Koss Spark Plug

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aikoN 16. 3. 2008 20:59

Jak jsem psal, ještě zajdu do toho obchodu a podívám se, co tam maník má... Už mám docela absťák... :mrgreen:
aikoN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Holco 19. 3. 2008 15:44

Ja mam Koss Spark Plug uz skoro 2 roky a zatial sa mi ani raz nepokazili. Jedine tie "tampony" sa musia menit, pretoze po case sa zanesu usnym mazom (a to si usi umyvam ;) ) a potom sa nasadzuju horsie lebo su take tvrde, ale nie je to draha zalezitost, 6 parov za 230KC s dph. Je pravda ze tie basy su tam vyraznejsie, ale nemaju aspon pre mna nejaky rusivy charakter. Ked som ich kupoval stali okolo 1100sk. Mam aj Sennheiser MX350, ktore teda nie su spunty, ale klasicke sluchatka. Stali tusim okolo 400 - 500sk a zvuk maju lepsi ako koss. Ale tie koss su dobre hlavne do dopravnych prostriedkov, pretoze dost dobre tesnia okolity zvuk. Tak tolko odomna :)
Holco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pingu222 22. 3. 2008 16:38

Ahoj,

já mám sparky zhruba tři měsíce a ještě zapojený do N6300, takže to není fakt nic moc :-) Nejsem žádnej odborník, ale jejich zvukový projev není žádná sláva. Koupil jsem je ale asi za 480kč, tak to není tak strašný, stejně nemám s čím srovnávat, tak mě to ani nemusí tolik mrzet, když nevim, jak hrajou nějaký jiný sluchadla. :-D
Pingu222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 1. 2009 01:22

Jako nezdvořák obnovím topic nečím, co mě opravdu pobavilo na diskuzi CZC.
Vzhledem k faktu , že těsnění je zaměřeno na izolaci okolního prostředí , tak ucho se přizpůsobí vzniklým podnětům a začne slyšet věci , které slyšet nemá , nebo spíš by nemělo.
Někde jsem četl , že psychicky labilnější osoba , při krátkodobém poslouchání vlastního tepu zešílí. Dejte mi prosím vědět , až k tomu dojde. Bude na světě o několik kritiků méně...
Všichni jsou to stejná havěť. Kritizují něco , co se jim nelíbí a vlastně celkově věci nerozumí , nechápou jí a případného zájemce o kvalitní hudbu , či poslech odradí od výborného zážitku. Jediné o co usilují je :"aby to bylo stejné jak ..." A v případě změny dojde k mylným názor a mystifikacím okolí.

Sluchátka na oko budí dojem prostosti , ale opak je pravdou. Dočetl jsem diskuzi až potud a celkově nechápu na co si kdo stěžuje. Nejsem posluchačem hudebních skladeb založených na bassových kmitočtech a přesto jsem si poslech užíval. Vlastnosti sluchátek jsou v cenových variacích mnohem vyšších , než které KOSS sluchátkům přidělil. Na sportování jsou výborné taktéž , teda pokud jste schopný vnímat okolí. Říká se , že lidé s IQ pod 60 mají problémy s akceptací podnětů z okolí. To vysvětluje názory mnohých.

Nevyváženost zvůků je taky zcela odůvodněná. Výšky při vyšších hlasitostech způsobují nepříjemný pocit , až bolest. Při naprosté zvukové izolaci , kdy člověk slyší tlukot vlastního srdce , dochází k snížení práhu vnímání zvuku a tudíž stačí k podráždění zvukových nervů mnohem nižší hranice vysokých tonů k znepřijemnění poslechu.
Sluchátka i přes toto vykazují celospektrální zachycení zvuků.

Poslední věc bylo uchycení sluchátek. Jedinečný způsob je komplikován "nepříjemným" tlakem , či jak to ona osoba popsala. Jde o techniku zasouvání. Pokud sluchátka špatně zasouváte , působí nepříjemným tlakem na zvukovod a to po čase působí tézní bolesti hlavy.
Ale pokud máte IQ vyšší než váš pes , věřím , že bez nápovědy na postup příjdete...


http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P6 ... E0D98.html
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 3. 1. 2009 02:06

Kritizují něco , co se jim nelíbí a vlastně celkově věci nerozumí , nechápou jí a případného zájemce o kvalitní hudbu , či poslech odradí od výborného zážitku.


Prej kvalitní poslech a výborný zážitek. Hm dobře no někomu stačí málo. :-D On to určitě nemyslel vážně, nebo byl pod vlivem jak to psal. 8-)
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tifar 3. 1. 2009 08:10

tieto slúchatka som istého času mal. Je pravdou že som ich mal len 3 hodiny a išiel som ich vrátiť. Taký hrozný zvuk sa len tak ľahko nepočuje. Dôrazne upozorňujem všetkých čo nad nimi rozmýšľajú, nech si ich najskôr vypočujú, pretože keď som ich vracal predavač mi povedal, že je to bežné, skoro každý ich vráti. . .
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 1. 2009 10:09

tieto sluchatka som si daroval pod stromc ek. na mojej e51 hrali zo zaciatku priserne, kym som sa trosku nepohral s EQ, mam aj KPP, lenze s tymi sa mi nechce chodit von.
Doteraz som na von pouzival SE HMP 70, ktore mam z W580. Ich zvuk je lepsi.

Ale spat s KSP - ked som zmenil EQ? tak sa to rapidne zlepsilo. Skor je terazt slaby prehravac, takze cakam na novu nokiu 5800 so zvukovym chipom, a 3.5 vystupom na sluchatka(na e51 je k tomu vsetkemu redkucia, samotny zvuk nie je az tak super, predsa len je to manager phone, nie walkman phone)...

Do buducnosti, az budem mat znovu nahromadene nejake money, tak planujem bud CX300, alebo hocico lepsie., co sa umiestnilo v teste na avmanii nad CX300

Tieto sluchatka neodsudzujem, su horsie, ale ako start pre uplne zacinajucih audiofilov nie su zle...Omnoho horsie je vsak prechadzat z lepsieho na horsie(moj pripad, rozhodne neodporucam ludom co uz maju KPP a pod
Naposledy upravil BigFoot007 dne 3. 1. 2009 11:16, celkově upraveno 1
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 3. 1. 2009 10:43

wow to jsou hlody ! :D
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 1. 2009 10:45

Jen tak mimochodem, byl by člověk s inteligenčním kvocientem 60 vůbec schopný smysluplně psát na počítači...?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WarCZ 3. 1. 2009 10:49

možna kdyby mlatil hlavou do klavesnice jenom to tlačitko odeslat by asi netrefil
https://zabovreska.webnode.cz/
Hodinky: Pebble Steel
Registrován od 19. 2. 2006
WarCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 3. 1. 2009 11:02

xxxdvorixxx píše:Jen tak mimochodem, byl by člověk s inteligenčním kvocientem 60 vůbec schopný smysluplně psát na počítači...?

Ano, zcela jistě. Já jsem toho příkladem! 8-D
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 3. 1. 2009 12:05

Docela si věříš Jersey :D Takové vysoké hodnoty lze dosáhnout studiem na VŠ nebo alkoholickým vzděláváním?
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tifar 3. 1. 2009 15:54

bigfoot:

Tieto sluchatka neodsudzujem, su horsie, ale ako start pre uplne zacinajucih audiofilov nie su zle...Omnoho horsie je vsak prechadzat z lepsieho na horsie(moj pripad, rozhodne neodporucam ludom co uz maju KPP a pod

nesuhlasim! pouzivat v jednej vete tieto sluchtaka a vyraz audiofil je RUHANIE!! Ale nebudem tu robit kriziacku vypravu na tieto sluchatka,pretoze taka tu uz bola na temu d2...SU HROZNEEEEEEEEEEEEEE!!!!
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 3. 1. 2009 16:58

tifar píše:nesuhlasim! pouzivat v jednej vete tieto sluchtaka a vyraz audiofil je RUHANIE!! Ale nebudem tu robit kriziacku vypravu na tieto sluchatka,pretoze taka tu uz bola na temu d2...SU HROZNEEEEEEEEEEEEEE!!!!

Tohle neni křížacká výprava! Plugy jsou skutečně strašný! CX 300 hrala mnohem líp a že ani ty nejsou žadný zázrak... (ale narozdil od Plugu za ty penize stojí :-) )
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 3. 1. 2009 18:18

hej. lenze ja som kupoval plugy s tym ze ich mam len na von, ze stoja 600korun, a ze mam na ne dozivotnu zaruku...
CX 30 v tom case boli minimalne 1,5 krat drahsie...
Ospravedlnujem sa za vyraz zacinajuci audiofil. menim to na hocikto kto chce mat lepsie sluchatka, ako su original pribalovane k lacnym MP3 prehravacom...
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků