repro do studenstkého pokoje

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mlhous 9. 12. 2008 10:21

Ahoj. Prosím o radu. Potřebuji univerzální repro (nechci tomu říkat repro k PC), které připojím k věži (přes CINCH nebo jack), ale i k PC či k ipodu (přes jack). Prostě abych neměl v pokoji 5 párů beden. Jde o studentský pokoj, tedy žádná hala. Určeny jsou především k poslechu hudby. Mělo by to spolkonout do 5000Kč. Jsou vhodné M-audio BX5a deluxe nebo M-audio AV30, popř. jiné ? Např jsem slyšel chválu na AQ m21... Díky ;-)
mlhous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 9. 12. 2008 15:55

osobně se mi nejvíc zamlouvaj M-audio BX5a, ale neslyšel jsem je
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlhous 9. 12. 2008 15:55

hmm, tak z předchozích diskuzí jsem se tedy dověděl, jak PC či ipod s věží propojit.Tam problém tedy už nebude. Otázkou stále zůstává, jaké repro (???) koupit, aby to slušně hrálo, taky by byl vhodný integrovaný zesík, abych se s tim nemusel tolik prát :-) Díky za vaše typy
mlhous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlhous 10. 12. 2008 17:18

Tak se mi po podrobném zkoumání zúžil výběr na M-audi bx5a deluxe nebo Alesis M1 active 520. A teď babo raď! Máte někdo s některými z nich (nejlépe s oběma:-) zkušenosti? Které jsou lepší?
mlhous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod UjoNecro 19. 12. 2008 17:50

Bx5 ti mozem len a len odporucit, mam ich uz rok a som maximalne spokojny, hudba mi hra takmer stale co som doma a filmy su na tom rovnako zazitok, rozhodne neurobis zle ak ich kupis...

len neviem ci sa s nimi zmestis do 5000kč...
UjoNecro
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků