/cz/cz/na-e-slu-by-a-zaruky/11-univers.html?idservice=1.

No uvidím a zkusím to.

Ohledně Creative Přehrávač MP3 Zen X-Fi 16 GB, mám nějasno ohledně nabíječky, mám doma několik nabíječek, a jednu univerzální od GPS Fortuna, kde se dá třeba připojit přes vlastní reduxi PDA, má Zen X-Fi univerzální zdířku pro nabíjecí kolik, nebo vlastní systém :?: .


Mám dotaz ohledně media serveru, dá se tento program někde získat, mam Wifi síť doma ... .

Geros
Geros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 12. 11. 2008 15:02

saww píše:
Dzordano_Bruno píše:Nešlo to odmítnout. Nikde jsem tam nenašel možnost odmítnutí, takže nic ve zlým, ale to není pravda.
Pak jsem si našel různé názory na pix a hned jsem si to rozmyslel. Radši dám o 1000 víc, než mít pak problémy..


No, každopádně jsi měl nárok na vrácení peněz...bývá na to jeden týden a tady jsem našel, že poskytují týdny dva! Pokud jsi nebyl spokojen, měl jsi to vrátit viz.:

"Pixmania vám nabízí 14 dní po dobu kterých nám můžete poslat zpět výrobek se kterým nejste spokojeni. Můžete, v této době poslat výrobek zpět, na vaše náklady, spolu s fakturou a vyplněným a podepsaným návratovým lístkem. Přistoupíme k vrácení celkové částky za váš výrobek."

Jinak, pro všechny ostatní! Pokud nakupujete přes internet, máte ze zákona právo na vrácení peněz po vrácení výrobku a to BEZ UDÁNÍ DŮVODU do určité doby, mám dojem, že to je jeden týden! Nenechte se drbat, pokud nechcete. Nebojte se dožadovat vašich práv a samozřejmě neporušujte práva prodejce...;-)

Každopádně, pokud by po mě chtěli zaplatit o 900,- víc, než slibují na stránkách, zboží bych ani nepřijal a domáhal bych se vrácení peněz hned. To jsi platil v hotovosti? Museli ti poslat nějaký záznam na mail a většinou se musí objednávka ještě potvrdit (obyčejně mailem), je-li to tak, měl bys mít v ruce tento mail, jako důkaz neshody v ceně...;-)



Jasně, vše co jsi řekl vím.
Abych to uved na pravou míru bez Míry :d
Když jsem došel až k potrzení objednávky, tak ta částka na mě vybafla. Tak jsem dal hned zrušit objednávku a vůbec jí nepotvrdil. Prostě pix je obchod, který nemohu jen tak doporučit.. Ano je pravda, že jsem sám osobně nic nekupoval, ale její image, co se se nese internet je taková pofidérní. Takže radši varuji.
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saww 12. 11. 2008 15:37

Aha, už je to jasný. No, tak ať to, co jsem psal, varuje i ty, kteří o tom do teď nevěděli... ;-]
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod numeros77 13. 11. 2008 21:00

saww píše:
numeros77 píše:prehravac mi stale neukazuje obrazok albumu nechapem to...aj ked som ho vlozil do mp3-ky ani tak...netreba nieco nastavit v playeri???nechapem to... :grr: :grr: :grr:


Už jsem tu o tom také psal. Používám doporučený free program Mp3tag. V něm si můžeš jak otagovat písničky, tak jim přiřadit obrázky! Vše funguje parádně, mám takto otagová všechna alba, u všech jsou obrázky a ty se samozřejmě zobrazují! Vyzkoušej tento program a pak napiš, jestli se ti zobrazují, nebo ne. ;-)

cez ten program som to uz robil ked som pisal tento nahnevany prispevok a stale to nejde....neviem kde moze byt chyba :hm :?:media player mi obrazok albumu normal ukazuje ked ho tam pridam cez ten program...aka musi byt velkost obrazka albumu aby to zobralo???dakujem...
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod d.a.w.y.d 13. 11. 2008 22:00

Tiež mi to vôbec nefunguje... vôbec žiadny cover... a pritom mám všetko oTagované... :-/ Ide to vôbec niekomu? :hm
Cowon D2 8GB + SD 8GB SDHC + q-JAYS + Sennheiser PX100
d.a.w.y.d
Junior

Odeslat příspěvekod saww 13. 11. 2008 23:11

No, pokud označím písničku v mp3tag a přidám obrázek do toho čtverce vlevo dole (pravé myšítko --> přídat obrázek = musí tam být zobrazen, ten obrázek (cover)), tak se mi potom zobrazuje v přehrávači. Obrázky mám nahrané ve složce se skladbami, možná je to taky nutné, nevím.

Zobrazuje se vám tam ten obrázek? Pokud ano a stejně se vám pak nezobrazuje v přehrávači, je to divné a doporučoval bych se optat prodejce.
saww
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.a.w.y.d 13. 11. 2008 23:19

Tiež to robím cez mp3Tag...presne tak isto... a nič...
Cowon D2 8GB + SD 8GB SDHC + q-JAYS + Sennheiser PX100
d.a.w.y.d
Junior

Odeslat příspěvekod numeros77 14. 11. 2008 00:01

d.a.w.y.d píše:Tiež to robím cez mp3Tag...presne tak isto... a nič...

takze som neni sam komu to nejde...
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod saww 14. 11. 2008 14:23

No, tak mě ještě napadlo, zda tam hudbu kopírujete přes Creative Centrale...pokud ano, pak děláte vše stejně jako já a zobrazuje se to rozdílně...v tom případě bych zkontaktoval prodejce. ;-)
saww
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků