[recenze] Ultimate Ears Triple.FI 10 Pro

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eraser_svk 2. 1. 2009 17:13

Práve preto vravím, že "len" v drvivej väčšine prípadov :-)
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f00bar2000 4. 1. 2009 00:27

Bubáku ještě jednou ti chci strašně moc poděkovat, že si mi umožnil poslechnout si ty triply naživo. Bez tebe bych beztak ještě teď měl hlavu jak pytel od banánů jestli vzít šurky nebo UE. Měj se fajn...
f00bar2000
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 4. 1. 2009 00:31

nemáš zač ;-) bylo hezký tě poznat
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod couman 26. 1. 2009 13:03

no tak mi prave z anglicka dorazili moje ue10, po prvych dojmoch ich mozem jedine odporucit ;-) ^^
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pat7 28. 1. 2009 12:21

Inak su fakt dobre.

//xxxdvorixxx: nepropaguj něco pro vlastní výdělek
pat7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubaak 28. 1. 2009 12:41

Couman: Založíme klub eLko s FI10 :D na kolik te vyšli?:)
Naposledy upravil bubaak dne 29. 1. 2009 11:31, celkově upraveno 1
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod couman 28. 1. 2009 13:58

to bubak: som za ten klub :mrgreen:

no a inak ma vysli 199 libier plus postovne a mal som ich doma za 5 dni a to vratane weekendu(v stredu som objedneval a v pondelok uz tu boli), ak ma niekto zaujem, mozem poslat link na obchod kde som ich kupoval ;-)

musim povedat, ze zvukovo su na tom velmi velmi dobre, len teraz budem musiet pretriedit svoju hudbu, lebo nieco sa na nich neda vobec pocuvat kvoli kvalite nahravky...
este by som chcel pochvalit priestorne podanie zvuku, na stuple vynikajuce, hold ten crossover ma nieco do seba..
povodne som sa trochu obaval toho, ze nesadnu do ucha, ale s penovymi nastavcami ich v usiach registrujem, len vdaka tomu uzasnemu zvuku ^^
//edit
mam s nimi len jeden maly problem a totiz to, ze sa musim premahat, ked ich vyberam z usi :-S
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 28. 1. 2009 14:59

to znám:( odmítám je vyndavat z uších pokud to není nezbytně nutné... což se prodavačkám, revizorum.... zrovna moc nelibi :-(
Jsem rád že tě taky vzali jako mě :D
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod couman 28. 1. 2009 15:21

jedine, ze co mi vrta hlavou, ze ako asi su na tom ue11 :hm
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 28. 1. 2009 17:09

To mě taky! A bojuju s tím pořídit si ty vaše FI10! To pokušení! Uvalit dalších min. 6 litrů? Kdybych věděl jak hrají! Ale to nevím.
Zaráží mě jedna věc. Totiž jak tu píšete o rozeznání rozdílu nahrávek, že se něco nedá poslouchat. Nějak s tím problém nemám, ani tam necítím výraznější změny album od alba. To mě právě znervózňuje! Buď jsem na tom se sluchem špatně(s čímž budete souhlasit - viz sluch.Nokia), nebo jsou ty FI10 lepší než ER-4P. Nebo že by lPlayer?
K tomu iRiveru. Nevadí vám ta nízká životnost akumulátoru(do 12h)?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 28. 1. 2009 17:53

hluchy jsem taky jak patrona (tam mělo byt slepy asi) a mazal jsem MP3 minimalne i když jsem mazal ... ale toho nejhorsího jsem se zbavil s prechodem na FI5 pro ..
UE11 no nevim ale dokazal bych si predstavit vic vysek, ale to by zas nebylo ak posluchacsky pratelsky takže nevim :( ale že bych zacal setrit? :-D
Figut: tak přival do Cajzlu (Praha) dáme par pivek :) a můžes si je poslechnout :)
iriver no mě se jeho projev libi a čím častěji slycham clipa tim min se mi zda že by hral líp, ba naopak! Až na ty vyšky... tam clip iriver zadupe, zas ale iriver ma podobnějši charakter kocovi soupravy takže ja nevim. Mám eLko a neměnil by jsem!
Co se baterky týče tak miniUSB kabel mám vždy při sobě a na mista kam jezdim je vždy PC. I tak jsem nenabijel mimo domov eLko za posledni tri tydny ani jednou. Baterka mi drži cca 3 dny, takže s tím problem nemam :-))
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod couman 28. 1. 2009 18:02

no tak najprv k tomu lplayeru, ta zivotnost mi vobec nevadi, do mesta mi to uplne staci, ku kvalite zvuku, tak musim povedat, ze aj tvoj clip hra tiez velmi dobre, mal som tu moznost ho pocut, ale bohuzial neviem porovnat, lebo som ho pocul iba raz a to som este nemal zasa lplayer...

co sa tyka nahravok, tak osobne mi pride, ze na tom hodne zalezi, preto aj na prehravaci pouzivam flac, minule mi to vrtalo v hlave a porovnaval som mp3 320kbps a flac tusim 800-1000kbps, tak rozdiely boli na ue10 male, ale boli(v prospech flacu), no a musim povedat, ze niektore mp3 co mam pri tychto sluchatkach odhalili aj to, co som asi nemal pocut(praskanie, chrcanie, pripadne umely prednes), vacsinou isli o kusky s nizsim bitrate, alebo potom o narocne pasaze, ktore neboli dobre ani pri niektorych 320kbps...

no a teraz k samotnym sluchatkam...ak pozries na head-fi, tak zistis, ze kazde kvalitne sluchatka(a povedzme si rovno, ze aj er4p a aj ue10 su kvalitne) maju okolo seba svoj fanklub ludi, ktori na ne nedaju dopustit, povedal by som, ze na tejto urovni je to skor o preferencii zvuku, zatial co tvoje er4p su pomerne vyrovnane, tak ue10 ma sice uzasne, ale silnejsie basy, mne to vyhovuje, ale ze ci bude aj tebe(predsa len aj clip je celkom neutralny)...ako ue10 ti mozem prudko odporucit, ak ich objednas zo zahranicia, tak ich mozes mat original nove za cca 200 libier(neviem, aky mate teraz kurz :-[ ) a ak ti nesadnu, tak ich tu podla mna v pohode predas, mozno este aj zarobis...

mna osobne tiez laka vypocut si er4p(este som nemal tu cest), hlavne kvoli tym basom, cital som o tom uz vselico, ale vies, raz pocut, lepsie ako 100x citat :-D
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 28. 1. 2009 18:04

Bubaak.To by jsme mohli dát nějaký malí sraz a porovnání, Figut s ER-4, ty s 10 a já s PFE. A přitom porovnat i přehrávače.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod couman 28. 1. 2009 20:05

bina: kedy ti maju dojst? potom skus zbuchat nejaku recenziu ;-)
iriver lplayer/sony vaio - ue10pro/sony mdr90pl/koss pro3aa
"remember when you were young, you shone like a sun"
couman
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 28. 1. 2009 20:50

Tak recenze bude určitě. Odesílali je v pátek, zatím nic.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků