ktory lepsi prehravac ako N95?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 1. 2009 18:11

Je dobře, že se ptáš. Lepší je se 10000 zeptat, než pak udělat něco špatně. Pokud budeš mít další otázky, i sebehloupější, obrať se sem a poradíme :)

Sony a Iaudio jsou dobré značky s dobrými výrobky... Je to jen na Tobě, co si vybereš:) vyber modely, co Tě zaujmout a hoď odkazy a pořešíme to dál
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 18:49

pozrel som si test spuntov a tak som si vybral takuto kombinaciu: Ultimate Ears metro.fi 2 + ten Sony A829

urcite to bude lepsie ako N95, ale nemam ani len predstavu co to moze byt za kvalitu. Len pri tom prehravaci ma mrzi ze ma zbytocne take veci ako BT...to nepotrebujem...zbytocne to zvysuje jeho cenu. Potreboval by som nieco ''male'', nadpriemerne kvalitne a dlhu vydrz. Ale kvoli kvalite by som teda zniesol aj tie vecicky navyse.

doteraz som mal ako prehravace: Sandisk Audio Player :-) ,Sony Ericsson W710i, Creative Zen Stone Plus, Creative ZEN, Nokia 5310, Nokia N95.

sluchatka: obycajne pecky, Spark Plugy, HPM-70 (slusne sluchatka ale nekvalitne spracovanie - u 2 kusov ta ista zavada), KPP

myslite ze by sa dalo aj usetrit nieco ak by som vybral nieco lacnejsie s velmi podobnou kvalitou? (tu N95 potom predam)


dzordano_bruno: dakujem za ustretovost. Vazim si to.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 4. 1. 2009 19:02

kvoli pohodlnosti, aspon z mojej strany UEfi2 neodporucam.
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 4. 1. 2009 19:04

Ono, pokud koupíš sony A829, tak sluchátka, co jsou v balení Ti budou bohatě stačit na začátek. Hrají stejně, možná o kousek líp než porty. Já je rád používám a nedám na ně dopustit... Takže právě proto se vyplatí si pořídit 829tku :) Rozhodně je to kvalitní mp3. Ovládání je nejlepší, co jsem kdy zažil. Ipod(také mám) proti tomu začátečník:)
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 19:21

ahaa to ma nenapadlo. A da sa ovladat aj cez nohavice?
a je ten sony naozaj lepsi ako N95+porty?
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 4. 1. 2009 19:27

Nebo se koukni na Sony S639, zvukově by měl být stejný. Ovládání je super, to potvrzuju.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 20:02

no ten je lacnejsi (pozeram v alze) a ma aj trochu dlhsiu vydrz. Sluchatka ma tie iste ako to Acko?
skoda ze nemam moznost ich vyskusat a porovnat. Neviem ktory by mal lepsi zvuk :hm
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 4. 1. 2009 20:51

Sluchátka má stejný. Někdo tvrdí, že má S639 nejlepší zvuk(hlavně na Head-Fi), jinde se zase píše, že mají zvuk v podstatě stejný.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 4. 1. 2009 21:01

iAudio 7 - výdrž
x
Sansa Clip - super cena
=
?
:D

+ špunty do uší podle rozpočtu (nebo zůstat u KPP)
Obešel já polí pět!
mareq0
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 4. 1. 2009 21:43

Imhotepe, Nokia 5310 je na hudbu skvělá! Velice mě překvapila, porovnal jsem s D2 a zvuk téměř totožný (flat, samozřejmě), zkoušeno s Sony MDR-EX85LPB tehdy, nic moc lepšího ani u samostatných přehrávačů nehledej. To jsou ty sluchátka k dodávaná k Sony přehrávačům. Docela se divím, že někdo, kdo poslouchá na SR60, si může tak považovat těch sony sluch. Už oproti ER-6i se to nedalo ani minutu poslouchat. Ale zase na první poslech mě dostaly. Na ten druhý už míň, a nakonec jsem je za pár týdnů dal pryč. Protože ty basy... A měj na mysli, že se ti představa o dobrém zvuku bude měnit, za měsíc můžeš chtít něco jiného. A pak začneš zbytečně utrácet... :oops:
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Imhotep 4. 1. 2009 23:34

a co ma lepsi zvuk: iAUDIO 7 alebo ten S639? Na iAUDIU by som mal KPP a na S639 tie prilozene kedze su podla vas lepsie. Ktore by potom ''vyhralo''? :-)

Co sa tyka 5310... v porovnani s N95 na ktorej zapnem Zosilnovac basov, Rozsirenie sterea a Hlasitost, sa mi 5310 zdala dost slaba a equalizer bol slaby a ten jej nepomohol.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kappa02 5. 1. 2009 00:55

nevíte někdo,jestli Sony NWZ-A829 umí při podržení tlačítek hlasitosti na boku přeskakovat skladby vpřed a vzad jako walkmany sonyericsson?
kappa02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.David 5. 1. 2009 01:53

Myslim že ne
Mr.David
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 5. 1. 2009 08:41

kup si iriver t60 nebo t7, popřípadě Sansa Clip a za ušetřený peníze se plácni přes kapsu a kup něco na způsob UE Super.Fi5 Pro, Jays Q-Jays, Shure SE420....
Rozdíl bude daleko větší než když si koupíš player za 1k nebo za 10k ..
Rešit přehravač skutečně nema moc cenu pokud nemáš "použitelná" sluchátka
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 5. 1. 2009 08:58

Figut píše:# Citace Figut


Do města tyto sluchátka bohatě stačí, co dává sony k A829. Jak jsem řekl, poslech doma a venku je u mě absolutně někde jinde:)

Koukám, že zde je to, co příspěvek, to názor :D Já být Imhotepem, tak vím totoální prd, co si vybrat :( :D
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků