DVD přehrávače PHILIPS DVP3260 a DVP5990 - vše o nich

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sima33 19. 3. 2009 18:55

To potěší,když fleš vyřeší víc věcí.Co máš na mysli tím bugem?Něco jsem tam taky zaznamenal,ale nevím co měl autor na mysli..není tam,že se pokaždé musí znova nastavovat tiulky třeba?To je asi blbost že :-[
sima33
Junior

Odeslat příspěvekod hermannn 20. 3. 2009 06:46

Je tam napisane ze "Pri opusteni Setupu pocas sledovania filmu sa zmeni farba titulkov" zrejme na nejaky default, asi biela.Takze, pokial nebudes pocas filmu pouzivat setup, nemal by byt problem. Treba ponastavovat vsetko potrebne pred sledovanim :-)
hermannn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sima33 20. 3. 2009 23:40

Hmm,takže něco podobného,ale to asi nevylučuje možnost,že titulky při příštím spuštění filmu-po vypnutí a zapnutí Filipa musíš znova nastavit,pokud nechceš defaultní barvu.No dokud to nezkusím nebudu vědět.Asi si zatím nechám verzi "bez barvy",protože i tak jsou titulky dosti výrazné-zatím nebyl sebemenší problém.
sima33
Junior

Odeslat příspěvekod Kozousch 27. 3. 2009 20:28

Zatím jsem cvičně otestoval 2.5" 20GB externí harddisk plný MP3 souborů nahraných stylem co složka to interpret a jednotlivá alba v podsložkách. Bez externího napájení ani škrt, s externím adaptérem bez problémů včetně české diakritiky v názvech souborů. Super ...
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kozousch 5. 4. 2009 08:05

Repasované PHILIPSy (obchod angero.cz nemám vyzkoušený)

PHILIPS DVP3260 za 890Kč
http://www.angero.cz/index.php?main_pag ... 5e631eth23

PHILIPS DVP5990 za 1.300Kč
http://www.angero.cz/index.php?main_pag ... cts_id=140
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kozousch 5. 4. 2009 19:32

vb6rocod vydal nový firmware v5.3 pro DVP3260 a DVP3260I. Upgrade i funkčnost bez potíží:
http://vb6rocod.euracks.com/dvp3260_12.php

Firmware pro DVP5990 je zde. Vyzkoušený ho nemám, neboť tento model nevlastním, ale problém neočekávám:
http://vb6rocod.euracks.com/dvp5990_12.php
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jopal 6. 4. 2009 18:36

Zakupil som tento DVD, ale mam problem s titulkami. Presiel som vsetky odkazy, vsetky prispevky, stiahol som od 5.1, 5.2 aj 5.3 od vb6rocod. A problem stale rovnaky, pekne farby, farebne menu, ale titulky ziadne. Skusal som film aj z USB titulky *.srt, aj z CD *.sub a stale ich tam nemam. Firmware si myslim, ze je natiahnuty OK, bo menu je pekne vo farbe, titulky ponuka aj s farbami aj bez, su tam 4 velkosti, len ich nevidim. Firmware som skusal ako org, no ORG, color, CD a stale nic! Niekde som nasiel aj radu, ze cez menu navolit CENTRAL EUROPE. Ja ked dam Menu, zobrazi sa preciarknuty kruh. Co robim zle... :?:
Edit: Doplnam. Po precitani dalsieho navodu som objavil text:"Enter "Setup" and from "Preference Page" perform a “Default reset”." Takze ten reset som urobil a zda sa, ze to uz funguje ako ma...
jopal
Junior

Odeslat příspěvekod Kozousch 6. 4. 2009 19:02

S tím jsem se nikdy nesetkal a netuším, kde by mohl být problém. Zopakuji to, co už zde bylo popsáno a kde je možné udělat chybu:

1) Central Europe se u DVPxxxx nevolí nikde v menu, ale pro každou oblast je specifický firmware. Vždy se musí použít CP1250. Když si stáhneš RAR s firmwarem, tak v některých případech obsahuje složky 1250 až 1254 - pak musíš použít soubor DVP3260_12.bin ze složky 1250

2) Pro model s mechanikou Sony se musí zvolit firmware DVP3260_xxxxx a pro model s mechanikou Samsung firmware DVP3260I_xxxxx

3) Po upgrade se musí přehrávač v menu vyresetovat a znovu nastavit

4) Žádná volba v menu by neměla ovlivňovat zobrazování nebo nezobrazování titulků, mě vždy titulky fungovaly rovnou po resetu v češtině bez potíží

5) Vždy je možné se vrátit k originálnímu firmwaru Philips:
http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi ... k_Software
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jopal 6. 4. 2009 19:03

Dakujem za odpoved, doplnil som v predchadzajucom prispevku....
jopal
Junior

Odeslat příspěvekod bambulle 7. 4. 2009 13:24

zdravím všechny...mám dotaz...nemůžu resp. nevím jak přesně nastavit správné zobrazení čes.titulků u divx filmů...nezobrazují se mi přesně..tzn.písmena ř ď ý se zobrazují nesprávně...může mi prosím někdo popsat postup "pro blbce"? děkuji za pomoc... :roll:
bambulle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kozousch 7. 4. 2009 17:51

1) V přehrávači nelze nenastavit nic, musíš použít verzi firmware 1250 od vb6rocod. Tím je to natvrdo dané

2) Pokud se nemýlím, tak existují 4 druhy kódování češtiny:
CP1250 (Windows), UNICODE, UTF-8 a ISO 8859-2

Philips DVPxxxx umí určitě správně CP1250. Ostatní jsem netestoval, ale udělám to.
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kozousch 7. 4. 2009 18:01

DVP3260 a kódování titulků:
CP1250 (Windows) .... bez problémů
UNICODE ............... netestováno
UTF-8 .................. všechny znaky s diakritikou jsou nesmyslné
ISO 8859-2 ............ neumí některé znaky (například ť, š a ž), některé jsou v pořádku

Takže jediná možnost je stažení titulků v kódování Windows nebo jejich konverze v tomto kódování
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bambulle 7. 4. 2009 18:07

...zkoušel jsem dva filmy které mi jedou na pioneeru a "no name dvd-čku" bez problémů..u philipsu mi ty filmy blbly oba dva..nicméně zkusím tam dát ještě tu verzi firmwaru 5.3 a uvidím...ještě jsem nezkusil "default restoru" jak je napsáno o článek výše...jo zapomněl jsem mám verzi 3260I...
bambulle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kozousch 7. 4. 2009 18:43

Reset po upgradu firmwaru 1250 pro 3260I je snad už samozřejmost, ne? Uffffff
Kozousch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bambulle 7. 4. 2009 19:01

...no jak pro koho...jelikož jsem se nikdy s takovým problémem nesetkal tak bych to tudíž ani nepředpokládal..něco koupím a beru to že to funguje na sto procent...a ne že musím hned někde shánět informace co s tím mám dělat...a jelikož mne to jen a pouze zajímalo našel jsem tohle forum..nic víc..a pokud to po restore nepude jdu to vráti..nehce se mi něco zkoušet a hledat..to už si myslím jsou jiné vobyč dvd-čka která titule v divix berou bez problému!!! 8-P 8-P
bambulle
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka