LCD TV Philips 42PFL9732 D

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 5. 2008 17:13

Nový firmware Version: 000.064.014.018
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod mazo22 6. 6. 2008 23:14

Ahoj POiNTER, objavil toto forum az dnes vlastnim 37PFL9732 a pravidelne od kupy 02/2008 upgradujem firmware. Preluskal za X hodin cele forum ale... nenasiel odpoved na trouble.
Pripajam Orange/optical (Sagem) set top box na HDMI2 vstup set top box, panasonic HDMI cabel pozlateny mozem pozriet blizsie info ad cable, a na HDMI1 cez PHILIPS HDMI kabel cierny hruby pozlateny mozem tiez pozriet blizsie info MSI MEDIA LIVE PC.
V poslednej dobe sa mi 2x stalo ze MSI zhavarovalo a kedze nema reboot tak vzadu vypol zdroj... hned pri tejto aktivite sa automaticky vypol set top box... popri tom PC a SET TOP nie su priamo vobec spojene. Nasledne neslo nic rozchodit ... t.j. set top box kym bol HDMI kabel s PC spojeny ani nesiel... skusal vypnut HDMI Control nepomohlo. Riesenie nasiel ze odpojil uplne PC, set to box siel skusil prehodit PC z HDMI1 na HDMI3 a zrazu to ide.... Potom uz ide aj prehodit spät na HDMI1... a pri saskovani ze zhavaruje a skusam pripojit PC na HDMI1 tak ma HDMI kabel neraz kopol... tak preto ma napadlo uplne odstranit vypnut tel a hodit na HDMI3...

+ Samozrejme ak mas nejake osobne nastavenia co najlepsie alebo co preferujes napr. vypnutie light senzora a podobne alebo cca nastavenia ktore su otimal budem rad za kazdu dobru radu.
Otec ma ten isty model (oba vyrobene vo FRA) na fintu prehodenia regionu do CZE na DVB-T prisiel sam.
Firmware a Ambilight problem ano vsimol som si ze uz to pri ciernom kraji funguje poslabsie ako pred tym... v ktorom FW sa chysta zmena k spätnemu?
Otcova telka v stand by je pomerne hlucna ... t.j. pisti jemne samozrejme.
Objavil este jednu sikovnost ak napr. niekto pozera TA3 v automatic formate tak niekedy bud nie je vidno hore logo alebo dole beziaci text, na dialkaci sa da posuvat obrat hore alebo dole okruhlim ovladacom okolo OK tlacitka... teda hore alebo dole. Obraz sa krokovito posuva vyssie al. nizsie.
mazo22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 7. 6. 2008 08:24

Ahoj mazo, pocul som uz o niecom podobnom ... niekto mi uz podobnom probleme s STB od orange pisal... nepamatam si uz o co islo... len viem ze to bol velmi podobny problem a tiez to riesil prehadzovanim kablov. Ak sa bude dat, pokusim sa zistit v com by mohol byt problem.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazo22 7. 6. 2008 11:50

Mockrat dakujem uz vopred. Skusim dnes natiahnut cez service modul nastavenia - dufam ze to bude v citatelnom formate. Ad pistanie v stand by si nieco nasiel? Ja mam cez taku bezpecnu zasuvku otec nie, jemu to pisti mne nie... :-/
mazo22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mazo22 19. 6. 2008 08:56

Zistil nieco nove - medzicasom uz saliem kedze odpajam pripajam prehadzujem.... :grr:
mazo22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman001 8. 8. 2008 18:28

zdravim

chcem sa spytat kedy bude nastupca tohoto modelu, alebo uz je? na tvmarket.sk ho maju za velmi dobru cenu. oplati sa?
Alebo aky iny model od philipsu, ale s takymi parametrami by ste doporucili?
dik
iceman001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Džanek 27. 11. 2008 14:26

Zdravím, nemáte prosím někdo verze fw. před 000.064.014.018? Mám totiž takový pocit, že v tomto posledním fw. nefunguje 100Hz. Je to znát hlavně napohybujícím se textu dole v baneru např. na CT24. Myslel jsem si, že je špatný signál, připojil jsem HD satelit a na Nova HD to dělá taky - ten text je prostě máznutý protože když ho zapauzuji, tak je perfektně ostrý. Nejvíce to poznám v programu Koření na Nově. Závěrečné tytulky nejdou absolutně přečíst. Proto chci vyzkoušet předešlé verze fw, tak snad se tady ještě někdo najde.
Džanek
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 27. 11. 2008 18:02

to Džanek: máš ode mne SZ.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod oldboy 13. 12. 2008 08:13

Nový firmware 000.064.014.020 na stiahnutie tu:

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software
Philips 42PFL9732D - EISA 2007/2008
Sony Playstation 3 - EISA 2007/2008
YAMAHA RX-V450
oldboy
Junior

Odeslat příspěvekod Džanek 18. 12. 2008 08:11

Tak konečně tento fw. řeší problém pohybujícího se textu. Text už je konečně ostrý bez roztřepených okrajů :-))
Džanek
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků