Toshiba Camileo H20

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Z@chi 24. 2. 2009 22:12

Dobry den,
v kamerach se absolutne neorientuji, ale potreboval by jsem kameru na obcasne nahravani rodinnych oslav a podobne.
Mohl by se mi nekdo znaly vyjadrit ke kamere Toshiba Camileo H20, zda je to dobra volba, nebo je tato kamera k nicemu?

Dekuji za Vase odpovedi.
Z@chi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 9. 3. 2009 10:39

mám kameru Toshiba Camileo HD. Za cenu 2kkč hd (720p) kamera bez optického zoomu je zajimavá cena. koupil jsem jí kvůli natáčení na lyžích a z motorky (což jsem zatím nevyzkoušel-jen z auta). beru to spíš jako takovej pokus, protože zatím jsem natáčel jen foťákem takže:
optickej zoom chybí - při natáčení průjezdu jedoucího lyžaře je buď malá tečka, pak chvíli akorát a pak zase malá tečka
kvalita obrazu z auta je překvapivě slušná - značky u silnice jdou přečíst
zaostřování (makro-portrét-hory) ručně je u takhle levné kamery asi lepší, protože nezkouší zaostřovat pořád a špatně
na 2gb kartu se vejde hoďka v 720p, bere i sdhc karty
nahrává i se zaklopeným displejem, jen musí být otočem obrazovkou ven, jinak se kamera vypne
při nahrávání uvnitř (míň světla) obraz dost šumí

celkově ta kamera rozhodně k ničemu neni a poměr cena/výkon je ok, navíc při poškození tolik netrpí rodinný rozpočet :-)
karf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosamui11 31. 3. 2009 15:54

Také bych uvítal informaci někoho kdo tuto kameru má, vážně o ní uvažuji.
Díky
kosamui11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paules369 29. 5. 2012 21:44

Prosim vas ako sa na tej kamere da nastavit manualne zaostrenie? prosim. :-|
paules369
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 31. 5. 2012 21:00

S největší pravděpodobností tato kamera možnost ručního ostření nemá. Soudím tak podle diskuze http://forums.computers.toshiba-europe. ... adID=53336 kde uživatelé této kamery sní o aktualizaci firmware a mimo jiné navrhují přidat funkci ručního ostření.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků